ABB HIEE300661R0001 UPC090 AE01 Sterowanie szerokie
Miejsce pochodzenia: Szwajcaria
Nazwa marki: ABB
Numer modelu: UPC090 AE01
Numer części: HIEE300661R0001
Typ produktu: Moduł interfejsu zasilania i sygnału
Stan: Zupełnie nowy / oryginalny / testowany
Certyfikacja: CE / ROHS
Zgodność z systemem: Sterowniki PLC, DCS i systemy sterowania automatyką ABB
  • Specyfikacje
  • Zalety konkurencyjne
  • Informacje kontaktowe
  • Polecane produkty
Warunki Handlowe
Minimalna ilość zamówienia: 1 sztukę
Cena: Skontaktuj się, aby uzyskać najnowszą cenę
Szczegóły opakowania: Opakowanie antystatyczne + przemysłowy karton ochronny
Czas dostawy: 3–7 dni roboczych
Warunki płatności: T/T, PayPal, Western Union
Zdolność dostaw: 100 sztuk/miesiąc
Sposób wysyłki: DHL / UPS / FedEx / TNT / przewóz lotniczy
Wprowadzenie do produktu
Szybkie szczegóły
Nazwa produktu: moduł interfejsowy ABB UPC090 AE01
Nazwy alternatywne:
Przemysłowy moduł interfejsowy ABB HIEE300661R0001
Płyta interfejsowa zasilania i sygnału PLC/DCS
Moduł sterowania systemem automatyki UPC090 AE01
Przemysłowy moduł połączeń sygnałowych i zasilania
Podstawowa funkcja:
Podstawowe parametry:
Model: UPC090 AE01
Numer części: HIEE300661R0001
Funkcja: interfejs zasilania i sygnału
Zakres zastosowań: Automatyka przemysłowa, systemy PLC i DCS
Zastosowania
Moduł ABB UPC090 AE01 jest szeroko stosowany w:
Przemysłowych systemach automatyki opartych na PLC i DCS
Kontrola Procesów Produkcji
Robotyka i zautomatyzowane linie montażowe
Automatyce zakładów petrochemicznych i chemicznych
Sterowaniu generacją i rozdziałem energii elektrycznej
Systemach zaopatrzenia w wodę i oczyszczania ścieków
Specyfikacje
Parametry Szczegóły specyfikacji
ID produktu HIEE300661R0001
Oznaczenie modelu UP C090 AE01 (UPC090AE01)
Typ Produktu Karta sprzęgająca ARCnet / sprzęgacz fieldbus
Protokół komunikacyjny ARCnet (sieć komputerowa dołączonych zasobów)
Prędkość sieci Do 2,5 Mbps
Napięcie robocze 24 V DC (zakres: 20–30 V DC)
Prąd / moc 0,5 A / 5 W
Temperatura pracy -20°C do +70°C
Temperatura przechowywania -40°C do +85°C
Wymiary (D x S x W) 480 mm x 180 mm x 80 mm