Termék neve: 990 rezgésátalakító
Márkanév: Bently Nevada
Modellszám: 990-05-50-01-05
Származási hely: Egyesült Államok
Garancia: 12 hónap
Whatsapp: +86 18020776782
E-mail:[email protected]
áttekintés
| Termék neve | 990 rezgésátalakító |
| Márkanév | Bently Nevada |
| Modellszám | 990-05-50-01-05 |
| Eredet helye | USA |
| Garancia | 12 hónap |
| Fizetési módszerek | T/T |
| Szállítás | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Értékesítés: |
E-mail: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Termék neve | BENTLY NEVADA 990-05-50-01-05 990 rezgésadó |
| Gyártó | Bently Nevada |
| Termék típusa | 990 rezgésátalakító |
| Cikkszám | 990-05-50-01-05 |
| Méretek | 10x7.4x5.8cm |
| Súly | 0,5 kg |
| Szállítási hely | Xiamen, Kína |
| Származási ország | USA |
| Állapot | Új és eredeti gyári csomagolásban |
| Teljes skála beállítás | 0–5 mils pp (0–125 μm pp) |
| Rendszerhossz-beállítás | 5,0 méter (16,4 láb) |
| Szerelési lehetőség | 35 mm-es DIN sín csatlakozók |
| Ügynökségi jóváhagyási lehetőség | CSA Division 2, ATEX Zóna 0 |
| Hőmérsékleti tartomány | -40°C-tól +85°C-ig |
| Kimeneti jel | 4–20 mA |
| Frekvencia válasz | 200 Hz–10 kHz |
| Védő Osztályozás | IP67 |
| Telepítés típusa | Könnyű csatolhatóság a felhasználók kényelme érdekében |
| Kompatibilitás | Kompatibilis különböző Bently Nevada figyelőrendszerekkel |
| Teljes skála beállítás | 05 = 0–5 mil csúcs-csúcs (0–125 µm csúcs-csúcs) |
| Rendszerhossz | 50 = 5,0 méter (16,4 láb) |
| Szerelési típus | 01 = DIN sínre szerelhető rögzítőelemek (35 mm) |
| Ügynökségi jóváhagyás | 05 (2. zóna, ABS tengeri jóváhagyás) |
A BENTLY NEVADA 990-05-50-01-05 990 rezgésadó ez egy kompakt és megbízható rezgésfigyelő eszköz, amelyet forgó gépek rezgési szintjének mérésére és továbbítására terveztek. A rezgésjeleket standard 4–20 mA kimeneti jellé alakítja, így zavartalanul integrálható vezérlőrendszerekbe, például PLC-kbe és DCS-platformokba.
Az ipari környezetekhez tervezett átalakító pontos és folyamatos rezgésfigyelést biztosít, segítve a gépek védelmét és támogatva az előrejelző karbantartási stratégiákat.
A BENTLY NEVADA 990-05-50-01-05 990 rezgésadó a teljes skála mérési tartománya 0–5 mil csúcsról csúcsra (0–125 μm pp), és 5,0 méteres (16,4 lábos) rendszerhosszúságot támogat. Standard 4–20 mA kimeneti jelet biztosít az ipari vezérlőrendszerek egyszerű integrálásához.
A készülék 200 Hz és 10 kHz közötti frekvenciaátviteli tartományt támogat, és gyors és kényelmes felszerelés érdekében 35 mm-es DIN-sínre szerelhető kialakítással készült. Széles hőmérséklet-tartományban működik (–40 °C és +85 °C között), és IP67 védettséget biztosít, így megbízhatóan működik káros környezeti feltételek mellett. Emellett veszélyes zónákra is tanúsított: CSA Division 2 és ATEX jóváhagyással rendelkezik, beleértve a tengeri alkalmazásokra vonatkozó megfelelőséget is.
A BENTLY NEVADA 990-05-50-01-05 990 rezgésadó lehetővé teszi a rezgésjel közvetlen továbbítását a vezérlőrendszerekbe anélkül, hogy bonyolult felügyeleti rendszerekre lenne szükség. Kompakt mérete egyszerűsíti a felszerelést, és csökkenti a vezérlőszekrényekben szükséges helyigényt.
Magas megbízhatósága és erős építése miatt következetesen működik igényes ipari körülmények között. A szabványos 4–20 mA kimenet javítja az összeegyeztethetőséget, és csökkenti az integrációs időt. Tanúsítványai biztosítják a biztonságos üzemeltetést veszélyes környezetben, miközben a folyamatos felügyelet segít korán észlelni a hibákat, és minimalizálni az állásidőt.
A BENTLY NEVADA 990-05-50-01-05 990 rezgésadó különösen nehéz ipari környezetekben történő üzemelésre tervezték, -40 °C és +85 °C közötti hőmérséklet-tartományban. Az IP67 védettségű ház védelmet nyújt a por és víz behatolásával szemben, így kifogástalanul használható kültéri és nehéz ipari alkalmazásokban.
A készülék engedélyezett veszélyes helyeken történő üzemelésre, beleértve a CSA Division 2 és az ATEX zóna-osztályozásokat is, így biztonságosan használható robbanásveszélyes atmoszférában, például olaj- és gázipari, valamint petrokémiai létesítményekben.
K1: Milyen típusú jelkimenetet biztosít a BENTLY NEVADA 990-05-50-01-05 990 rezgésmérő adó?
V1: A BENTLY NEVADA 990-05-50-01-05 990 rezgésmérő adó szabványos 4–20 mA jelet ad ki, így egyszerűen integrálható PLC-kbe, DCS-rendszerekbe és egyéb vezérlőrendszerekbe.
K2: Milyen gépekhez tervezték a 990-05-50-01-05 990 rezgésmérő adót?
V2: A BENTLY NEVADA 990-05-50-01-05 990 rezgésmérő adó forgó gépekhez készült, például turbinákhoz, kompresszorokhoz, szivattyúkhoz és motorokhoz.
K3: Milyen felszerelési módszert használnak a 990-05-50-01-05 990 rezgésadó esetében?
A BENTLY NEVADA 990-05-50-01-05 990 rezgésadó 35 mm-es DIN sínre szerelhető rögzítőrendszerrel rendelkezik, amely gyors és kényelmes felszerelést tesz lehetővé.
K4: Mi a frekvenciaválasz-tartománya a BENTLY NEVADA 990-05-50-01-05 990 rezgésadónak?
A BENTLY NEVADA 990-05-50-01-05 990 rezgésadó 200 Hz és 10 kHz közötti frekvenciaválasz-tartományt támogat.
K5: Hogyan segíti a karbantartást a BENTLY NEVADA 990-05-50-01-05 990 rezgésadó?
A BENTLY NEVADA 990-05-50-01-05 990 rezgésadó folyamatos rezgésfigyelést tesz lehetővé, így korai hibák észlelését segíti, és támogatja az előrejelző karbantartási stratégiákat.
| Honeywell | Bently Nevada | Westinghouse |
| 8C-PAIH52 51307070-175 | 330103-00-05-20-02-CN | 1C31116G02 |
| 51199932-200 51199932-200-RP | 330103-05-15-05-02-00 | 5X00109G01 |
| 8C-IP0101 51454362-175 | 10026-02-12-05-02 | 5X00226G01 |
| 51402573-100 | 10030-05-30-05-02 | 5X00273G01 |
| SC-UCMX01 51307195-175 | 330103-12-25-10-01-00 | 5X00489G01 |
| FC-QPP-0001 V1.3 | 330103-12-25-10-02-00 | 5X00105G14 |
| MC-TDID52 51304441-275 | 330104-12-20-10-01-00 | 3A99190G01 |
| DC-TPOX01 51307770-176 | 330194-17-25-15-00 | 7379A21G02 |
| CC-TAIX61 51307077-175 | 330104-06-14-50-02-00 | 7379A21G01 |
| FC-PSUNI2424 SPS6061-LF | 330105-02-12-15-12-CN | 7379A31G04 |
| 51303940-200 | 330854-080-25-00 | 5X00594G01 |
| 05704-A-0135 | 330101-00-19-10-02-00 | 3A99132G02 |
| 51303976-400 | 330104-10-18-10-01-00 | 3A99132G01 |
| FS-CPCHAS-0003 | 330104-00-20-10-02-00 | 7380A36G01 |
| CC-PDOD51 51454408-175 | 3300/45 | 1C31142G01 |
| DC-TDIL01 51307780-176 | 330104-04-10-05-01-CN | 3A99266G01 |
| 8C-PCNT01 51454363-175 | 330104-10-20-05-02-00 | 1C31233G04 |
| CC-TDOR01 51308376-175 | 330905-00-07-10-02-00 | 1X00188H01 |
| DC-TUIO31 51307772-176 | 330104-15-23-50-02-00 | 5X00357G04 |
| CC-SCMB02 51199942-300 | 330910-10-22-10-01-CN | 1C31222G01 5A26458G05 |