Ainm Táirge: broscairí Ghlacach 3300 NSv
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330903-00-06-05-02-05
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | broscairí Ghlacach 3300 NSv |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330903-00-06-05-02-05 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
An BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv Proximity Probes is é seo prúib thréith chruinneachta ardghníomhach bunaithe ar ghréineachtaí a úsáidtear chun tomhas cruinn a dhéanamh ar bholgán agus ar shiúl an bhogha i ngluaiseachtaí rothar beaga nó i ngluaiseachtaí atá i dtreo spásanna teoranta. Tá sé mar chuid den tsraith 3300 NSv, a ndearnadh a oiriúnú do mheas gan teagmháil i ndearadh gluaiseachtaí lacha.
Tugann an prúib seo comharthaí oiriúnacha agus staible le córas measúnaithe stádais agus úsáidtear é go coitianta i timpeallachtaí tionsclaíocha criticiúla ina bhfuil tomhas cruinn ar shuíomh an bhogha riachtanach.
| Ainm an táirge | BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv Proximity Probes |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | broscairí Ghlacach 3300 NSv |
| Uimhir an Chuid | 330903-00-06-05-02-05 |
| Tomhas | 1.3x1.1x65 cm |
| Meáchan | 0.04kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 0 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 60 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 0.5 méadar (20 orlach) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Cablach caighdeánach co-axial beag ClickLoc |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Ceadúcháin iolracha |
An BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv Proximity Probes úsáidtear go forleathan i:
Ceist 1: Cár úsáidtear na bpróibí gairdínach BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv de ghnáth?
Úsáidtear é go coitianta i miasanna lánghlactha mar shampla tuirbíní bheaga, comhphrúisithe, pumpáin, agus ionstraimint tacaíochta in aonad eile.
Ceist 2: Cad a dhéanann na próibí gairdínach BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv difriúil ó phróibí caighdeánacha?
Tá na próibí gairdínach BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv deartha go sonrach do shuiteálacha i bhfoghairí teoranta agus tá an bhrabhsáil optimised do mhiasanna beaga rothaithe.
Ceist 3: An bhfuil na próibí gairdínach BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv comhoiriúnach le córas mionscrúdaithe?
Tá, agus cuireann sé isteach go héasca le harchiteacht an chórais Bently Nevada 3300 NSv agus le córas mionscrúdaithe crochadh a bhfuil comhoiriúnacht aige.
Ceist 4: Cén t-ionad a úsáideann na próibí gairdínach BENTLY NEVADA 330903-00-06-05-02-05 3300 NSv?
A: Úsáidtear é go forleathan i mbunaithe ola agus gás, giniúint fuinnimh, plánta peitriceimiceálta, córais muirí, agus feidhmeanna tionsclaíocha ginearálta.