Kontrolleerka Xisaabta Jooma ee Honeywell T2798I-1000 Waa La Ilaalay Inuu Ugu Dhowo
Magac Gaar ah: Koontralerr Daraasa
Kii Marka: HONEYWELL
Lambarka Mudelka: T2798I-1000
Waddo ee La Abuuray: Maraykanka
Garanti: 12 Bilood
Whatsapp +86 18159889985
Email [email protected]
Appurtenance:
  • Faahfaahin
  • La xiriir ku saabsan qorshaha
  • Xoggaarka
  • Sharaxaad
  • Codsiyada
  • Saxda ah
  • Funkushenaha
  • Dhibaatooyinka soo galay
  • Tag
  • Bixiyo Oo La Sameeyo
Faahfaahin
Magaca Brand:
Bently Nevada
Lambarka Modelka:
T2798I-1000
Dalka kaleyska:
Dhalinyarada Amerikanka
Furaha Talaalada:
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah
Wakhtiga aad ugu yaraysid:
waxaa lagaa sameeyo
Shurtida Casirada:
T/T
La xiriir ku saabsan qorshaha
Mudirka Biyaha:
Stella
Ii email:
[email protected]
Xiriirka WhatsApp:
Xoggaarka
Farayn
Faahfaahinta
Model
T2798I-1000
Nooca Kontroolka
Kontrolka Xiddigga PI + ON/OFF
Koronto
AC 24V ±20%, 50/60Hz
Xirfadda caynaha
2 VA
Khaladka Anaalag
2–10VDC / 4–20mA oo la xidhiidha karaa
Khoroogga Dijitaalka
24VAC, 2A relay
Nabada Awoodka
PT1000 (Dhexdooda / Ka baxa oo la xidhiidha karaa)
Gaalitaanka Elektroniga ah
1 xagga dhaqsood ah
Rageeynta ugu dambeeya
-20°C ilaa 110°C (sensarka la xirnaa dibadda)
Saxnaanta
±0.3°C
Socod
Kuuska elektirka ah oo la qaybtaa dhinaca
Cabbirrada
86 × 86 × 44 mm
Miisaanka
220 g
Sharaxaad
Waxaa T2798I-1000 wuxuu leeyahay 2–10VDC ama 4–20mA ee isku dhafan oo leh falka relay ee 2A, taasoo waxyaabaha ugu yaraan oo la xiriiraan in ay lahayn koontralayaar ee heerka hawada ee ku dhufan, isku dhafan kasta oo leh hawada, isku dhafan kasta oo leh qalabka, iyo isku dhafan kasta oo leh condenser. Isku dhafan kasta oo leh hababka ugu yaraan wuxuu siiyaa koontralayaar oo leh hababka ugu yaraan ee isku dhafan kasta oo leh heerka hawada, isku dhafan kasta oo leh hababka, iyo isku dhafan kasta oo leh alaarm.
Codsiyada
  • Nidaamka Substation: Helidka ishka, xasiloonida relay, iyo hubin joolka
  • Makaabirka Kiimikada: Xasiloonida shaqada iyo hubin xaaladaha ammaanka
  • Makaabirka Bishka: Xasiloonida qalabta joolka sare ka dib marka ay la jiro xaaladaha EMI sare
  • Makaabirka Qorshaha: Xasiloonida qorshaha iyo xasiloonida joolka qalabta
Saxda ah
  • Algoritmada xasiloonka PI si loo xasiloono joolka si cad ah
  • Waxay leedahay xagga 2–10VDC ama 4–20mA ee la xidhiidha
  • Waxay leedahay xagga HVAC iyo qalabta valve/damper
  • LCD ee la xidhiidha joolka si loo hubiyo xaaladaha mar dambe iyo taajilooyinka
  • Isku daynta xagga u dhisay, isku daynta xagga la kala duwan, iyo isku daynta xagga la kala duwan
  • Xagga la xidhiidha ama xagga la xidhiidha ee sensor-ka jinsiga joolka (PT1000)
  • Qurux badan oo la xidhiidhaa si fudud oo la xidhiidhaa kuwa ka soo baxa
Funkushenaha
  • Isku daynta xagga la xidhiidha ama la xidhiidha ee joolka
  • Isku daynta xagga la xidhiidha ee HVAC ee la xidhiidhaa
  • Isku daynta xagga la xidhiidha ee relay-ka ON/OFF ee qalabaha la xidhiidhaa
  • Dib u eegista xagga la xidhiidha ee dhibaatada caadi ah ee la xidhiidhaa
  • Alarma la xidhiidha ama xagga la xidhiidha ee dhibaatada caadi ah
  • Isku daynta xagga la xidhiidha ee la xidhiidhaa oo la xidhiidhaa
  • Isku daynta xagga la xidhiidha ee PI oo la xidhiidhaa oo la xidhiidhaa
Dhibaatooyinka soo galay
Su’aal 1: T2798I-1000 waa la isticmaalaa maxaad?
Su’aal 2: Ma T2798I-1000 ku leeyahay xiriirka xagga qaabka ah ee dhowrka ah?
Jawaab 2: Haa, waa ku leeyahay xiriirka xagga qaabka ah ee dhowrka ah ee 2–10VDC iyo 4–20mA oo la isticmaalo.
Su’aal 3: Ma waxa uu ku leeyahay isku daynta qorshaha ka baxa?
Su’aal 4: Ma waa mid caadi ah ee la isticmaalo gudaha shaqooyinka?
Jawaab 4: Haa, waa la sameeyay si loo xasilooniyo shaqo dhaqan ah ee gudaha shaqooyinka (HVAC).
Su’aal 5: Ma waa ku leeyahay guurka ka badan iyo ku soo saarita?
Tag
  • T2798I-1000
  • Kontrolaayaaha jidhka HVAC
  • Tarmastatka kontrolka PI
  • Kontrolaayaaha jidhka LCD iyo qaar ka mid ah maamulka
  • qorshaha xasiloonka kontrolka 4–20mA
  • qorshaha xasiloonka aanalogka 2–10VDC