Magaca Alaabta: 3300 XL 50mm Proximity Probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330876-02-10-01-00
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 50mm Proximity Probe |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330876-02-10-01-00 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
Waxaa Bently Nevada 330876-02-10-01-00 waa qorsho dheer ee 3300 XL 50 mm ee ku xidhan karaa in la qorsho qabta ah shaqo ka dhow, oo la isticmaalo si loo qorsho qabta ah xagga dhinaca iyo dhaqanka shaqo ka dhow ee qaybta muhiimka ah ee shaqo ka dhow. Sida qaybta ugu dambeeyey ee 3300 XL ee qorshada, wuxuu la xidhaan karaa si guul darro leh marka laga isticmaalo qaybta qorshada si loo helo waraabo ee xaqiiqda ah iyo mararka ah ee xaaladda. Qorshadu wuxuu leeyahay qaybta mowtirka oo ku jira xagga M14×1.5 ee ku xidhan karaa si loo galiyo qabta ah, iyo wax ka mid ah 1.0 meter ee qorshada oo ku jira xagga caadiyaha oo ku jira xagga caadiyaha ee FluidLoc® ee ku jira xagga caadiyaha, si loo sameeyo shaqo guul darro leh ee ku jira xagga caadiyaha oo ku jira xagga caadiyaha. Wuxuu la sameeyey si loo hortagto qaybta muhiimka ah ee ku jira xagga caadiyaha, iyo xagga caadiyaha ee ku jira xagga caadiyaha, iyo xagga caadiyaha ee ku jira xagga caadiyaha, iyo xagga caadiyaha ee ku jira xagga caadiyaha, iyo xagga caadiyaha ee ku jira xagga caadiyaha, iyo xagga caadiyaha ee ku jira xagga caadiyaha, iyo xagga caadiyaha ee ku jira xagga caadiyaha, iyo xagga caadiyaha ee ku jira xagga caadiyaha, iyo xagga caadiyaha ee ku jira xagga caadiyaha, iyo xagga caadiyaha ee ku jira xagga caadiyaha, iyo xagga caadiyaha ee ku jira xagga caadiyaha, iyo xagga caadiyaha ee ku jira xagga caadiyaha, iyo xagga caadiyaha ee ku jira xagga caadiyaha, iyo xagga caadiyaha ee ku jira xagga caadiyaha, iyo xagga caadiyaha ee ku jira xagga caadiyaha, iyo xagga caadiyaha ee ku jira xagga caadiyaha, iyo xagga caadiyaha ee ku jira xagga caadiyaha, iyo xagga caadiyaha ee ku jira xagga caadiyaha, iyo xagga caadiyaha ee ku jira xagga caadiyaha, iyo xagga caadiyaha ee ku jira xagga caadiyaha, iyo xagga caadiyaha ee ku jira xagga caadiyaha, iyo xagga caadiyaha ee ku jira xagga caadiyaha, iyo xagga caadiyaha ee ku jira xagga caadiyaha, iyo xagga caadiyaha ee ku jira xagga caadiyaha, iyo xagga caadiyaha ee ku jira xag......
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330876-02-10-01-00 3300 XL 50mm Qalabka Xidhiidhka (Proximity Probe) |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 50mm Proximity Probe |
| ISIMKA QOOR | 330876-02-10-01-00 |
| Cabbirrada | 6.3x6.3x116cm |
| Miisaanka | 0.48kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Dheerirka Probe-ka | 50 mm |
| Nooca qorshada | 02 = Xagga M14x1.5 ee ku jira xagga caadiyaha |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 10 = 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Xagga Caadiyaha | 01 = Qorshada FluidLoc ee ku jira xagga caadiyaha oo ku jira xagga caadiyaha |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | 00 = Ma jirin wax ka dhacaya |
Waxaa Bently Nevada 330876-02-10-01-00 3300 XL 50mm Qalabka Xidhiidhka (Proximity Probe) wuxuu isticmaalka ugu yar tahay xagga iyo dhaqanka kuwa aan lahayn in ay ku jiraan xagga quruumaha aan lahayn, taasoo leh bal eex badan, dhaqso, iyo ku jirka oo ka mid ah maalinada ama waxyaalaha aan lahayn. Kableka FluidLoc® ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira bal eex badan wuxuu leeyahay awood dheer oo ku saabsan oilka, biyaha, iyo dhaqso mekhanikaal, si loo helo dhaqmeed dheer. Xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha wuxuu leeyahay awood dheer oo ku saabsan ku jirka oo ka mid ah dhaqso badan, halkaasoo xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha wuxuu leeyahay awood dheer oo ku saabsan ku jirka oo ka mid ah xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee ku jira xagga quruumaha ee......