Ainm Táirge: 3300 XL 50mm Próibh Proximity
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330876-02-10-01-00
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | 3300 XL 50mm Próibh Proximity |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330876-02-10-01-00 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
An Bently Nevada 330876-02-10-01-00 is é an t-iarannchóras 3300 XL 50 mm ar a dtugtar próib thrítháirneach ardghníomhachta a dhearadh chun tomhas cruinn, gan teagmháil, ar dhísphláseáil agus ar chrochadh na seolach i meaisíní rothartha criticiúla. Mar chuid den chóras trinsdhealaithe 3300 XL, tá sé comhoiriúnach go hiomlán le modúilí an mheasúcháin chun sonraí coinníollacha i rith an ama a sholáthar go leanúnach agus i rith an ama. Tá cás láidir le caoirge M14×1.5 air agus tá cábla FluidLoc® ard-teochta le cuaradh 1.0 méadar air, rud a chinntíonn oibriú oiriúnach sa ghnáthchóras tionsclaíochta dochartha. Dhearthar é le haghaidh fíorthaobhacht, fiúntachta in aghaidh an chorrúis agus staidiúcháin sainshinsealaí an siognáil, agus imíonn sé páirt thábhachtach i gcórais cosainte na meaisíní agus i gcórais an mheasúcháin réamhchúraim.
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330876-02-10-01-00 3300 XL 50mm Proximity Probe |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | 3300 XL 50mm Próibh Proximity |
| Uimhir an Chuid | 330876-02-10-01-00 |
| Tomhas | 6.3x6.3x116cm |
| Meáchan | 0.48kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Fad an Fhiosrúcháin | 50 mm |
| Rogha Cás an Bhrainse | 02 = Caorog M14x1.5 |
| Rogha Fad Iomlán | 10 = 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Roghainn an Chuaraigh | 01 = Cábla FluidLoc Ard-Teochta le Cuaraigh |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | 00 = Gan Cheadúnais |
An Bently Nevada 330876-02-10-01-00 3300 XL 50mm Proximity Probe is deartha le haghaidh oibriú i dtimpeallachtaí tionsclaíocha doiléirs, áit a bhfuil teocht ard, criosadh, agus eagarthóireacht le hoscailtí nó le haistriúcháin coitianta. Soláthraíonn a chábhlach FluidLoc® ardfhuartha le cuirpíní a thugann tuairisc láidir in aghaidh ola, fliuchta, agus stres meicniúil, ag cinntiú reliabailte fadtéarmach. Ceadaíonn an tírseoladh tiubh agus crua a chuireann sé ar fáil suíomh slán i réigiúin ina bhfuil criosadh láidir ann, agus tá an t-ullmhú sealaithe chun feidhm amhlaidh i dtimpeallachtaí deacra mar shampla giniúint cumhachta, pláintí peitriceimiceacha, agus córais meicniúla rotharacha trom. Is féidir é a úsáid don oibriú leanúnach agus is féidir leis sainshocruithe ionchur a chaomhnú fiú faoi stresanna tionsclaíocha an-éagsúla.