Бүтээгдэхүүний нэр: 3300 XL 50 мм хойш таталцагч сенсор
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330876-02-10-01-00
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
хойшоо тайлбар
| Бүтээдийн нэр | 3300 XL 50 мм хойш таталцагч сенсор |
| Брэндийн нэр | Bently Nevada |
| Загварын дугаар | 330876-02-10-01-00 |
| Гарал үүсэл | АНУ |
| Гаранти | 12 сар |
| Төлбөрийн дундаж | T/T |
| Илгээмж | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Борлуулалт |
Имэйл |
Вотсапп |
|
Жим Пэй |
Түүн Bently Nevada 330876-02-10-01-00 3300 XL 50 мм ойрхан хэмжилтийн сүүдэр — энэ нь чухал бүртгэлт вращацон төхөөрөмжүүдийн шафтны шилжилт ба хөдөлгөөнийг нарийн, хүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүрт......
| Бүтээдийн нэр | Bently Nevada 330876-02-10-01-00 3300 XL 50 мм ойрхан хэмжих сорилт |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 3300 XL 50 мм хойш таталцагч сенсор |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330876-02-10-01-00 |
| Хэмжээсүүд | 6.3x6.3x116 см |
| Жин | 0.48кг |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Төмсийн урт | 50 мм |
| Сондортой хэрэгсэлийн бүрхүүлийн төрлийн сонголт | 02 = M14×1.5 оройн нүх |
| Нийт уртын сонголт | 10 = 1.0 метр (3.3 фут) |
| Хамгаалалтын сонголт | 01 = Дулаан төдийгүй FluidLoc® кабель, хамгаалалттай |
| Байгууллагын баталгаажуулалтын сонголт | 00 = Баталгаажуулалтгүй |
Түүн Bently Nevada 330876-02-10-01-00 3300 XL 50 мм ойрхан хэмжих сорилт түүн дээр өндөр температур, хөдөлгөөн, шингэн эсвэл бохирдуулагч бүтээдсийн нөлөөллийн үеийн хатуу үйлдвэрийн орчинд ажиллахын тулд төлөвлөж үйлдвэрлэсэн. Түүний хамгаалттай өндөр температурт зориулж хийн төрлийн FluidLoc® кабель нүүрсүүр, чийг, механик хүчдлүүдтэй төвөгтүй тулгарах чадварыг хангаж, урт хугацааны найдвартай бүтээмжийг бүзүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлү......