Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330104-00-10-10-02-CN
Dalka kaleyska: Dhalinyarada Amerikanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330104-00-10-10-02-CN |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
Qorsho Xagga Dhexe BENTLY NEVADA 330104-00-10-10-02-CN 3300 XL 8mm waa qorsho xagga dhexe ee leh heerka sare ee ku saabsan kala duwan ee dhinaca iyo wadaagga, oo la isticmaalo si loo hubiyo maashinaha industriyada. Waa qoraal ka mid ah ee sharciga 3300 XL ee la abuuray Bently Nevada, oo waxa uu ku jira inuu ugu yar yahay ee ku saabsan hagaagta maashinaha iyo isku daynta haqooyinka.
Tani waa qorsho la sameeyay oo leh qoraal dhinac-dhinac ah oo ka mid ah farriin stainless steel (AISI 303/304) iyo qorsho PPS (polyphenylene sulfide) si loo hagaamin karo dhererka mekhanika iyo xadgudubka kemikalka. Waxaana isticmaalaysa qorsho Viton O-ring si loo hagaamin karo dhererka gacmaha iyo shaqsiyada dhammaystiran ee dhaqsood ah ee ku jira xaaladaha xun.
Ku jiritaan in la xiriirin karo guurka
Ugu xiriirin karaa guurka iyo goobta shaftiga bilaabi la'aan, si loo yareeyo xataaladda iyo ku yarayn xadgudubka.
Raadinta xaaladda mashinada
Waxa ku jiraan in la raadiyo guurka iyo guurka shaftiga ee mashinada la yaabaa, sida turbinada, compressorada, iyo motorada.
Sidaan ku saabsan oo dhowr xataalad
Waxa ku saabsanaya sidaan elektirki ah oo dhowr xataalad oo leh isku dhafan oo leh goobta la raadiyay, taasoo la isticmaali karaa ku saabsanaya nidaamka raadinta.
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | BENTLY NEVADA 330104-00-10-10-02-CN 3300 XL 8mm Proximity Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8mm Proximity Probe |
| ISIMKA QOOR | 330104-00-10-10-02-CN |
| Cabbirrada | 1.8x1.6x113cm |
| Miisaanka | 0.14KG |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Xirradka qorshaha | 7.59 ± 0.50 Ω (1.0m cable) |
| Jirka loo baahanyahay | -17.5Vdc ilaa -26Vdc (u guud jira 12mA; -23Vdc ilaa -26Vdc marka la isticmaalo xaríyada) |
| Xasiloonka Khariijka | 50 Ω |
| Raadin | <2mV beddelka kasta oo ku saabsan voltka ka baxa |
| Jiha ee shaqaynka | 18°C–27°C (64°F–80°F) |
| Ugu weynaha joogta | 2000 mitir |
| Dheerirka Laga Togaynayo | 0mm |
| Koreyga Body | 100mm |
| Dheerirka Guud ee Kaabelka | 1.0m/3.3ft |
| Nooc casriga | mini coaxial ClickLoc, kabelka caadiga ah |
Taknoolojiyada qiyaasinta aan la isku xidhiyo
Waxay isticmaalaan indikshin elektromagnitik si ay u qiyaaso dhaqanka iyo goobta shaftka bilaashan aan la isku xidhiyo, taasoo ku dhintay wax-khaldin iyo ku fardhinaya siyaabta.
Ku xidhiidh kala duwan oo leh heer sare
U siiya ku xidhiidh kala duwan oo leh xaqiijinta dhaqso iyo dhaqso ka dhacaya, taasoo leh xadka yar ee kala duwan, oo la isticmaalo si loo xidhiidho maareynta mashinada muhiimka ah.
Quruxda dhinaca quruxda oo leh dhinac badan
La sameeyay AISI 303/304 quruxda dhinaca quruxda, taasoo leh awood dheer oo ku xidhiidh korro, dhaqso, iyo xagga caafimaadka oo leh xabad badan.
Quruxda PPS ee quruxda oo leh dhinac badan
Quruxda Polyphenylene sulfide (PPS) wuxuu kordhinaya dhaqso gaarka ah iyo awood dheer ee ku xidhiidh quruxda oo leh dhinac badan si loo isticmaalo mar dambe.
Quruxda 8mm ee leh dhinac badan
La xidhiidhay si loo galiyo goobta oo leh dhinac badan, laakiin waxaa la sameeyay si loo xidhiidho awood dheer oo ku xidhiidh iyo xaqiijinta kala duwan.
Nidaamka ClickLoc ee leh dhinac badan
Wuxuu kaga dhigayaa xidhiidh elektrik ah oo fudud, oo leh dhinac badan, iyo oo leh awood dheer oo la isticmaalo si loo xidhiidho nidaamka ku xidhiidh.
Waxtar ku saabsan qaybta industriyada (sistema 3300 XL)
Waa ku saabsan guud ahaan sistema 3300 XL ee Bently Nevada ee loogu talagalay inay siyaado qaybaha maareynta iyo heerka xaaladaha maareynta.
Ku saabsan guud ahaan oo ka badan marka la isku dayo xaaladaha caafimaadka ah
Xasiloonka IP iyo qalabka caafimaadka ah ayaa kala saaraya inay ugu dhaqaaqdo dhammaan waqtiga oo ay ku jiraan qaybaha caafimaadka ah ee industriyada, sida turbaanada, kompreesarada, iyo mootorada.
Su’aal 1: Waa maxay maqasho weyn ee qaybta 330104-00-10-10-02-CN ee ku saabsan?
A: qaybaha 330104-00-10-10-02-CN ee ku saabsan waa la sameeyay inay ku saabsan xaaladaha dhaqsoodka iyo goobta shafta ee qaybaha industriyada oo ku dhaqaaqda, si ay ugu yaraan xaladaha mekaniikada ka hor ama ugu yaraan xaaladaha maareynta
Su’aal 2: Waa maxay sistema ee qaybta 330104-00-10-10-02-CN ee 3300 XL ee 8mm ee ku saabsan ku saabsan?
Jawaab: Sistema 3300 XL ee maareynta waa ku saabsan guud ahaan qaybta 330104-00-10-10-02-CN ee ku saabsan , oo ku saabsan yaraan qaybta dhammaadka ah ee proximity probe, kabelka, iyo xiriirka Proximitor ee loo isticmaalaa fiirinayaasha ugu jiro siyaasadda maashinka.
Su’aal 3: Maxay waxyaabaha loo isticmaala marka la sameeyo proximity probe-ka 330104-00-10-10-02-CN 3300 XL?
Jawaab: Probe-ku wuxuu leeyahay dhinac PPS (polyphenylene sulfide), qaybta kaas ah stainless steel (AISI 303/304), iyo xiriirka Viton O-ring ee loo isticmaala si loo dabbaqo iyo si loo dhaqmo dhammaan xaaladaha xun, sida ay u muuqataan probe-ka 330104-00-10-10-02-CN .
Su’aal 6: Sidaa maxay 330104-00-10-10-02-CN loo galiyaa qaybaha maashinka?
A: 330104-00-10-10-02-CN 3300 XL 8mm Proximity Probe loogu galiyaa kuwa mid ah oo leh xiriirka mini coaxial ClickLoc, iyo kabelka la isku dayo, iyo sensor-ka Proximitor si loo calibraado iyo si loo qabato awoodda dhammaadka ah ee shakabka.
Waxaa BENTLY NEVADA 330104-00-10-10-02-CN 3300 XL 8mm Proximity Probe wuxuu yahayu dhisay oo ku salaysan karaa qoyska 3300 XL ee ku saabsan xaaladaha eeddy current ee la sameeyay ee Bently Nevada. Wuxuu shaqayaa sida qayb ka mid ah nidaam la tixgelinayo oo leh qaybta proximity probe, cableka la isku dhafanayo, iyo sensor-ka Proximitor, taasoo qaybta kasta oo la dhisay in ay ku jiraan xaaladaha saxda ah si loo ogaado saxda ah ee iskudhafan kuma yeelan doono calaamadaha ka dib marka la isku dhafanayo. Probe-ku wuxuu ku jiraa isku dhafan karaa qaybta kale ee 3300 XL 8mm ee nidaamka, si loo helo isku dhafan karaa iyo isku dhafan karaa oo la sameeyo, taasoo ku sameeyaa isku dhafan karaa oo la sameeyo iyo isku dhafan karaa oo la sameeyo, taasoo ku sameeyaa isku dhafan karaa oo la sameeyo iyo isku dhafan karaa oo la sameeyo, taasoo ku sameeyaa isku dhafan karaa oo la sameeyo iyo isku dhafan karaa oo la sameeyo, taasoo ku sameeyaa isku dhafan karaa oo la sameeyo iyo isku dhafan karaa oo la sameeyo, taasoo ku sameeyaa isku dhafan karaa oo la sameeyo iyo isku dhafan karaa oo la sameeyo, taasoo ku sameeyaa isku dhafan karaa oo la sameeyo iyo isku dhafan karaa oo la sameeyo, taasoo ku sameeyaa isku dhafan karaa oo la sameeyo iyo isku dhafan karaa oo la sameeyo, taasoo ku sameeyaa isku dhafan karaa oo la sameeyo iyo isku dhafan karaa oo la sameeyo, taasoo ku sameeyaa isku dhafan karaa oo la sameeyo iyo isku dhafan karaa oo la sameeyo, taasoo ku sameeyaa isku dhafan karaa oo la sameeyo iyo isku dhafan karaa oo la sameeyo, taasoo ku sameeyaa isku dhafan karaa oo la sameeyo iyo isku dhafan karaa oo la sameeyo, taasoo ku sameeyaa isku dhafan karaa oo la sameeyo iyo isku dhafan karaa oo la sameeyo, taasoo ku sameeyaa isku dhafan karaa oo la sameeyo iyo isku dhafan karaa oo la sameeyo, taasoo ku sameeyaa isku dhafan karaa oo la sameeyo iyo isku dhafan......