Ainm Táirge: súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330104-00-10-10-02-CN
Doras chuí: SAM
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330104-00-10-10-02-CN |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
Is é an BENTLY NEVADA 330104-00-10-10-02-CN 3300 XL 8mm Proximity Probe gléas aitheantais gan teagmháil ar ard-chruinneas le haghaidh monatóireacht uirlisí tionsclaíochta. Is cuid den tsraith 3300 XL í, a fhorbraíodh ag Bently Nevada, soláthraíocht thábhachtach i mbun cosaint uirlisí agus córas monatóireachta stáid.
Tá an bhréagán seo deartha le corp ina bhfuil stáinlann díobháilte (AISI 303/304) agus leis an mbarr PPS (polyphenylene sulfide) chun neart meicniúil ard agus fiúntacht cheimiceach a sholáthar. Úsáideann sé freisin struchtúr sealála Viton O-ring chun cur a chinntiú go mbeidh an t-ádh fíorshlán agus go mbeidh oibriú hiomlán ar feadh tréimhse fada i dtimpeallachtaí deacra.
Tomhas neamh-thuilleachta ar athshocruithe
Braitheann sé gutha agus suíomh na haigéide gan teagmháil fisiciúil, rud a fheabhsaíonn cruinneas agus a laghdaíonn úsáid.
Monatóireacht stádais na mbithchórais
Tomhais síos go leanúnach gutha agus gluaiseacht na haigéide i bhfearann rothartha mar shampla turbsíní, comhphrionnairí, agus motóirí.
Aschur sínialta ar airde cruinneasa
Soláthraíonn sé aschur leictreach staible atá comhréadach le gluaiseacht an sprioc, agus is féidir é a chur le córais monatóireachta.
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | BENTLY NEVADA 330104-00-10-10-02-CN 3300 XL 8mm Proximity Probe |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | 3300 XL 8mm Proximity Probe |
| Uimhir an Chuid | 330104-00-10-10-02-CN |
| Tomhas | 1.8x1.6x113 cm |
| Meáchan | 0.14KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Táimseacht an phroib | 7.59 ± 0.50 Ω (cábhlach 1.0m) |
| Cumhacht riachtanach | -17.5Vdc go -26Vdc (uasmhéid 12mA; -23Vdc go -26Vdc le bairriéirí) |
| Féideraschur | 50 Ω |
| Íogaireacht | <2mV athrú in aghaidh gach volt ionchuir |
| Teocht Oibre | 18°C–27°C (64°F–80°F) |
| Gairidheamh is airde | 2000 Méadar |
| Fad gan chasadh | 0mm |
| Fad corp | 100 mm |
| Fad Chabhlóide Iomlán | 1.0m/3.3ft |
| Cineál Conneachta | mini coaxial ClickLoc, cairt chomhionann |
Teicneolaíocht tomhas gan teagmháil
Úsáideann taisceacht leictreomhaighnéadach chun crochadh agus suíomh an róda a thomhas gan teagmháil fisiciúil, ag laghdú úsáid agus ag feabhsú na hinmain.
Sensamh Airgeadach Ardchuairde
Soláthraíonn sé tomhas cruinn ar dhísphlánaíocht agus crochadh le hearráid thiomháis an-íseal, oiriúnach do chórais cosanta maisíní criticiúla.
Tógáil láidir as stáinlésa
Tógtha as stáinléimh neamh-ghuáithe AISI 303/304, a sholáthraíonn tuirseach láidir i gcoinne caoradh, crochta agus timpeallachtaí tionsclaíocha daingne.
Barr phróibé PPS ina bhfuil feabhas ar an dtuiscint
Léiríonn an barr polifinil-sulfíd (PPS) an staid théirmiúil agus an neart meicniúil chun úsáid fhadtéarmach sa tionscal.
Dearadh próibé 8mm lán-chumasaigh
Optaíodh é le haghaidh suiteála i bpleácaí teoranta agus é ag coimeád a aithint ard agus a cruinneas tomhaiste.
Córas nascanna co-axial bheag ClickLoc
Achinneann sé nasc leictreach gasta, slán agus oiriúnach le haghaidh comhtháthú le córais monatóra.
Comhoiriúnacht tionsclaíoch (córas 3300 XL)
Iomlán-chomhoiriúnach le córais cosaint agus monatóra stádas na heitleoige Bently Nevada 3300 XL.
Tuiscint ard do thimpeallachtaí daingne
Ceadaíonn an cosaint le ráta IP agus an calaíocht láidir tógála oibriú leanúnach i bhfeidhmeanna indiastriúla dian, mar shampla turbsíní, comhbhrúchóirí, agus gluiníní.
C1: Cad is príomhaidhm an bhrainse thar a bheith in éigeacht 330104-00-10-10-02-CN?
A: An brainseanna thar a bheith in éigeacht 330104-00-10-10-02-CN déanta chun tomhas neamhthagannach na gcrith agus suíomh an ghluinín i meaisíní rothartha indiastriúla, ag cabhrú le bualadh le hearráidí meicniúla luath agus a chinntiú go mbíonn monatóireacht stádais oiriúnach ar fáil
C2: Leis an gcéad chóras is comhoiriúnach an brainse thar a bheith in éigeacht 330104-00-10-10-02-CN 3300 XL 8mm?
Freagra: Is comhoiriúnach go hiomlán le córas monatóireachta 3300 XL an brainse thar a bheith in éigeacht 330104-00-10-10-02-CN , go háirithe laistigh den chomhdhéanamh iomlán de bhraon thar a bheith in éigeacht, an chabhlach, agus an tsensar Proximitor a úsáidtear i gcórais cosanta meaisíní.
C3: Cén cineál ábhar a úsáidtear i dtógáil an bhraon thar a bheith in éigeacht 330104-00-10-10-02-CN 3300 XL?
A: Tá an bhréagán leis an mbriathar PPS (polyphenylene sulfide) ar a bharr, le corp as cruach stainless (AISI 303/304), agus le struchtúr sealála Viton O-ring chun é a dhéanamh ina áit sholúbtha agus staible i dtimpeallachtaí doilgheasacha, mar a fheictear sa 330104-00-10-10-02-CN Bhréagán .
C6: Conas a shuiteáiltear an 330104-00-10-10-02-CN i gcóras meaisíní?
A: An 330104-00-10-10-02-CN 3300 XL 8mm Bhréagán Gairdineachta is suiteáiltear é ag baint úsáide as ceangalóir co-axial beag ClickLoc agus is ceangailte le cabhlach leathnaithe comhoiriúnach agus le sensóir Proximitor chun calibráil agus feidhmíocht chórais a chinntiú.
An BENTLY NEVADA 330104-00-10-10-02-CN 3300 XL 8mm Proximity Probe tá sé deartha chun comhoiriúnacht iomlán a bheith aige leis an gcóras rianú reoite gaoithe 3300 XL a fhorbraíodh ag Bently Nevada. Oibríonn sé mar chuid de chóras cothromaithe atá comhdhéanta as an mbrosnóir gairdine, an tsioladóir snaidhm, agus an bhrosnóir Proximitor, áit a mbíonn gach comhpháirt mheasctha sa bhfabhrac chun cinntiú freastalaíochta shoiniúil cruinn gan riachtanais le calaíocht sa réimse. Is féidir an mbrosnóir a athsholáthar go hiomlán in ionad comhpháirtí eile den tsraith 3300 XL 8mm, rud a ligann cásanna soláthairt agus cúraim shaincheaptha a úsáid agus an t-aonacht tomhas a chaomhnú. Tá sé comhoiriúnach ar ais le córais shean-tsráidé 3300, rud a ligann nuashonrú gan gá le córas iomlán a athdhéanamh. I dtéarmaí idirdhíolú, tacann an gléas le harchórais tomhas crochta agus craiceann a úsáidtear go forleathan i gcórais cosaint mhaisíní a chomhlíonann le caighdeáin industriúla mar a dhéanann API 670. Ligann a chónnóir mini coaxial ClickLoc agus a cháilíochtaí leictreacha caighdeánaithe intreagráil gan stró le platóga rialúcháin agus rianúcháin mar a dhéanann PLC agus córais DCS, ar choinnítear an mbrosnóir, an tsioladóir, agus an bhrosnóir go ceart chun cinntiú na heagair shoiniúla agus cruinneas an chórais.