Tiomaire AC le Minicíocht Athshocraithe AB 1336 PLUS II 1336F-BRF50-AA-EN Ar stoc
Ainm Táirge: Tiománaí AC le Minicíocht Athshocraithe
Ainm Branda: Ailean Bradley
Cód Samhail: 1336F-BRF50-AA-EN
Doras chuí: SAM
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18159889985
Ríomhphost: [email protected]
Appurtenance:
  • Achoimre
  • Teagmháil le haghaidh rátaí
  • Sonraíochtaí
  • Cur síos
  • Feidhmeanna
  • Gnéithe
  • Funtions
  • Ceisteanna Coitianta
  • Táirgí Molta
Achoimre
Ainm Branda:
Ailean Bradley
Cód Samhail:
1336F-BRF50-AA-EN
Doras chuí:
SAM
Sonraí um phacáistiú:
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe
Am múchta:
Am soláthar nuair atá ar stoc
Téarmaí íocaíochta:
T/T
Teagmháil le haghaidh rátaí
Bainisteoir Díol:
Stella
Seol ríomhphost:
[email protected]
Teagmháil trí WhatsApp:
Sonraíochtaí
Paramadar
Luach
Sampla
1336F-BRF50-AA-EN
Teaghlach
1336 PLUS II Tiománaí AC le Minicíocht Athshocraithe
Réad poitse
5 HP (3.7 kW)
Voltas Ionchuir
380–480 V AC, 3-chás / 513–620 V DC
Aschur reatha
8.4 A (Torc Leanúnach) / 9.0 A (Torc Athraitheach)
Minicíochta aschuir
0 – 400 Hz
Cineál Coimeádaithe
IP20 (Cineál NEMA 1)
Méid Fráma
A3
Meáchan
6.54 kg
Tomhas
22×20×29 cm
TEISTIÚINTHE
CE, UL, cUL, IEC comhtháite
Cur síos
An 1336 PLUS II is é an tsraith seo sreangraí AC bunaithe ar mhiocrapróiseálaí, ar ardghníomhaíocht, deartha chun ionadú iontaofa a sholáthar nuair a úsáidtear i mbainistiú motoraí tionscail trí phaiste, agus atá ina bhunús ar thionchar an t-athchóirithe . An 1336F‑BRF50‑AA‑EN is é an t-aonad seo 5 HP (3.7 kW) ón teaglaim seo, déanta le fráma A3 a úsáideann spás go héifeachtach. Tá rialú veicteoir gan shensóir casta ann Rialú Veicteoir Gan Shensóir chomh maith le modhanna caighdeánacha Volt/Heirtz a ligann ceartú cruinn chun freastal ar gach cineál coinníollach lucht
Feidhmeanna
Caidéil agus Lucht leanúna (m.sh., puimpáin uisce, blaothairí, vintiléirí)
Córais iompair (m.sh., coinníollach cábla agus rothair)
Déileáil le hábhair (m.sh. tógáin, cráin)
Spindilí an Mheaisín agus ionstraim phróiseála ginearálta
Gnéithe
Funtions
Rialú PI an phróisis: Tá rialú comhréireach/iomlánach tógtha le haghaidh próisis ciorclach simplí.
Suite Cosanta: An t-ábhar a dhéantar a úsáid chun an t-ábhar a athsholáthar .
Ceisteanna Coitianta
1. An bhfuil an tiomáint Allen-Bradley déanach?
2. Cad é an rátáil uasta teocht an chomhshaoil don tiomáint seo?
3. Cén cineál rialaithe mótair a úsáideann an 1336 PLUS II?
4. An bhfuil rialtóir próisis inmheánach ag an tiomáint?
5. Cad é cosaint i gcoinne gearrchois agus míbhuanaithe leis an talamh?
Tá an tiománaigh rátaithe le haghaidh uasmhéid reoċur gearrchois de 200,000A rms cothromach (le fuisceanna líne AC sonracha) agus tá feidhm thriail míbhuanaithe leis an talamh leis an tiománaigh le haghaidh míbhuanaithe idir phaís agus an talamh ar aschur an tiománaigh.