Pemacu AC Frekuensi Boleh Laras AB 1336 PLUS II 1336F-BRF50-AA-EN Dalam stok
Nama produk: Pemacu AC frekuensi boleh laras
Nama Jenama: Allen Bradley
Nombor Model: 1336F-BRF50-AA-EN
Negara asal: USA
  • Gambaran Keseluruhan
  • Hubungi untuk sebut harga
Gambaran Keseluruhan
Nama Jenama:
Allen Bradley
Nombor Model:
1336F-BRF50-AA-EN
Negara asal:
USA
Butir-butir Pemakanan:
Baru Asal, Disediakan Kilang
Masa Penghantaran:
Masa penghantaran – stok sedia ada
Syarat Pembayaran:
T/T
Hubungi untuk sebut harga
Pengurus Jualan:
Stella
Hantar emel:
[email protected]
Hubungi melalui Whatsapp:
Spesifikasi
Parameter
Nilai
Model
1336F-BRF50-AA-EN
Keluarga
1336 PLUS II Pemacu AC frekuensi boleh laras
Kuasa bertaraf
5 HP (3.7 kW)
Voltan input
380–480 V AC, 3-Fasa / 513–620 V DC
Arus Keluaran
8.4 A (Tork Malar) / 9.0 A (Tork Berubah-Ubah)
Frekuensi output
0 – 400 Hz
Jenis Kotak
IP20 (Jenis NEMA 1)
Saiz rangka
A3
Berat
6.54 kg
Dimensi
22 × 20 × 29 cm
SIJIL
Mematuhi CE, UL, cUL, IEC
Penerangan
Yang 1336 PLUS II siri ini merupakan siri pemacu AC berprestasi tinggi berbasis mikroprosesor yang direkabentuk untuk kebolehpercayaan luar biasa dalam mengawal motor arus ulang tiga fasa jenis induksi . Siri 1336F‑BRF50‑AA‑EN ialah unit 5 HP (3.7 kW) daripada keluarga ini, dibina dengan rangka A3 yang cekap dari segi ruang. Ia dilengkapi dengan teknologi Kawalan Vektor Tanpa Sensor bersama mod piawai Volt/Hz membolehkan penyesuaian tepat untuk menyesuaikan hampir semua keadaan beban
Aplikasi
Pam dan Kipas (contohnya, pam air, kipas, pengudara)
Sistem konveyor (contohnya, konveyor tali sawat dan rol)
Penanganan Bahan (contohnya, jek, kren)
Spindel Mesin dan peralatan pemprosesan umum
Ciri-ciri
Fungsi
Kawalan PI Proses: Kawalan berkadar/kamiran terbina dalam untuk proses gelung tertutup yang mudah.
Soalan Lazim
1. Adakah pemacu Allen-Bradley sudah lapuk?
2. Apakah suhu ambien maksimum yang diperuntukkan bagi pemacu ini?
3. Apakah jenis kawalan motor yang digunakan oleh 1336 PLUS II?
4. Adakah pemacu ini mempunyai pengawal proses dalaman?
5. Apakah perlindungan litar pintas dan arus bocor ke bumi?
Pemacu ini diperkadangkan untuk arus litar pintas maksimum sebanyak 200,000A rms simetri (dengan fius talian AU yang ditentukan) dan dilengkapi dengan fungsi trip arus bocor ke bumi untuk kegagalan fasa-ke-bumi pada keluaran pemacu.