Nomen producti: 3300 XL 8 mm Proximitātis Sondae
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330104-00-10-10-02-CN
Terra Originis: USA
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
conspectus
| Nomen Producti | 3300 XL 8 mm Proximitātis Sondae |
| Nomen Marca | Bently Nevada |
| Numerus Exemplaris | 330104-00-10-10-02-CN |
| Locus originis | USA |
| Cautionis Tempus | 12 menses |
| Modi Solutionis | T/T |
| Shipment | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
BENTLY NEVADA 330104-00-10-10-02-CN 3300 XL 8 mm Proximitatis Probula est praecisissimum instrumentum non contactum ad vibrationes et positiones metiendas, ad usus industriales machinarum observandi. Pars est seriei 3300 XL a Bently Nevada elaboratae, quae est princeps praebens systemata protectionis machinarum et observationis condicionis.
Hoc instrumentum fabricatum est cum corpore durabili ex accipitro inox (AISI 303/304) et apice ex PPS (sulfido polyphenyleno) ad altam robur mechanicum et resistentiam chemicam. Utitur etiam structura sigillandi O-ring ex Viton ut pressionem stabilem certificet et operationem diuturnam ac fidam in ambientibus exigentibus.
Mensura displacementis absque contactu
Detegit vibrationem et positionem axis sine contactu physico, accuratiam augens et attritionem minuens.
Monitoria condicionis machinarum
Mensurat continuo vibrationem et motum axis in machinis rotativis, ut turbinibus, compressoribus et motoribus.
Egressus Signorum Altissimae Praecisionis
Praebet stabilem emissionem electricam proportionalem motui obiecti, aptam ad integrationem cum systematibus monitoriae.
|
Venditiones: |
Epistula Electronica: |
Whatsapp: |
|
Iimus Pei |
| Nomen Producti | BENTLY NEVADA 330104-00-10-10-02-CN 3300 XL 8 mm Proba Proximitatis |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | 3300 XL 8 mm Probator Proximitatis |
| Numerus partis | 330104-00-10-10-02-CN |
| Dimensiones | 1.8x1.6x113cm |
| Pondus | 0.14Kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Statu | Nova et originalia in confectione fabricae |
| Resistentia probae | 7,59 ± 0,50 Ω (cum cavo 1,0 m) |
| Vis necessaria | −17,5 Vcc usque ad −26 Vcc (maxime 12 mA; −23 Vcc usque ad −26 Vcc cum barrières) |
| Resistentia Exitus | 50 Ω |
| Sensitivitas | <2 mV variatio per voltum introductum |
| Temperatura Operativa | 18°C–27°C (64°F–80°F) |
| Altitudo maxima | 2000 Metri |
| Longitudo Non Filetata | 0mm |
| Longitudo corporis | 100mm |
| Longitudo Totalis Funis | 1,0 m / 3,3 pedes |
| Typus coniunctionis | mini coaxialis ClickLoc, cassis normalis |
Tecnologia mensurae sine contactu
Utitur inductione electromagneticā ad mensurandam vibrationem et positionem axis sine contactu physico, minuens attritionem et augens fiduciam.
Sensus altissimae praecisionis
Praebet accuratam monitoriam displacementis et vibrationis cum valde parvo errore mensurae, aptam pro systematibus protectionis machinarum criticarum.
Robusta Constructio e Ferro Stanno
Constructus ex accipitro AISI 303/304 ferro inox, offert validam resistentiam adversus corrosionem, vibrationem, et aspera ambientes industriales.
Durabilis apex probae ex PPS
Apex ex sulfuro polyphenyleno (PPS) auget stabilitatem thermicam et vim mechanicam ad usum industrialem diuturnum.
Compacta designatio probae 8 mm
Optimus ad installationem in angustis spatiis, dum alta sensibilitas et praecisio mensurae retinentur.
Minutus coaxialis ClickLoc connexorum systema
Certificat celerem, firmam et fidam connexionem electricam ad integrationem cum systematibus monitoriae.
Compatibilitas industrialis (systema 3300 XL)
Plene compatibilis cum Bently Nevada 3300 XL systematibus protectionis machinarum et monitoriae status.
Alta fiducia in asperis ambientibus
Protectio gradus IP et robusta fabricatio permittunt operationem continuam in exigentibus applicationibus industrialibus, ut turbinibus, compressoribus et motoribus.
Q1: Quae est principalis usus probae proximitatis 330104-00-10-10-02-CN?
A: probae 330104-00-10-10-02-CN designatae sunt ad non-contactum vibrationis et positionis axis mensuram in machinis rotativis industrialibus, ad praecoces defectus mechanicos detegendos et ad fidam monitoriam status asservandam.
Q2: Quo systemate proba proximitatis 330104-00-10-10-02-CN 3300 XL 8 mm compatibilis est?
A: Systema monitorium 3300 XL plene compatibile est cum proba proximitatis 330104-00-10-10-02-CN , praesertim in completa configuratione probae proximitatis, cavi et sensoris Proximitor, quae in systematibus protectionis machinarum utuntur.
Q3: Quae materiae in constructione probae proximitatis 330104-00-10-10-02-CN 3300 XL utuntur?
A: Proba apicem ex PPS (polyphenylene sulfide), corpus ex accipitro inox (AISI 303/304) et structuram sigillandi O-ring ex Viton habet, ad durabilitatem et stabilitatem in asperis condicionibus, ut in proba 330104-00-10-10-02-CN .
Q6: Quomodo proba 330104-00-10-10-02-CN in systematibus machinarum installatur?
A: proba proximitatis 330104-00-10-10-02-CN 3300 XL 8 mm per conectorum mini coaxiale ClickLoc installatur et cum extenso cavo aptato et sensore Proximitor coniungitur, ut systema recte calibratur et bene perficiat.
The BENTLY NEVADA 330104-00-10-10-02-CN 3300 XL 8 mm Proba Proximitatis designatus est ad plenam compatibilitatem intra aedificium 3300 XL eddy current monitoring, quod a Bently Nevada elaboratum est. Operat ut pars systematis integrati, quod includit probam proximitatis, cationem extensionis, et sensorem Proximitor, ubi omnes partes in fabrica coniunguntur, ut certa signi praestatio sine necessitate calibraturae in campo obtineatur. Proba inter se commutabilis est cum aliis componentibus systematis 3300 XL 8 mm, quod flexibilem substitutionem et curam permittit, dum constantia mensurationis servatur. Etiam retro compatibilis est cum antiquis configurationibus seriei 3300, quod permissum facit progressus sine necessitate totius systematis redesignationis. Quod ad interoperabilitatem attinet, instrumentum sustentat architecturas vibrationum industrialium et supervisionis axis, et late usurpatur in systematibus protectionis machinarum, quae normas industriales, ut API 670, observant. Suus conector mini coaxialis ClickLoc et characteristicæ electricæ normalizatae integrationem perfectam cum platformis controlis et supervisionis, ut systemata PLC et DCS, permittunt, dummodo proba, catena, et sensor idonee coniungantur, ut integritas signi et accuratio systematis serventur.