ABB HIEE300661R0001 UPC090 AE01 Ευρεία Έλεγχος
Τόπος Προέλευσης: Ελβετία
Επωνυμία: ΑΒΒ
Αριθμός Μοντέλου: UPC090 AE01
Αριθμός τμήματος: HIEE300661R0001
Τύπος Προϊόντος: Μονάδα διασύνδεσης ισχύος και σήματος
Κατάσταση: Καινούργιο / Πρωτότυπο / Δοκιμασμένο
Πιστοποίηση: CE / ROHS
Συμβατότητα συστήματος: PLC, DCS και συστήματα αυτοματισμού ελέγχου ABB
Appurtenance:
  • Επισκόπηση
  • Εφαρμογές
  • Προδιαγραφές
  • Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα
  • Πληροφορίες Επικοινωνίας
  • Συνιστώμενα Προϊόντα
Όροι Εμπορίου
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 1 ΤΕΜΑΧΙΟ
Τιμή: Επικοινωνήστε για την Τελευταία Τιμή
Λεπτομέρειες Πακέτων: Αντιστατική συσκευασία + βιομηχανικό προστατευτικό κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 3–7 εργάσιμες ημέρες
Όροι Πληρωμής: Τραπεζική Μεταφορά (T/T), PayPal, Western Union
Δυνατότητα Εφοδιασμού: 100 τεμάχια/μήνα
Μέθοδος αποστολής: DHL / UPS / FedEx / TNT / Αεροπορική Μεταφορά
Εισαγωγή προϊόντος
Γρήγορα Πληροφορίες
Όνομα Προϊόντος: Μονάδα Διεπαφής ABB UPC090 AE01
Εναλλακτικές ονομασίες:
Βιομηχανική Μονάδα Διεπαφής ABB HIEE300661R0001
Πλακέτα Διεπαφής Ισχύος και Σήματος PLC/DCS
Βιομηχανική Μονάδα Σύνδεσης Σήματος και Ισχύος
Κύρια λειτουργία:
Κύριοι παράμετροι:
Λειτουργία: Διασύνδεση Ισχύος και Σήματος
Εφαρμογές
Το module ABB UPC090 AE01 χρησιμοποιείται ευρέως σε:
Έλεγχος Προϊόντων Στην Βιομηχανική Παραγωγή
Ρομποτική και Γραμμές Αυτόματης Συναρμολόγησης
Αυτοματοποίηση εγκαταστάσεων πετρελαίου, αερίου και χημικών προϊόντων
Έλεγχος παραγωγής και διανομής ηλεκτρικής ενέργειας
Συστήματα ύδρευσης και επεξεργασίας αστικών λυμάτων
Προδιαγραφές
Παράμετρος Λεπτομέρειες Προδιαγραφών
Ονομασία μοντέλου UP C090 AE01 (UPC090AE01)
Τύπος Προϊόντος Κάρτα σύζευξης ARCnet / Κάρτα σύζευξης Fieldbus
Πρωτόκολλο επικοινωνίας ARCnet (Δίκτυο Υπολογιστών με Προσαρτημένους Πόρους)
Ταχύτητα δικτύου Έως 2,5 Mbps
Δραστηριακή τάση 24 V DC (Εύρος: 20–30 V DC)
Ρεύμα / Ισχύς 0,5 A / 5 W
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C έως +70°C
Οθόνη αποθήκευσης -40°C έως +85°C
Διαστάσεις (Μ x Π x Υ) 480 mm x 180 mm x 80 mm