Регульований частотний змінного струму привід AB 1336 PLUS II 1336F-BRF50-AA-EN, наявність на складі
Назва продукту: Регульований частотний змінний струм
Назва бренду: Аллен Бредлі
Номер моделі: 1336F-BRF50-AA-EN
Країна походження: США
Гарантія: 12 місяців
WhatsApp:+86 18159889985
Електронна пошта: [email protected]
Appurtenance:
  • Огляд
  • Контакт для отримання комерційної пропозиції
  • Специфікації
  • Опис
  • Застосування
  • Характеристики
  • Функції
  • Часті запитання
  • Рекомендовані продукти
Огляд
Назва бренду:
Аллен Бредлі
Номер моделі:
1336F-BRF50-AA-EN
Країна походження:
США
Деталі упаковки:
Оригінальний новий товар у фабричній герметичній упаковці
Термін доставки:
Термін доставки — на складі
Умови оплати:
T/T
Контакт для отримання комерційної пропозиції
Менеджер з продажів:
Стелла
Надіслати електронного листа:
[email protected]
Зв’язатися через WhatsApp:
Специфікації
Параметр
Значення
Модель
1336F-BRF50-AA-EN
Сім'я
1336 PLUS II Регульований частотний змінний струм
Реєстрація потужності
5 к.с. (3,7 кВт)
Вхідна напруга
380–480 В змінного струму, трифазний / 513–620 В постійного струму
Вихідний струм
8,4 А (постійний крутний момент) / 9,0 А (змінний крутний момент)
Вихідна частота
Тип корпусу
IP20 (тип NEMA 1)
Розмір рами
A3
Вага
6,54 кг
Розміри
СЕРТИФІКАЦІЇ
Відповідає стандартам CE, UL, cUL, IEC
Опис
Труби 1336 PLUS II серія — це мікропроцесорні високопродуктивні змінного струму приводи, розроблені для забезпечення надзвичайної надійності під час керування трифазними асинхронними двигунами . 1336F‑BRF50‑AA‑EN — це одиниця потужністю 5 к.с. (3,7 кВт) з цієї серії, виконана у компактному корпусі типу A3. Має передовий Бездатчиковий векторний контроль поряд із стандартними Вольт-герцовими режимами, що дозволяють точно налаштувати привід під практично будь-які умови навантаження
Застосування
Насоси та вентилятори (наприклад, водяні насоси, вентилятори, повітряні вентилятори)
Системи конвеєрів (наприклад, стрічкові та роликові конвеєри)
Обробка матеріалів (наприклад, піднімачі, крани)
Шпунти машин і загального обладнання обробки
Характеристики
Функції
Комунікація: Підтримує серійну комунікацію (RS232/422/485) та DeviceNet для легкої інтеграції PLC
Часті запитання
1. Ален-Бредлі застарів?
2. Яка максимальна температура оточення для цього приводу?
3. Який тип управління двигуном використовує 1336 PLUS II?
4. У диску є внутрішній контролер процесів?
5. Що таке захист від короткого замикання та замикання на землю?
Привід розрахований на максимальний струм короткого замикання 200 000 А (середньоквадратичне значення, симетричне) (за умови використання вказаних плавких запобіжників у мережі змінного струму) і має функцію відключення при замиканні на землю для пошкоджень «фаза–земля» на виході приводу.