Бүтээгдэхүүний нэр: Хөдөлгөөн хүчдэл дамжуулагч
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 990-10-XX-01-05 MOD:285269-01
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
хойшоо тайлбар
| Бүтээдийн нэр | Хөдөлгөөн хүчдэл дамжуулагч |
| Брэндийн нэр | Bently Nevada |
| Загварын дугаар | 990-10-XX-01-05 MOD:285269-01 |
| Гарал үүсэл | АНУ |
| Гаранти | 12 сар |
| Төлбөрийн дундаж | T/T |
| Илгээмж | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Борлуулалт: |
Имэйл: |
WhatsApp: |
|
Жим Пэй |
| Бүтээдийн нэр |
BENTLY NEVADA 990-10-XX-01-05 МОД: 285269-01 Хөдөлгөөн хүчдэл дамжуулагч |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | Хөдөлгөөн хүчдэл дамжуулагч |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 990-10-XX-01-05 MOD:285269-01 |
| Хэмжээсүүд | 10x7.5x5.2 см |
| Жин | 0.44 кг |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Нөхцөл | Шинэ & Оригинал үйлдвэрлэлд хайрцагт хийж үүрдүүлнэ |
| Бүтнэд тооцох сонголт | 10 = 0–10 миллс пик-пик (0–250 мкм пик-пик) |
| Суурьлуулалтын сонголт | 01 = 35 мм DIN рельс хавчигчид |
| Байгууллагын баталгаажуулалтын сонголт | 05 = CSA Дивизион 2, ATEX Бүс 0, ATEX Бүс 2, ажилд ABS далайн зөвшөөрөл орж буй |
| Оруулах | 1 шилжүүлэгч 3300 NSv ойролцоох хэмжигдэхүүний сонсгогч болон удирдлагын кабелийг хүлээн авдаг |
| Хүч | Трансмиттерийн клеммд +12 Вdc-с +35 Вdc гүйдэл шаардана |
| 4–20 мА сигналын гаралт | 4–20 мА тогтмол гүйдэл тодорхойлогдсон бүтэн масштабын дотор 2 утасны бүтцэд |
Түүн BENTLY NEVADA 990-10-XX-01-05 ЗАСЛАГДСАН:285269-01 Хөдөлгөөн датчик нүүрсустөрөлдөх агаарын шахуургат, жижиг насос, хөдөлгүүр, салхиндуурт зориулж бүтээсэн OEM-хүчирдүүлсэн хөдөлгөөний хяналтын төхөөрөмж юм. BENTLY NEVADA 990-10-XX-01-05 MOD:285269-01 нь 3300 NSv хавьтамжгүй ойрхон байршлын сорилцооны датчикээс оролт хүлээн аваад хөдөлгөөний дохиог пик-до-пик хөдөлгөөний далайцтой пропорциональ 4–20 мА стандарт гаралт болгож хувиргана; үүнээс үүдэн тасралтгүй индустриал хяналтад машин хамгаалах, удирдлагын интеграци хангагдах нь хангалттай.
Түүн BENTLY NEVADA 990-10-XX-01-05 МОД: 285269-01 хөдөлгөөний далайцад пропорциональ 4–20 мА гаралт сигнал үүрд хэмжилтийн хүрээ 0–10 милс pp (0–250 мкм pp)-ыг дэмжинэ. Түүн дээр 2 утасны гүрвэлдүүр хүчдэлт дизайн ашиглагдаж, 3300 NSv ойрхан бүүрхүүр ба үргэлжлүүр кабельт бүрэн нийцмүүр. BENTLY NEVADA 990-10-XX-01-05 MOD:285269-01 нь 5 м ба 7 м урт кабель сонголтуудын хамт нүүрхүүр суурьлуулалтын хувьд төвөлжин суурьлуж, +12 доош +35 Впс хүчдэлт хүчдэл үүрд ажиллаж, 35 мм DIN рэйл хавчигч ашиглан бүүрхүүр суурьлуулалт хийнэ. Мөн дотоод сигналын нөхцөлдүүрт систем ажиллаж, анхны бүүрхүүр сигналыг инженерийн нэгжүүд рүү хөрвүүлж, системт интеграцыг хялбаршгуулна.
Түүн BENTLY NEVADA 990-10-XX-01-05 МОД: 285269-01 үйлдвэрлэгчдийн хэрэгцээнд зориулж бүтээмжтэй, бага зардальт хөдөлгөөний хяналтын шийдэл саналд тавьж буй. Түүний 2 утасны гүрвэлдүүр хүчдэл дамжуулан ажиллах архитектура нь утаснуудын холбогдмуйн нарийн төвөгтэй байдлыг багасгаж, суургуулийн зардлыг хөнгөлж буй. Дотоодын сигналын нөхцөлдүүрлэл нь гадаад модулейн шаардлагыг арилгаж, системийн үр ашигт байдлыг ба найдварт байдлыг сайжруулж буй. Стандарт 4–20 мА гаралт нь үйлдвэрлэлд зориулж бүтээсэн удирдлагын ба хамгаалах системүүдтэй хялбархан интеграци хангаж буй. Гэтдэ, 3300 NSv сонсоруудтай нийцүүрлэл нь нарийн ба тогтвортой хөдөлгөөний хэмжилтийг бүзүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүүрлүү......
Түүн BENTLY NEVADA 990-10-XX-01-05 ЗАСЛАГДСАН:285269-01 Хөдөлгөөн датчик энэхүү бүтээл нь компрессор, насос, хөдөлгүүр, салхинуур зэрэг хэрэглээнд тогтвортой ажиллахын тулд хүнд үйлдвэрлэл ба OEM орчинд зориулж спроектируулж дуусгажээ. Түүнд хөдөлгүүр хөдөлгөөн, цахилгаан шуугиан, тасралтгүй ажиллах гадаад нөхцөлд түүний тогтвортой ажиллах чадвар бүрдүүлжээ. CSA Division 2, ATEX Zone 0/2, ABS Marine зэрэг сертификатуудын хүчингүй байдлын дагуу BENTLY NEVADA 990-10-XX-01-05 MOD:285269-01 бүтээл нь аюултай үйлдвэрлэл ба далайн техник орчинд ашиглаж болох бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгсөн бүтээл бөгс......
Асуулт 1: BENTLY NEVADA 990-10-XX-01-05 MOD:285269-01 хөдөлгүүр хөдөлгөөний дамжуулагчийн үндсэн үүрэг юу вэ?
Хариулт: BENTLY NEVADA 990-10-XX-01-05 MOD:285269-01 хөдөлгүүр хөдөлгөөний дамжуулагч нь 3300 NSv сорилт бүтээлийн хөдөлгүүр хөдөлгөөний сигналыг машин хамгаалах ба мониторингийн зүрхлүү 4–20 мА гаралт болгож хувиргажээ.
Асуулт 2: BENTLY NEVADA 990-10-XX-01-05 MOD:285269-01 бүтээл ямар төхөөрөмжүүдтэй хамт ашиглаж болох вэ?
Х: BENTLY NEVADA 990-10-XX-01-05 MOD:285269-01 нь OEM системүүдэд төвөрхөн агаарын шахуургат, жижиг насос, хөдөлгүүр, салхин хөдөлгүүрт ашиглагддаг.
Асуулт 3: 990-10-XX-01-05 MOD:285269-01-той совместим (наймдаж) хэрэглэж болох датчик аль нь вэ?
Х: BENTLY NEVADA 990-10-XX-01-05 MOD:285269-01 нь ганц 3300 NSv хавчиргүй ойрхон бүүрхүүр датчикт ба түүний үргэлжлүүр кабельд совместим (наймдаж) хэрэглэж болох.
Асуулт 4: 990-10-XX-01-05 MOD:285269-01 Хөдөлгүүр хөдөлгүүр хувиртагч ямар гаралт сигнал үүсгэдэг вэ?
Х: BENTLY NEVADA 990-10-XX-01-05 MOD:285269-01 нь 2 утасны зохиомжид хөдөлгүүр амплитудд пропорциональ 4–20 мА ТГ сигнал үүсгэдэг.
Асуулт 5: 990-10-XX-01-05 MOD:285269-01 Хөдөлгүүр хувиртагчийг аюултай бүсүүдэд ашиглаж болох уу?
Х: Тийм, BENTLY NEVADA 990-10-XX-01-05 MOD:285269-01 нь аюултай орчинд ашиглах зөвшөөрөлтүүн CSA Division 2, ATEX Zone 0/2, ABS Marine гишүүншүүртүүн бүрдүүлсэн.
Асуулт 6: BENTLY NEVADA 990-10-XX-01-05 MOD:285269-01-ийн суулгах арга юу вэ?
А: BENTLY NEVADA 990-10-XX-01-05 ЗАС:285269-01 хяналтын самбаруудад хурдан ба надёжно суурилуулахын тулд 35 мм-ийн DIN рэйл хавчигч ашиглан суурилуулан бүрдүүлсэн.
| Honeywell | Bently Nevada | Westinghouse |
| 8C-PAIH52 51307070-175 | 330103-00-05-20-02-CN | 1C31116G02 |
| 51199932-200 51199932-200-RP | 330103-05-15-05-02-00 | 5X00109G01 |
| 8C-IP0101 51454362-175 | 10026-02-12-05-02 | 5X00226G01 |
| 51402573-100 | 10030-05-30-05-02 | 5X00273G01 |
| SC-UCMX01 51307195-175 | 330103-12-25-10-01-00 | 5X00489G01 |
| FC-QPP-0001 V1.3 | 330103-12-25-10-02-00 | 5X00105G14 |
| MC-TDID52 51304441-275 | 330104-12-20-10-01-00 | 3A99190G01 |
| DC-TPOX01 51307770-176 | 330194-17-25-15-00 | 7379A21G02 |
| CC-TAIX61 51307077-175 | 330104-06-14-50-02-00 | 7379A21G01 |
| FC-PSUNI2424 SPS6061-LF | 330105-02-12-15-12-CN | 7379A31G04 |
| 51303940-200 | 330854-080-25-00 | 5X00594G01 |
| 05704-A-0135 | 330101-00-19-10-02-00 | 3A99132G02 |
| 51303976-400 | 330104-10-18-10-01-00 | 3A99132G01 |
| FS-CPCHAS-0003 | 330104-00-20-10-02-00 | 7380A36G01 |
| CC-PDOD51 51454408-175 | 3300/45 | 1C31142G01 |
| DC-TDIL01 51307780-176 | 330104-04-10-05-01-CN | 3A99266G01 |
| 8C-PCNT01 51454363-175 | 330104-10-20-05-02-00 | 1C31233G04 |
| CC-TDOR01 51308376-175 | 330905-00-07-10-02-00 | 1X00188H01 |
| DC-TUIO31 51307772-176 | 330104-15-23-50-02-00 | 5X00357G04 |
| CC-SCMB02 51199942-300 | 330910-10-22-10-01-CN | 1C31222G01 5A26458G05 |