ABB HIEE300661R0001 UPC090 AE01 vezérlőkártya
Származási hely: Svájc
Márkanév: ABB
Modellszám: UPC090 AE01
Alapjegyzék szám: HIEE300661R0001
Termék típusa: Teljesítmény- és jel interfészmodul
Állapot: Gyári új / eredeti / tesztelt
Tanúsítvány: CE / ROHS
Rendszer kompatibilitás: ABB PLC-k, DCS és automatizálási vezérlőrendszerek
Appurtenance:
  • Áttekintés
  • Alkalmazások
  • Specifikációk
  • Versenyképesség
  • Kapcsolati információ
  • Ajánlott termékek
Kereskedelmi feltételek
Minimális Megrendelési Mennyiség: 1 DARAB
Ár: Kérje árunkat legfrissebb információkért
A csomagolás részletei: Statikus feltöltés elleni csomagolás + ipari védőkarton
Szállítási idő: 3–7 munkanap
Kifizetési feltételek: Átutalás (T/T), PayPal, Western Union
Szállítási kapacitás: 100 darab / hónap
Szállítási mód: DHL / UPS / FedEx / TNT / légi fuvarozás
Termék bemutatása
Gyors részletek
Termék neve: ABB UPC090 AE01 interfészmodul
Másnév:
ABB ipari interfészmodul HIEE300661R0001
PLC/DCS tápegység- és jelátviteli kártya
Automatizálási rendszer vezérlőmodulja UPC090 AE01
Ipari jel- és tápellátási csatlakozó egység
Fő funkció:
Fő paraméterek:
Modell: UPC090 AE01
Alkatrészszám: HIEE300661R0001
Funkció: Teljesítmény- és jelkapcsolat
Alkalmazási területek: Ipari automatizálás, PLC- és DCS-rendszerek
Alkalmazások
Ez a modul széles körben használatos a következőkben:
PLC- és DCS-ipari automatizálási rendszerekben
Gyártási Folyamat Vezérlése
Robotika és automatizált összeszerelő sorok
Olaj-, gáz- és vegyipari üzemek automatizálásában
Energiaelőállítási és -elosztási vezérlésben
Vízellátó és szennyvíztisztító rendszerekben
Specifikációk
Paraméter Specifikáció részletei
Termékazonosító HIEE300661R0001
Modell jelölés UP C090 AE01 (UPC090AE01)
Termék típusa ARCnet csatolókártya / mezőbusz-csatoló
Kommunikációs protokoll ARCnet (Csatolt Erőforrás Számítógép Hálózat)
Hálózati sebesség Legfeljebb 2,5 Mbps
Üzemi feszültség 24 V egyenáram (Tartomány: 20–30 V egyenáram)
Áram / Teljesítmény 0,5 A / 5 W
Működési hőmérséklet -20°C és +70°C között
Tárolási hőmérséklet -40°C-tól +85°C-ig
Mérete (L x W x H) 480 mm x 180 mm x 80 mm