AB 1336 PLUS II 1336F-BRF50-AA-EN Хувьсах давтамжийн гүйцэтгэх төхөөрөмж (AC Drive) Нөөцөд байгаа
Бүтээгдэхүүний нэр: Зохицуулж болдог давтамжийн гүйдэлт хөдөлгүүр
Брэндийн нэр: Allen Bradley
Загварын дугаар: 1336F-BRF50-AA-EN
Үндэсний газар: АНУ
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18159889985
И-мэйл: [email protected]
Appurtenance:
  • Хойшоо тайлбар
  • Санал үнэлэлт хүлээн авах холбогч
  • Техникийн шаардлагууд
  • Тайлбар
  • Хэрэглээ
  • Шинж чанарууд
  • Функцууд
  • Түүн дээрх асуулт хариулт
  • Санал болгож буй бүтээлүүд
Хойшоо тайлбар
Брэндийн нэр:
Allen Bradley
Загварын дугаар:
1336F-BRF50-AA-EN
Үндэсний газар:
АНУ
Пакетлэгийн дэлгэрэнгүй мэдээлэл:
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа
Хүргэлтийн хугацаа:
Хүргэлтийн хугацаа: баазын нөөцөд байгаа
Төлбөрийн нөхцөл:
T/T
Санал үнэлэлт хүлээн авах холбогч
Борлуулалтын менежер:
Stella
Имэйл илгээх:
[email protected]
WhatsApp-аар холбогдох:
Техникийн шаардлагууд
Параметр
Үнэ
Загвар
1336F-BRF50-AA-EN
Гэр бүлийн
1336 PLUS II Зохицуулж болдог давтамжийн гүйдэлт хөдөлгүүр
Эрчим хүчний үнэлгээ
5 ажилч (3.7 кВт)
Оролтын хүчдэл
380–480 В тогтмол гүйдэл, 3 фаз / 513–620 В тогтмол гүйдэл
Тооны урсгал
8.4 А (тогтмол момет) / 9.0 А (хувьсах момет)
Гаралт дахь дуудлага
Боксын төрөл
IP20 (NEMA Төрөл 1)
Хүрээний хэмжээ
А3
Жин
6.54 кг
Хэмжээсүүд
МЭДЭЛЭЛ
CE, UL, cUL, IEC стандартуудын шаардлаж буй
Тайлбар
Түүн 1336 PLUS II цуврал нь микропроцессор дээр үндэслэн бүтээсэн, үндэсний төвхөн хүчдэлт хөдөлгүүрүүдийг удаан хугацаанд ажиллуулахад зориулж үндэсний төвхөн хүчдэлт хөдөлгүүрүүдийн гурван фазын индукцийн хөдөлгүүрүүдийг хянахад онцгой найдвартай бөөрнүүрүүдийн цуврал юм . Түүнчлэн 1336F‑BRF50‑AA‑EN нь 5 ажлын хүч (3.7 кВт) бүхий нэгж бөөрнүүр, орон зайг хүртэмжтэй ашигладаг А3 хайрцагт бүтээсэн. Түүнд үндэсний төвхөн хүчдэлт хөдөлгүүрүүдийн сенсоргүй вектор хяналт Сенсоргүй вектор хяналт бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх түүнд бүх...... Хүчдэл/Герц режимуудын хамт, ажиллах нөхцөлүүдийн үл хамааран нарийн тохируулалт хийх боломж олгоно
Хэрэглээ
Насос ба салхинуур (жишээ нь: усны насос, дугуйлангүүр, вентилятор)
Конвейерийн системүүд (жишээ нь: бүрхүүл ба роллер төрлийн дамжуулагчид)
Барааны удирдлага (жишээ нь: хөдөлгүүрт татагчид, кранууд)
Машины шпиндель ба ерөнхий боловсруулалтын тоног төхөөрөмж
Шинж чанарууд
Функцууд
Түүн дээрх асуулт хариулт
1. Allen-Bradley хөдөлгүүр устарчихож буй юу?
2. Энэ хөдөлгүүрийн доторх агаарын хамгийн өндөр температуртүүн ямар бүү?
3. 1336 PLUS II ямар төрлийн хөдөлгүүр удирдлагыг ашиглаж буй?
4. Хөдөлгүүр доторх технологийн удирдлагын төхөөрөмжтүүн буй юу?
5. Товч залгаа ба газардлын гэмтлийн хамгаалалт гэж юу вэ?
Хөдөлгүүр нь дараах утгатай товч залгаа гүйдлийн хамгаалалттайд тооцогдсон: 200 000 А эффектив (симметрик) (тодорхойлогдсон тогтмол гүйдлийн хамгаалалт төхөөрөмжүүдтэй хамт) ба хөдөлгүүрийн гаралт дээр фаз-газар гэмтлийн үед ажиллах газардлын аварга хамгаалалт функцийг орлуулж өгсөн.