Бүтээгдэхүүний нэр: 3300 NSv Ойрхан байршлын сүүдэрлүүр
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330903-00-06-05-02-05
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
хойшоо тайлбар
| Бүтээдийн нэр | 3300 NSv Ойрхан байршлын сүүдэрлүүр |
| Брэндийн нэр | Bently Nevada |
| Загварын дугаар | 330903-00-06-05-02-05 |
| Гарал үүсэл | АНУ |
| Гаранти | 12 сар |
| Төлбөрийн дундаж | T/T |
| Илгээмж | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Борлуулалт: |
Имэйл: |
WhatsApp: |
|
Жим Пэй |
Түүн BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv Ойрхан байршлын сорилт хэрэгсэл энэ нь жижиг эсвэл төвхөн оронд бүрхүүлд урт цагаан машинуудын хувьд шахалт ба шилжилтийн нарийн хэмжилтүүдийн хүрээнд ашиглагддаг өндөр үр дүнтэй вихрүүдийн гүйдэлт ойрхан бүсийн сорилт хэрэгсэл юм. Түүн дотор 3300 NSv цувралын хэсэг бөөрсгөн машинуудын зохистой хүрээнд харилцан үйлчлэлгүй хяналтын хүрээнд ашиглагддаг.
Энэ сорилт хэрэгсэл нь бүхлээрх нь хяналтын системүүдийн хүрээнд найдвартай, тогтвортой сигнал үүсгэдүг, мөн шахалт ба шилжилтийн нарийн хэмжилтүүд шаардагддаг чухал индустриал орчинд үлдэшгүй ашиглагддаг.
| Бүтээдийн нэр | BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv Ойрхан байршлын сорилт хэрэгсэл |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 3300 NSv Ойрхан байршлын сүүдэрлүүр |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330903-00-06-05-02-05 |
| Хэмжээсүүд | 1.3x1.1x65см |
| Жин | 0.04Kg |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Нөхцөл | Шинэ & Оригинал үйлдвэрлэлд хайрцагт хийж үүрдүүлнэ |
| Утасгүй уртын сонголт | 0 мм |
| Бүрхүүлийн ерөнхий уртын сонголт | 60 mm |
| Нийт уртын сонголт | 0.5 метр (20 инч) |
| Холбох ба кабелийн төрлийн сонголт | Жижиг коаксиал ClickLoc холбогч стандарт кабель |
| Байгууллагын баталгаажуулалтын сонголт | Олон төрлийн баталгаажуулалт |
Түүн BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv Ойрхан байршлын сорилт хэрэгсэл өргөн хэрэглэгддэг:
Асуулт 1: BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv Ойрхон бүтэц сорилт хэрэгсэл нь ихэвчлэн хаана ашиглагддаг?
А: Түүнийг жижиг турбины, шахуургын, насосын болон үйлдвэрийн тусламж төхөөрөмжийн хэлбэртүүн машинуудад үлдэцгүй ашигладаг.
Асуулт 2: BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv Ойрхан бүүрхүүр датчикууд стандарт датчикүүдээс юунд ялгаатай?
Хариулт: BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv Ойрхан бүүрхүүр датчикууд нь төвхөн орон зайг шаарддаг суурин газруудад тавихын тулд тусгайлан зохион бүтээдэг бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээл......
Асуулт 4: BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv Ойрхан бүүрхүүр датчикууд нь хяналтын системүүдтэй зовхимтгүй хамтран ажиллах уу?
Хариулт: Тийнхүү, тэр нь Bently Nevada 3300 NSv системийн архитектурт гөлгөр нийлмүүлдэг бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн бүүрхүүр датчикууд бөлгөн хүрээлэн......
Асуулт 4: BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv Ойрхан бүүрхүүр датчикууд нь аль салбарт ашигладаг вэ?
Хариулт: Түүнийг газрын тос ба хий, цахилгаан үйлдвэрлэл, нефтехимийн заводууд, далайн системүүд болон ерөнхий үйлдвэрийн хэрэглээнд үлдэцгүй ашигладаг.