ABB HIEE300661R0001 UPC090 AE01 Tabula Controllīs
Locus originis: Helvetia
Nomen marcae: ABB
Numerus exemplaris: UPC090 AE01
Pars Number: HIEE300661R0001
Productum genus: Modulus Interfaccialis Potentiae et Signali
Conditio: Nuper Acquisitus / Originalis / Probatus
Certificatio: CE / RoHS
System Conpatibilitas: PLC ABB, Systemata Controlis Distributi (DCS), et Systemata Automationis
  • Specificationes
  • Aliquam commodo
  • Contactus Notitia
  • Producta Commendata
Trade Terms
Quantitas minima ordinis: 1 piece
Pretium: Contactus pro Novissimo Pretio
Particularia impaquetandi: Emballagium Anti-staticum + Cistella Industrialis Protectoria
Tempus solutionis: tres ad Septem Dies Laboris
Conditiones solutionis: Transferre per Telegraphicum (T/T), PayPal, Western Union
Vis Supplicandi: centum Exemplāria / Mēnsis
Modus Mitte: DHL / UPS / FedEx / TNT / Translatio Aerea
Introductio producti
Celeres Detail
Nomen Producti: Modulus Interficialis ABB UPC090 AE01
Alii Nominis:
Modulus Interficialis Industrialis ABB HIEE300661R0001
Tabula Interficialis Potentiae et Signorum PLC/DCS
Modulus Systematis Automationis UPC090 AE01
Unitas Connexionis Signorum et Potentiae Industrialis
Functio Principalis:
Claves Parametrarum:
Modello: UPC090 AE01
Numerus Partis: HIEE300661R0001
Functio: Interficies Potentiae et Signali
Aream Applicationis: Automatio Industrialis, Systemata PLC et DCS
Usus
Hoc modulum ABB UPC090 AE01 late adhibetur in:
Systemata automationis industrialis PLC et DCS
Processus Fabricationis Regulatorius
Robotorum et lineae automaticae ad coniungendum
Automatio plantarum petrolei, gas, et chemicarum
Regulatio generationis et distributionis energiæ electricæ
Systemata ad suppeditationem aquae et ad tractationem sordidarum aquarum
Specificationes
Parameter Specification Details
Producti ID HIEE300661R0001
Designatio Modelli UP C090 AE01 (UPC090AE01)
Product Type Tabula accoplatoria ARCnet / Tabula accoplatoria fieldbus
Protocollo communicationis ARCnet (Rete Computatrum Adiunctarum Rerum)
Velocitas Rete Usque ad 2,5 Mbps
Voltage Operativum 24 V DC (Intervallo: 20–30 V DC)
Currens / Potentia 0,5 A / 5 W
Temperatura operativa −20 °C ad +70 °C
Temperatura recondita -40°C ad +85°C
Dimensiones (L x W x H) 480 mm × 180 mm × 80 mm