Řídicí deska ABB HIEE300661R0001 UPC090 AE01
Místo původu: Švýcarsko
Název značky: ABB
Typ modelu: UPC090 AE01
Část č. HIEE300661R0001
Typ produktu: Modul rozhraní pro výkon a signál
Stav: Zcela nový / originální / otestovaný
Certifikace: CE / ROHS
Soulad s systémem: PLC systémy ABB, řídicí systémy DCS a systémy průmyslové automatizace
  • Specifikace
  • Konkurenční výhodu
  • Kontaktní údaje
  • Doporučené produkty
Obchodní podmínky
Minimální objednávková velikost: 1 kus
Cena: Kontaktujte nás pro nejnovější cenu
Podrobnosti o obalu: Antistatické balení + průmyslová ochranná lepenková krabice
Dodací doba: 3–7 pracovních dnů
Podmínky platby: T/T, PayPal, Western Union
Dodací schopnost: 100 ks/měsíc
Způsob přepravy: DHL / UPS / FedEx / TNT / letecká přeprava
Úvod do produktu
Rychlé detaily
Název produktu: Rozhraníový modul ABB UPC090 AE01
Alternativní názvy:
Průmyslový rozhraníový modul ABB HIEE300661R0001
Rozhraníová deska pro napájení a signály PLC/DCS
Řídicí modul pro automatizační systém UPC090 AE01
Průmyslová jednotka pro připojení signálů a napájení
Primární funkce:
Hlavní parametry:
Model: UPC090 AE01
Číslo dílu: HIEE300661R0001
Funkce: Rozhraní pro napájení a signály
Oblasti použití: Průmyslová automatizace, PLC a DCS systémy
Použití
Tento modul ABB UPC090 AE01 se široce používá v:
Průmyslových automatizačních systémech PLC a DCS
Řízení výrobních procesů
Robotika a automatické linky
Automatizaci ropných, plynárenských a chemických závodů
Řízení výroby a rozvodu elektrické energie
Systémech zásobování vodou a čištění odpadních vod
Specifikace
Parametr Detaily specifikace
Identifikátor produktu HIEE300661R0001
Označení modelu UP C090 AE01 (UPC090AE01)
Typ produktu Karty pro propojení ARCnetu / Propojení fieldbusu
Komunikační protokol ARCnet (připojená počítačová síť prostředků)
Rychlost sítě Až 2,5 Mbit/s
Provozní napětí 24 V DC (rozmezí: 20–30 V DC)
Proud / Výkon 0,5 A / 5 W
Provozní teplota -20°C až +70°C
Skladovací teplota -40°C až +85°C
Rozměry (D x Š x V) 480 mm x 180 mm x 80 mm