AB 1336 PLUS II 1336F-BRF50-AA-EN Impulsor AC ad Frequentiam Variabilem In stock
Nomen producti: Variabilis Frequentiae Impulsor AC
Nomen marcae: Allen Bradley
Numerus exemplaris: 1336F-BRF50-AA-EN
Terra Originis: USA
Warranty: 12 menses
  • Conspectus
  • Contactus pro citatione
Conspectus
Nomen marcae:
Allen Bradley
Numerus exemplaris:
1336F-BRF50-AA-EN
Terra Originis:
USA
Particularia impaquetandi:
Originales nova Officina Sigillata
Tempus solutionis:
Tempus expeditionis, si in deposito
Conditiones solutionis:
T/T
Contactus pro citatione
Praepositus Venalium:
Stella
Mitte epistulam electronicam:
[email protected]
Contactus per Whatsapp:
Specificationes
Parameter
Valor
Formam
1336F-BRF50-AA-EN
Familia
1336 PLUS II Variabilis Frequentiae Impulsor AC
Virtus rating
5 CV (3,7 kW)
Voltage input
380–480 V AC, Trifasici / 513–620 V DC
Output Current
8,4 A (Torque Constante) / 9,0 A (Torque Variabile)
Frequens output
0 – 400 Hz
Genus clausurae
IP20 (NEMA Typus 1)
Magnitudo Frami
A3
Pondus
6,54 kg
Dimensiones
22 × 20 × 29 cm
Certificationes
CE, UL, cUL, IEC conformis
Descriptio
The 1336 PLUS II series est linea impulsuum alternantis currentis, microprocessore fundata et altae praestantiae, adhibita ad fidem egregiam in regendo motoribus inductionis triphasicis . The 1336F‑BRF50‑AA‑EN est unitas 5 HP (3,7 kW) ex hac familia, fabricata cum efficiens spatio structura A3. Includit progressa Controllem Vectorialem Sine Sensoribus una cum modis normalibus Volts/Hertz quae permittunt exactam adaptationem ad omnem fere conditionem oneris
Usus
Pompae et Ventilatores (p. ex. pompae aquariae, flabelli, ventilatores)
Conveyor Systems (p. ex., convectores cinguli et rotulorum)
Materia tractatio (p. ex., machinae elevatrices, gruibus)
Axis Machinarum et instrumenta generalia ad elaborationem
Eigenschaften
Robusta Emballatio: Clausura IP20 (NEMA 1) et structura robusta ad ardua media industrialia
Functiones
FAQ
1. Num ergo Allen‑Bradley impellens obsoletus est?
2. Quae est maxima temperatura ambientis ad quam hic impellens aptus est?
3. Qualem controllem motoris impellens 1336 PLUS II utitur?
4. Num impulsum habet internam processus controllerem?
5. Quae est protectio contra curtum circuitum et contra defectum terrae?
Impulsum valōrem habet pro maximō currente curtī circuitūs 200 000 A rms symmetrical (cum specīficīs fūsibus līneae AC) et includit functionem interrūptionis pro defectū terrae in impulsū exīsente.