Პროდუქტის სახელი: Რეგულირებადი სიხშირის ცვალადი დენის მძრავი
Სავაჭრო მარკა: Ალენ ბრედლი
Მოდელის ნომერი: 1336F-BRF50-AA-EN
Სამუშაო ქვეყანა: Აშშ
Გარანტია: 12 თვე
Ვოსტაპ: +86 18159889985
Ელ.ფოსტა: [email protected]
Appurtenance:
  • Ზოგადი მიმოხილვა
  • Კონტაქტი საფასურის შეთავაზების მისაღებად
  • Სპეციფიკაციები
  • Აღწერა
  • Გამოყენების სფეროები
  • Მახასიათებლები
  • Ფუნქციები
  • Ხშირად დასმული კითხვები
  • Რეკომენდებული პროდუქტები
Ზოგადი მიმოხილვა
Სავაჭრო მარკა:
Ალენ ბრედლი
Მოდელის ნომერი:
1336F-BRF50-AA-EN
Სამუშაო ქვეყანა:
Აშშ
Შეფუთვის დეტალები:
Ორიგინალური, ახალი, საწარმოს მიერ დამუხტული
Მიწოდების დრო:
Მიწოდების ვადა – საწყობში არსებობს
Გადახდის პირობები:
T/T
Კონტაქტი საფასურის შეთავაზების მისაღებად
Გაყიდვების მენეჯერი:
Სტელა
Გამოგზავნეთ ელ. ფოსტა:
[email protected]
Კონტაქტი WhatsApp-ში:
Სპეციფიკაციები
Პარამეტრი
Ღირებულება
Მოდელი
1336F-BRF50-AA-EN
Ოჯახი
1336 PLUS II Რეგულირებადი სიხშირის ცვალადი დენის მძრავი
Სიმძლავრის ნომერი
5 ცხენის ძალა (3,7 კვტ)
Შესავალი ძაბვა
380–480 В ცვლადი დენი, 3-ფაზიანი / 513–620 В მუდმივი დენი
Გამომავალი დენი
8,4 А (მუდმივი მომენტი) / 9,0 А (ცვალებადი მომენტი)
Გამოსვლის სიხშირე
Საყუჩის ტიპი
IP20 (NEMA ტიპი 1)
Რამის ზომა
A3
Წონა
6,54 კგ
Განზომილებები
Სერტიფიკატები
CE, UL, cUL, IEC სტანდარტების შესაბამად
Აღწერა
The 1336 PLUS II სერია წარმოადგენს მიკროპროცესორზე დაფუძნებულ მაღალი სიკეთესის მქონე ცვლადი დენის მარეგულირებლებს, რომლებიც სამფაზიანი ინდუქციური ძრავების მარეგულირებლად შეიქმნა განსაკუთრებული სიმდგრადობის უზრუნველყოფის მიზნით . 1336F‑BRF50‑AA‑EN ამ სერიის 5 ცხ.ძ. (3.7 კვტ) მოდელია, რომელიც აგებულია სივრცით ეფექტური A3 კარკასზე. მას ახასიათებს მიღწევადი Სენსორის გარეშე ვექტორული მარეგულირება სტანდარტული Ვოლტი/ჰერცი რეჟიმებით ერთად, რაც საშუალებას აძლევს სიზუსტით დააკონფიგუროს თითქმის ნებისმიერი ტვირთის პირობებს