Контролерна плата ABB HIEE300661R0001 UPC090 AE01
Місце походження: Швейцарія
Назва бренду: АББ
Номер моделі: UPC090 AE01
Артикул: HIEE300661R0001
Тип продукту: Модуль інтерфейсу живлення та сигналів
Стан: Брендовий новий / оригінальний / перевірений
Сертифікація: CE / ROHS
Appurtenance:
  • Огляд
  • Застосування
  • Специфікації
  • Конкурентна перевага
  • Контактна інформація
  • Рекомендовані продукти
Умови торгівлі
Мінімальна кількість замовлення: 1 ШТУКА
Ціна: Зв’яжіться для отримання актуальної ціни
Деталі упаковки: Антистатична упаковка + промислова захисна коробка
Термін доставки: 3–7 робочих днів
Умови оплати: Банківський переказ (T/T), PayPal, Western Union
Способи постачання: 100 штук/місяць
Спосіб Доставки: DHL / UPS / FedEx / TNT / повітряні перевезення
Вступ до продукту
Швидкі деталі
Назва товару: інтерфейсний модуль ABB UPC090 AE01
Альтернативні назви:
Промисловий інтерфейсний модуль ABB HIEE300661R0001
Плата інтерфейсу живлення та сигналів для ПЛК/СУК
Промисловий блок підключення сигналів та живлення
Основна функція:
Головні параметри:
Номер деталі: HIEE300661R0001
Функція: інтерфейс живлення та сигналів
Сфери застосування: Промислова автоматизація, системи ПЛК та СУК
Застосування
Системах промислової автоматизації на основі ПЛК та СУК
Контроль виробничого процесу
Робототехніка та автоматизовані збірні лінії
Автоматизації нафтогазових та хімічних підприємств
Керуванні генерацією та розподілом електроенергії
Системах водопостачання та очистки стічних вод
Специфікації
Параметр Деталі специфікації
ID продукту HIEE300661R0001
Позначка моделі UP C090 AE01 (UPC090AE01)
Тип продукту Карта-зв’язник ARCnet / Зв’язник полевої шини
Швидкість мережі До 2,5 Мбіт/с
Робоча напруга 24 В постійного струму (діапазон: 20–30 В постійного струму)
Струм / Потужність 0,5 А / 5 Вт
Робоча температура -20°C до +70°C
Температура зберігання -40°C до +85°C
Розміри (Д x Ш x В) 480 мм x 180 мм x 80 мм