Termék neve: 3300 NSv közelségi érzékelőkről
Márkanév: Bently Nevada
Modellszám: 330903-00-06-05-02-05
Származási hely: Egyesült Államok
Garancia: 12 hónap
Whatsapp: +86 18020776782
E-mail:[email protected]
áttekintés
| Termék neve | 3300 NSv közelségi érzékelőkről |
| Márkanév | Bently Nevada |
| Modellszám | 330903-00-06-05-02-05 |
| Eredet helye | USA |
| Garancia | 12 hónap |
| Fizetési módszerek | T/T |
| Szállítás | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Értékesítés: |
E-mail: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
A BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv közelítésérzékelők ez egy nagy teljesítményű örvényáramú közelítési érzékelő, amelyet pontos tengelyrezgés- és elmozdulásmérésre terveztek kisebb vagy szűk helyen elhelyezhető forgó gépek alkalmazásaihoz. A 3300 NSv sorozat része, amelyet nem érintkezéses felügyeletre optimalizáltak kompakt géptervek esetén.
Ez az érzékelő megbízható és stabil jeleket biztosít a állapotfelügyeleti rendszerek számára, és gyakran használják kritikus ipari környezetekben, ahol pontos tengelypozíció-mérés szükséges.
| Termék neve | BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv közelítésérzékelők |
| Gyártó | Bently Nevada |
| Termék típusa | 3300 NSv közelségi érzékelőkről |
| Cikkszám | 330903-00-06-05-02-05 |
| Méretek | 1,3x1,1x65 cm |
| Súly | 0,04kg |
| Szállítási hely | Xiamen, Kína |
| Származási ország | USA |
| Állapot | Új és eredeti gyári csomagolásban |
| Menet nélküli hossz opció | 0 mm |
| Teljes tokhossz opció | 60 mm |
| Teljes hossz opció | 0,5 méter (20 hüvelyk) |
| Csatlakozó és kábel-típus opció | Miniatur koaxiális ClickLoc csatlakozóval ellátott szabványos kábel |
| Ügynökségi jóváhagyási lehetőség | Többféle jóváhagyás |
A BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv közelítésérzékelők széles körben használt a következőkben:
K1: Hol használják általában a BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv közelítési érzékelőket?
A: Általában kis méretű gépekben, például kis turbinákban, kompresszorokban, szivattyúkban és ipari segédberendezésekben használják.
K2: Mi teszi különössé a BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv közelítési érzékelőket a szokásos érzékelőktől?
A: A BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv közelítési érzékelőket kifejezetten szűk helyeken történő telepítésre tervezték, és optimalizált teljesítményt nyújtanak kisebb forgó gépekhez.
K3: Kompatibilis-e a BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv közelítési érzékelő figyelőrendszerekkel?
A: Igen, zavartalanul integrálódik a Bently Nevada 3300 NSv rendszerarchitektúrába és a kompatibilis rezgésfigyelő rendszerekbe.
K4: Mely iparágakban használják a BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv közelítési érzékelőket?
A: Széles körben alkalmazzák az olaj- és gáziparban, az energiaellátásban, a petrokémiai üzemekben, a tengeri rendszerekben és általános ipari alkalmazásokban.