Όνομα Προϊόντος: προσεγγισιακός Αισθητήρας 3300 XL 50 mm
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330876-02-10-01-00
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
επισκόπηση
| Όνομα Προϊόντος | προσεγγισιακός Αισθητήρας 3300 XL 50 mm |
| Επωνυμία | Bently Nevada |
| Αριθμός Μοντέλου | 330876-02-10-01-00 |
| Τόπος Προέλευσης | ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Μέθοδοι πληρωμής | T/T |
| Αποστολή | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Πωλήσεις |
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο |
|
|
Τζιμ Πέι |
Ο Bently Nevada 330876-02-10-01-00 είναι ένας υψηλής απόδοσης προσεγγισιακός αισθητήρας 3300 XL διαμέτρου 50 mm, ο οποίος σχεδιάστηκε για ακριβείς, μη επαφόμενες μετρήσεις της μετατόπισης και της ταλάντωσης του άξονα σε κρίσιμες περιστρεφόμενες μηχανές. Ως μέρος του συστήματος μετατροπέα 3300 XL, ενσωματώνεται απρόσκοπτα με τα μόντουλ παρακολούθησης για να παρέχει συνεχή, πραγματικού χρόνου δεδομένα κατάστασης. Ο αισθητήρας διαθέτει ανθεκτικό περίβλημα με σπείρωμα M14×1.5 για ασφαλή εγκατάσταση και είναι εξοπλισμένος με καλώδιο FluidLoc® υψηλής θερμοκρασίας, θωρακισμένο, μήκους 1,0 μέτρου, διασφαλίζοντας αξιόπιστη λειτουργία σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα. Σχεδιασμένος με ενισχυμένη αντοχή, αντίσταση στη διάβρωση και σταθερότητα σήματος, διαδραματίζει κεντρικό ρόλο στα συστήματα προστασίας μηχανημάτων και προληπτικής συντήρησης.
| Όνομα Προϊόντος | Bently Nevada 330876-02-10-01-00 3300 XL 50 mm Αισθητήρας Πλησιότητας |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | προσεγγισιακός Αισθητήρας 3300 XL 50 mm |
| Αριθμός Μέρους | 330876-02-10-01-00 |
| Διαστάσεις | 6,3x6,3x116 εκ |
| Βάρος | 0.48 κιλά |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| Μήκος προβλήματος | 50 χιλιοστά |
| Επιλογή τύπου θήκης αισθητήριου | 02 = Σπείρωμα M14x1.5 |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους | 10 = 1,0 μέτρο (3,3 πόδια) |
| Επιλογή Θωράκισης | 01 = Καλώδιο FluidLoc υψηλής θερμοκρασίας με θωράκιση |
| Επιλογή Έγκρισης Αρχής | 00 = Χωρίς πιστοποιήσεις |
Ο Bently Nevada 330876-02-10-01-00 3300 XL 50 mm Αισθητήρας Πλησιότητας είναι σχεδιασμένο για λειτουργία σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα, όπου είναι συνηθισμένες οι υψηλές θερμοκρασίες, η δόνηση και η έκθεση σε υγρά ή ρύπους. Το θωρακισμένο καλώδιο FluidLoc® υψηλής θερμοκρασίας παρέχει ισχυρή αντίσταση στο λάδι, την υγρασία και τη μηχανική καταπόνηση, διασφαλίζοντας μακροχρόνια αξιοπιστία. Το ανθεκτικό εξωτερικό περίβλημα με σπείρωμα επιτρέπει ασφαλή τοποθέτηση σε περιοχές με έντονη δόνηση, ενώ η σφραγισμένη κατασκευή υποστηρίζει σταθερή απόδοση σε απαιτητικές συνθήκες, όπως στην παραγωγή ενέργειας, σε πετροχημικά εργοστάσια και σε συστήματα βαρέων περιστρεφόμενων μηχανημάτων. Είναι κατάλληλο για συνεχή λειτουργία και μπορεί να διατηρεί ακριβή έξοδο σήματος ακόμα και υπό ακραίες βιομηχανικές καταπονήσεις.