ABB HIEE300661R0001 UPC090 AE01 Басқару платасы
Шығу орны: Швейцария
Бренд атауы: АББ
Модель нөмірі: UPC090 AE01
Бөлік нөмірі: HIEE300661R0001
Қабылдау түрі: Қуат пен сигналдың аралық модулі
Шарты: Толығымен жаңа / Оригинал / Сынақтан өткен
Сертификаттау: CE / RoHS
Жүйе сәйкесшілігі: ABB PLC-дері, DCS және Автоматтандыру Басқару Жүйелері
Appurtenance:
  • Шолу
  • Қолданбалар
  • Сәйкестіктер
  • Бәсекелестік артықшылық
  • Байланыс Ақпараты
  • Ұсынылатын өнімдер
Сауда шарттары
Азімдік тапсырыс саны: 1 ДАНА
Баға: Ең соңғы бағаны білу үшін хабарласыңыз
Пакеттау мәліметтері: Статикалық электрден қорғалған орау + өнеркәсіптік қорғалған жәшік
Жеткізу уақыты: 3–7 Жұмыс күні
Төлем шарттары: Трансферт ақысы (T/T), PayPal, Western Union
Тамыр көбейтудің мүмкіндігі: 100 дана/ай
Жөнелту тәсілі: DHL / UPS / FedEx / TNT / Әуе жүк тасымалы
Өнімнің таныстырылымы
Ата-мәліметтер
Өнімнің атауы: ABB UPC090 AE01 Интерфейстік модуль
Басқа атаулары:
ABB өнеркәсіптік интерфейстік модулі HIEE300661R0001
PLC/DCS қуаты мен сигналдың интерфейсінің платасы
Өнеркәсіптік сигнал мен қуаттың қосылу құрылғысы
Негізгі қызметі:
Негізгі параметрлер:
Бөлшек нөмірі: HIEE300661R0001
Қызметі: Қуат пен сигналдың аралық модулі
Қолданбалар
Өндірістік процестерді басқару
Роботтектендірілген және автоматтандырылған жинау сызықтарында
Мұнай, газ және химия өндірісінің автоматтандыруында
Электр энергиясын өндіру мен тарату басқаруы
Сумен қамтамасыз ету және өндірістік суларды тазарту жүйелерінде
Сәйкестіктер
Параметр Сипаттамаларының егжей-тегжейі
Модельдің атауы UP C090 AE01 (UPC090AE01)
Өнім түрі ARCnet Түйіндегіш картасы / Өрістік шина түйіндегіші
Желілік жылдамдық 2,5 Мбит/с-ке дейін
Жұмыс вольтажы 24 В тұрақты ток (20–30 В тұрақты ток ауқымы)
Ток / Қуат 0,5 А / 5 Вт
Жұмыс шамамен температура -20°C ден +70°C ге дейін
Сақтау температурасы -40°C-тан +85°C-қа дейін
Өлшемдер (У x Е x Б) 480 мм × 180 мм × 80 мм