AB 1336 PLUS II 1336F-BRF50-AA-EN ອຸປະກອນຂັບໄລ່ AC ທີ່ປັບຄວາມຖີ່ໄດ້ ມີສິນຄ້າຢູ່ໃນສະຕັອກ
ຊື່ຜະລິດຕະພັນ: ເຄື່ອງຂັບເຄື່ອນ AC ທີ່ປັບຄວາມຖີ່ໄດ້
ชื่อแบรนด์: ແອລເລນ ແບຣດລີ
หมายเลขรุ่น: 1336F-BRF50-AA-EN
ປະເທດຜູ້ສົ່ງອອກ: ສະຫະລັດອາເມລິກາ
ການຮັບປະກັນ: 12 ເດືອນ
WhatsApp:+86 18159889985
ອີເມວ: [email protected]
Appurtenance:
  • ຂໍ້ມູນທົ່ວໄປ
  • ຕິດຕໍ່ເພື່ອຂໍລາຄາ
  • ຂໍ້ກຳນົດ
  • ຄຳອະທິບາຍ
  • ການນຳໃຊ້
  • ຄຸນລັກສະນະ
  • ກຳລັງ
  • ຄຳຖາມທີ່ຖືກຖາມເລື້ອຍໆ
  • ຜະລິດຕະພັນທີ່ແນະນຳ
ຂໍ້ມູນທົ່ວໄປ
ชื่อแบรนด์:
ແອລເລນ ແບຣດລີ
หมายเลขรุ่น:
1336F-BRF50-AA-EN
ປະເທດຜູ້ສົ່ງອອກ:
ສະຫະລັດອາເມລິກາ
ລາຍລະອຽດການເ泰国:
ແທ້ໝົດ, ຜະລິດຈາກໂຮງງານຜູກມັດ
ເວລາຈັດສົ່ງ:
ເວລາຈັດສົ່ງສິນຄ້າທີ່ມີຢູ່ໃນສາງ
ສິນທີ່ຈ່າຍ:
T/T
ຕິດຕໍ່ເພື່ອຂໍລາຄາ
ຜູ້ຈັດການຝ່າຍຂາຍ:
Stella
ສົ່ງອີເມວ:
[email protected]
ຕິດຕໍ່ຜ່ານ WhatsApp:
ຂໍ້ກຳນົດ
ຕົວກໍານົດ
ຄ່າ
ຮູບແບບ
1336F-BRF50-AA-EN
ຄະນະນັກ
1336 PLUS II ເຄື່ອງຂັບເຄື່ອນ AC ທີ່ປັບຄວາມຖີ່ໄດ້
ຄ່າພະລັງງານ
5 HP (3.7 kW)
ແຮງດັນເຂົ້າ
380-480V AC, 3-Phase / 513-620V DC
ອຸບັດທິຍົນປະເພດ
8.4 A (ທອກເກີຄົງທີ່) / 9.0 A (ທອກເກີປ່ຽນແປງ)
ຄວາມຖີ່ການອອກ
0 – 400 Hz
ປະເພດການປັບ
IP20 (NEMA Type 1)
ຂະໜາດແຫຼ່ງ
A3
ນ້ຳໜັກ
6.54kg
ມິຕິ
22x20x29cm
ໃບຢັ້ງຢືນ
ສອດຄ່ອງຕາມມາດຕະຖານ CE, UL, cUL, IEC
ຄຳອະທິບາຍ
ທໍ່ 1336 PLUS II ຊຸດນີ້ເປັນເຄື່ອງຂັບໄລຍະ AC ທີ່ມີບໍລິການຈັດການຈຸລະພາດ (microprocessor-based) ແລະ ມີປະສິດທິພາບສູງ ທີ່ຖືກອອກແບບມາເພື່ອໃຫ້ມີຄວາມເຊື່ອຖືໄດ້ຢ່າງຍອດເຍື່ອມໃນການຄວບຄຸມມໍເຕີ induction ສາມເຟສ . ຂອງ 1336F‑BRF50‑AA‑EN ເປັນຫົວໜ່ວຍ 5 HP (3.7 kW) ຈາກຕະກູນນີ້ ເຊິ່ງຖືກຜະລິດດ້ວຍໂຄງສ້າງ A3 ທີ່ເຮັດໃຫ້ມີພື້ນທີ່ໃຊ້ງານນ້ອຍ. ມັນມີຄຸນສົມບັດຂັ້ນສູງ ການຄວບຄຸມເວັກເຕີຣ໌ທີ່ບໍ່ຕ້ອງໃຊ້ເຊັນເຊີ ຮ່ວມກັບໂหมดມາດຕະຖານ ໂVolt/Herz ທີ່ຊ່ວຍໃຫ້ປັບຄ່າຢ່າງແນ່ນອນເພື່ອໃຫ້ເຂົ້າກັນໄດ້ກັບເງື່ອນໄຂການເຮັດວຽກທຸກປະເພດ
ການນຳໃຊ້
ປັ້ມ ແລະ ພັດลม (ຕົວຢ່າງ: ປັ້ມນ້ຳ, ປັ້ມເປ່າ, ເຄື່ອງລະບາຍອາກາດ)
ລະບົບສາຍສົ່ງ (ຕົວຢ່າງ: ເຄື່ອງສົ່ງແບບເຂັດແລະລໍ້)
Material handling (ຕົວຢ່າງ: ເຄື່ອງຍົກ, ເຄື່ອງກິນ)
ເຄື່ອງຈັກສຳລັບການປັ່ນ ແລະອຸປະກອນທົ່ວໄປສຳລັບການປຸງແຕ່ງ
ຄຸນລັກສະນະ
ກຳລັງ
ຄຳຖາມທີ່ຖືກຖາມເລື້ອຍໆ
1. ອຸປະກອນຄວບຄຸມ Allen‑Bradley ນີ້ເຖິງຈຸດສິ້ນສຸດແລ້ວຫຼືບໍ່?
2. ອຸນຫະພູມແວດລ້ອມສູງສຸດທີ່ອະນຸຍາດໃຫ້ໃຊ້ກັບອຸປະກອນຄວບຄຸມນີ້ແມ່ນເທົ່າໃດ?
3. ອຸປະກອນຄວບຄຸມ 1336 PLUS II ໃຊ້ເຕັກນິກຄວບຄຸມມໍເຕີປະເພດໃດ?
4. ອຸປະກອນຄວບຄຸມນີ້ມີຕົວຄວບຄຸມຂະບວນການພາຍໃນຫຼືບໍ່?
5. ການປ້ອງກັນ short circuit ແລະ ground fault ແມ່ນຫຍັງ?
ການຂັບເຄື່ອນແມ່ນ rated ສໍາລັບປະລິມານກະແສໄຟຟ້າສັ້ນສຸດຂອງ 200,000A rms symmetrical (ດ້ວຍໄຟຟ້າສາຍ AC ທີ່ ກໍາ ນົດໄວ້) ແລະປະກອບດ້ວຍ ຫນ້າ ທີ່ການຂັບລົດຄວາມຜິດພາດຂອງດິນ ສໍາ ລັບຄວາມຜິດພາດຂອງໄລຍະ-ກັບດິນໃນຜົນຜະລິດຂອງ drive.