AB 1336 PLUS II 1336F-BRF50-AA-EN Ayarlanabilir Frekanslı AC Sürücü Stokta
Ürün adı: Ayarlanabilir frekanslı AC sürücü
Marka Adı: Allen Bradley
Model Numarası: 1336F-BRF50-AA-EN
Ürün ülkesi: ABD
Garanti: 12 Ay
Whatsapp: +86 18159889985
Email: [email protected]
Appurtenance:
  • Genel Bakış
  • Teklif için iletişime geçin
  • Özellikler
  • Açıklama
  • Uygulamalar
  • Özellikler
  • Fonksiyonlar
  • SSS
  • Önerilen Ürünler
Genel Bakış
Marka Adı:
Allen Bradley
Model Numarası:
1336F-BRF50-AA-EN
Ürün ülkesi:
ABD
Paketleme Detayları:
Orijinal yeni Fabrika Mühürü
Teslim Süresi:
Stokta teslim süresi
Ödeme Şartları:
T\/T
Teklif için iletişime geçin
Satış Yöneticisi:
Stella
Bir e-posta gönderin:
[email protected]
Whatsapp üzerinden iletişime geçin:
Parametre
Değer
Model
1336F-BRF50-AA-EN
Aile
1336 PLUS II Ayarlanabilir frekanslı AC sürücü
Güç değerleri
5 BG (3,7 kW)
Giriş Gerilimi
380–480 V AC, 3 Fazlı / 513–620 V DC
Çıkış Akımı
8,4 A (Sabit Tork) / 9,0 A (Değişken Tork)
Çıkış Sıklığı
0 – 400 Hz
Kasa tipi
IP20 (NEMA Tip 1)
Çerçeve Boyutu
A3
Ağırlık
6,54 kg
Boyutlar
22×20×29 cm
SERTİFİKALAR
CE, UL, cUL, IEC uyumlu
Açıklama
The 1336 PLUS II serisi, üç fazlı asenkron motorların kontrolü için olağanüstü güvenilirlik sağlayacak şekilde tasarlanmış, mikroişlemci tabanlı, yüksek performanslı bir AC sürücü serisidir . 1336F‑BRF50‑AA‑EN bu ailenin 5 HP (3,7 kW)’lık bir ünitesidir ve alan verimli A3 gövdesiyle üretilmiştir. Gelişmiş Sensörsüz Vektör Kontrol ile birlikte standart Volt/Hertz modlarını da içerir; bu sayede neredeyse her yük koşuluna hassas ayarlama yapılabilir
Uygulamalar
Pompalar ve Fanlar (örn. su pompaları, üfleyiciler, havalandırıcılar)
Konveyör sistemleri (örn. kayışlı ve silindirli konveyörler)
Malzeme işleme (örn. vinçler, kaldırma cihazları)
Makine mıhları ve genel işlem ekipmanları
Sağlam Ambalaj: Zorlu endüstriyel ortamlar için IP20 (NEMA 1) muhafaza ve dayanıklı tasarım
Fonksiyonlar
İşlem PI Kontrolü: Basit kapalı döngü süreçleri için yerleşik orantılı/integral kontrol.
İletişim: Kolay PLC entegrasyonu için seri iletişim (RS232/422/485) ve DeviceNet'i destekler
SSS
1. Birinci sınıf. Allen-Bradley sürücüsü eski mi?
2. Bir şey. Bu sürücü için maksimum ortam sıcaklığı nedir?
1336 PLUS II hangi tür motor kontrolünü kullanır?
sürücüde dahili bir süreç denetleyicisi var mı?
kısa devre ve toprak hatası koruması nedir?
Sürücü, maksimum kısa devre akımı için 200.000 A rms simetrik (belirtilen AC şebeke sigortalarıyla) derecelendirilmiştir ve sürücü çıkışında faz-toprak arızaları için toprak hatası açma fonksiyonu içerir.