Magaca Alaabta: qaabaha 3300 NSv ee Dhexdooda
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330903-00-06-05-02-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | qaabaha 3300 NSv ee Dhexdooda |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330903-00-06-05-02-05 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
Waxaa BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv Proximity Probes waa ilaalaya ah ee ku xidhan koorrenta eddy oo leh qoorto badan oo la isticmaalo si loo heer sareyo wax xisaabta dhulka iyo dhaqanka shaft ee gudaha qaybta ka yimid oo ka yimid qaybta quruxda ama qaybta ka yimid qaybta quruxda ee qaybta quruxda.
Ilaalayaanu si wanaagsan iyo si dhaqameysan ugu soo celi doona siignalka iyo wax ka dhacaya in ay la isticmaalo si loo ilaaliyo haweenka, iyo wax ka dhacaya in ay la isticmaalo si loo ilaaliyo haweenka ee qaybta quruxda ee qaybta quruxda ee qaybta quruxda.
| Magaca alaabta | BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv Proximity Probes |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | qaabaha 3300 NSv ee Dhexdooda |
| ISIMKA QOOR | 330903-00-06-05-02-05 |
| Cabbirrada | 1.3x1.1x65cm |
| Miisaanka | 0.04Kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Xagga aan korka lahayn | 0 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 60 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 0.5 mitir (20 in) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Kabalka ugu yar ee coaxial ee ClickLoc ee caadi ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Tusaale muuqda ah |
Waxaa BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv Proximity Probes wuxuu la isticmaala badan:
Su’aal 1: Maxaa laga isticmaalaa qorshaha BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv Proximity?
Waxa laga isticmaalaa badan ee qorshaha quruxda, sida turbaanada yar, kompreesarada, pumpada, iyo qorshaha ugu sarreeya ee industriyada.
Su’aal 2: Maxay isku mid ah qorshaha BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv Proximity kuwa kale ee qorshaha caadi ah?
Qorshaha BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv Proximity waxa ay ku yaalaa qorshaha quruxda oo leh goob ka yar, iyo waxa ay leedahay qaabka ugu wanaagsan ee shaqayn ee qorshaha yar ee la jiray.
Su’aal 3: Ma qorshaha BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv Proximity wuxuu leeyahay isdhexgalka nidaamka ku saabsan?
Haa, wuxuu isdhexgalayaa si guulbiris ah ee nidaamka Bently Nevada 3300 NSv iyo nidaamka ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabsan ee ku saabs......
Su’aal 4: Maxay waxyaalaha ugu badan ee laga isticmaalaa qorshaha BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv Proximity?
A: Waa la isticmaalaan badan oo ka duwan ee qaybaha nool iyo gas, ujeedka khaas, maamulka nool iyo kimiyaal, nidaamada baahiga, iyo isticmaalka iyo qaybaha gaar ah ee industriyada.