Papan Kawalan ABB HIEE300661R0001 UPC090 AE01
Tempat Asal: Switzerland
Nama Jenama: ABB
Nombor Model: UPC090 AE01
Nombor bahagian: HIEE300661R0001
Jenis Produk: Modul Antara Muka Kuasa & Isyarat
Keadaan: Baharu Sepenuhnya / Asli / Diuji
Penyeliaan: CE / ROHS
Kepantasan Sistem: PLC ABB, Sistem Kawalan DCS, dan Sistem Automasi
  • Spesifikasi
  • Kelebihan Daya Saing
  • Maklumat Hubungan
  • Produk yang Disyorkan
Terma perdagangan
Kuantiti Pesanan Minimum: 1 KEPING
Harga: Hubungi untuk Harga Terkini
Butir-butir Pemakanan: Pembungkusan Anti-statik + Kotak Karton Pelindung Industri
Masa Penghantaran: 3–7 Hari Beberapa
Syarat Pembayaran: T/T, PayPal, Western Union
Kemampuan Bekalan: 100 Kepingan / Bulan
Kaedah penghantaran: DHL / UPS / FedEx / TNT / Penghantaran Udara
Pengenalan Produk
Butiran Pantas
Nama Produk: Modul Antara Muka ABB UPC090 AE01
Nama Alternatif:
Modul Antara Muka Industri ABB HIEE300661R0001
Papan Antara Muka Kuasa dan Isyarat PLC/DCS
Modul Kawalan Sistem Automasi UPC090 AE01
Unit Sambungan Isyarat dan Kuasa Industri
Fungsi Utama:
Parameter Utama:
Model: UPC090 AE01
Fungsi: Antara Muka Kuasa dan Isyarat
Bidang Aplikasi: Automasi Industri, Sistem PLC dan DCS
Aplikasi
Modul ABB UPC090 AE01 digunakan secara meluas dalam:
Sistem automasi industri PLC dan DCS
Kawalan Proses Pembuatan
Robotik dan talian pemasangan automatik
Automasi loji minyak, gas, dan kimia
Kawalan penjanaan dan pengedaran kuasa
Sistem bekalan air dan rawatan air sisa
Spesifikasi
Parameter Butiran Spesifikasi
ID produk HIEE300661R0001
Penamaan model UP C090 AE01 (UPC090AE01)
Jenis Produk Kad Pengganding ARCnet / Pengganding Fieldbus
Protokol komunikasi ARCnet (Jaringan Komputer Sumber Terlampir)
Kelajuan Rangkaian Sehingga 2.5 Mbps
Voltan Kerja 24V DC (Julat: 20–30V DC)
Arus / Kuasa 0.5 A / 5 W
Suhu operasi -20°C hingga +70°C
Suhu penyimpanan -40°C hingga +85°C
Dimensi (P x L x T) 480 mm x 180 mm x 80 mm