Όνομα Προϊόντος: Ρυθμιζόμενης συχνότητας αντιστροφέας εναλλασσόμενου ρεύματος
Επωνυμία: Allen bradley
Αριθμός Μοντέλου: 1336F-BRF50-AA-EN
Χώρα καταγωγής: ΗΠΑ
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18159889985
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
Appurtenance:
  • Επισκόπηση
  • Επικοινωνήστε για προσφορά
  • Προδιαγραφές
  • Περιγραφή
  • Εφαρμογές
  • Χαρακτηριστικά
  • Λειτουργίες
  • Συχνές Ερωτήσεις
  • Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Επωνυμία:
Allen bradley
Αριθμός Μοντέλου:
1336F-BRF50-AA-EN
Χώρα καταγωγής:
ΗΠΑ
Λεπτομέρειες Πακέτων:
Αυθεντικό καινούριο, σφραγισμένο από το εργοστάσιο
Χρόνος παράδοσης:
Χρόνος παράδοσης: διαθέσιμο σε απόθεμα
Όροι Πληρωμής:
T/T
Επικοινωνήστε για προσφορά
Διαχειριστής Πωλήσεων:
Στέλλα
Αποστείλετε email:
[email protected]
Επικοινωνήστε μέσω WhatsApp:
Προδιαγραφές
Παράμετρος
Τιμή
Μοντέλο
1336F-BRF50-AA-EN
Οικογένεια
1336 PLUS II Ρυθμιζόμενης συχνότητας αντιστροφέας εναλλασσόμενου ρεύματος
Δυναμικό
5 HP (3,7 kW)
Τάση Εισόδου
380–480 V AC, τριφασικό / 513–620 V DC
Ρεύμα εξόδου
8,4 A (σταθερή ροπή) / 9,0 A (μεταβλητή ροπή)
Συχνότητα εξόδου
0 – 400 Hz
Τύπος Κελιού
IP20 (τύπου NEMA 1)
Μέγεθος Πλαισίου
A3
Βάρος
6,54 kg
Διαστάσεις
22×20×29 cm
Πιστοποιήσεις
Συμμορφωθείσα προς τις προδιαγραφές CE, UL, cUL, IEC
Περιγραφή
Ο 1336 PLUS II η σειρά είναι μια γραμμή εναλλασσόμενου ρεύματος (AC) με βάση μικροεπεξεργαστή και υψηλής απόδοσης, σχεδιασμένη για εξαιρετική αξιοπιστία κατά τον έλεγχο τριφασικών κινητήρων επαγωγής . Ο 1336F‑BRF50‑AA‑EN είναι μια μονάδα 5 HP (3,7 kW) από αυτήν την οικογένεια, κατασκευασμένη με συμπαγή πλαίσιο A3. Διαθέτει προηγμένο Έλεγχο Διανύσματος Χωρίς Αισθητήρες καθώς και τυπικούς Βολτ/Χέρτζ τρόπους λειτουργίας, επιτρέποντας ακριβή ρύθμιση για να ταιριάζει σχεδόν σε κάθε συνθήκη φορτίου
Εφαρμογές
Αντλίες και Ανεμιστήρες (π.χ. αντλίες νερού, ανεμιστήρες, εξαεριστήρες)
Συστήματα μεταφοράς (π.χ., ταινιοκινητήρες με ιμάντα και ρόλερ)
Διαχείριση Υλικών (π.χ., γερανοί, ανυψωτικά μηχανήματα)
Machine spindles και γενικός εξοπλισμός επεξεργασίας
Χαρακτηριστικά
Λειτουργίες
Συχνές Ερωτήσεις
1. Είναι ξεπερασμένος ο μετατροπέας Allen-Bradley;
2. Ποια είναι η μέγιστη θερμοκρασία περιβάλλοντος για αυτόν τον μετατροπέα;
3. Τι τύπος ελέγχου κινητήρα χρησιμοποιεί ο 1336 PLUS II;
4. Διαθέτει ο μετατροπέας ενσωματωμένο ελεγκτή διαδικασίας;
5. Τι είναι η προστασία από βραχυκύκλωμα και γείωση;
Ο μετατροπέας έχει κατάταξη μέγιστης ρεύματος βραχυκυκλώματος 200.000 A rms συμμετρικό (με τους καθορισμένους ασφαλειοδιακόπτες εισόδου AC) και περιλαμβάνει λειτουργία διακοπής λόγω γείωσης για βλάβες φάσης-προς-γη στην έξοδο του μετατροπέα.