AB 1336 PLUS II 1336F-BRF50-AA-EN Qorsho ee Koor Ee Ka Iibsanaya Taliyaha (AC Drive) La Iibsado
Magaca Alaabta: Qorsho ee Kala Duwan ee Xisaabta Frekweynta AC
Magaca Brand: Allen Bradley
Lambarka Modelka: 1336F-BRF50-AA-EN
Dalka kaleyska: Dhalinyarada Amerikanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18159889985
Iimaylka: [email protected]
Appurtenance:
  • Faahfaahin
  • La xiriir ku saabsan qorshaha
  • Xoggaarka
  • Sharaxaad
  • Codsiyada
  • Saxda ah
  • Funkushenaha
  • Dhibaatooyinka soo galay
  • Bixiyo Oo La Sameeyo
Faahfaahin
Magaca Brand:
Allen Bradley
Lambarka Modelka:
1336F-BRF50-AA-EN
Dalka kaleyska:
Dhalinyarada Amerikanka
Furaha Talaalada:
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah
Wakhtiga aad ugu yaraysid:
Wakhtiga soo guurinta marka la jirto magaalo
Shurtida Casirada:
T/T
La xiriir ku saabsan qorshaha
Mudirka Biyaha:
Stella
Ii email:
[email protected]
Xiriirka WhatsApp:
Xoggaarka
Meesha
Qiimo
Model
1336F-BRF50-AA-EN
Familiga
1336 PLUS II Qorsho ee Kala Duwan ee Xisaabta Frekweynta AC
Cimamadka feddiga
5 HP (3.7 kW)
Xaalada Soo Kiray
380-480V AC, 3-Phase / 513-620V DC
Kuwo Cusub
8.4 A (Xariirka Dhexdooda) / 9.0 A (Xariirka Ka Dhexeeya)
Ferkuwansiya ee Soo Bixi
0 – 400 Hz
Nooca Xarafka
IP20 (NEMA Type 1)
Kii Xariirka
A3
Miisaanka
6.54kg
Cabbirrada
22x20x29cm
Sharcigelinayaasha
CE, UL, cUL, IEC ku xusayn yahay
Sharaxaad
Waxaa 1336 PLUS II siriesku waa qoraal ka mid ah mikroprosesor, qoraal dheer oo leh karaamad ka badan ee AC drives ee la sameeyay si loo hubiyo inuu noqdo dhaqsood leh marka la isticmaalo motorada ka soo baxa kala duwan ee 3-phase . Kuwa 1336F‑BRF50‑AA‑EN waa qoraal 5 HP (3.7 kW) ka mid ah kan qoraalka, lagu dhisay saddexaad A3 oo leh farsamad. Wuxu leeyahay karaamad dheer ee Kontrolka Vector Ee Laga Helin Sensor la daro qoraalka caadi ah ee Volts/Hertz wixii u dhajisaya in la fududeyno si toos ah in la xaqiijiyo waxyaabaha dhammaan ee qoraalka
Codsiyada
Pumps iyo Fans (tusaale, pumpaalka biyaha, blowers, ventilators)
Nidaamka Conveyor (tusaale, belt iyo roller conveyors)
Socodka Xandaha (tusaale, hoists, cranes)
Spindles ee Macinada iyo qorshooyinka gaariga ah ee xasilloonka
Saxda ah
Funkushenaha
Dhibaatooyinka soo galay
1. Ma jiraa Allen‑Bradley drive-ka la isticmaali karo?
2. Xariirka ugu weyn ee dhulka ee ay ku jiraan drive-kan waa?
3. Numa ahaan qaabka xidhiidhka motor-ka ee 1336 PLUS II?
4. Ma jirto xidhiidhka daryeelka dhinaca gudaha ee qorshaha?
5. Ma ahaan xidhiidhka ka hor tagga iyo xidhiidhka dhulka?
Qorshu wuxuu la tijaabiyeen inuu yeelo qiimaha ugu weyn ee xidhiidhka ka hor tagga 200,000A rms symmetrical (kaas oo leh fuses ee xariirka AC la soo degganaa) oo ku yaalaya shaqaynta xadgudubka dhinaca dhulka (ground fault trip function) oo ka dhigan karaa xadgudubka dhinaca qaybta-ee-dhulka (phase-to-ground faults) ee muuqaalka (drive output).