ABB HIEE300661R0001 UPC090 AE01 İdarəetmə Platası
Əsas Yer: İsveçrə
Marka adı: ABB
Model nömrəsi: UPC090 AE01
Model nömrəsi: HIEE300661R0001
Məhsul növü: Güc və Siqnal İnterfeys Modulu
Vəziyyət: Tamamilə Yeni / Orijinal / Test edilmiş
Sertifikasiya: CE / RoHS
Sistem Uyğunluğu: ABB PLC-ləri, DCS və Avtomatlaşdırma İdarəetmə Sistemləri
Appurtenance:
  • Ümumi baxış
  • Tətbiqlər
  • Spesifikasiyalar
  • Rəqabət Üstünlüyü
  • Əlaqə məlumatları
  • Tövsiyə olunan məhsullar
Ticarət Şqrtları
Ən Kiçik Sifariş Miqdarı: 1 Adə
Qiymət: Ən son qiymət üçün əlaqə saxlayın
Qablaşdırma Detalları: Statik elektrikə qarşı qablaşdırma + sənaye mühafizə kartonu
İstedak Vaxtı: 3–7 iş günü
Ödəmə şərtləri: T\/T, PayPal, Western Union
Təchizat qabiliyi: 100 ədəd / ay
Göndərmə üsulu: DHL / UPS / FedEx / TNT / Hava yolu ilə daşınma
Məhsul Tanıtımı
Sürətli Detallar
Məhsulun adı: ABB UPC090 AE01 İnterfeys Modulu
Digər adlar:
ABB Sənaye İnterfeys Modulu HIEE300661R0001
PLC/DCS Güc və Siqnal İnterfeys Platası
Avtomatlaşdırma Sistemi İdarəetmə Modulu UPC090 AE01
Sənaye Siqnal və Güc Qoşulma Qurğusu
Əsas funksiya:
Əsas parametrlər:
Model: UPC090 AE01
Bölmə nömrəsi: HIEE300661R0001
Funksiya: Güc və siqnal interfeysi
Tətbiq Sahələri: Sənaye Avtomatlaşdırması, PLC və DCS Sistemləri
Tətbiqlər
ABB UPC090 AE01 modulu aşağıdakı sahələrdə geniş istifadə olunur:
PLC və DCS sənaye avtomatlaşdırma sistemləri
İstehsalat Prosesinin İdarəedilməsi
Robototexnika və avtomatlaşdırılmış montaj xətləri
Neft, qaz və kimya zavodlarının avtomatlaşdırılması
Elektrik enerjisinin hasilatı və paylanması üzrə idarəetmə
Su təchizatı və tullantı suyunun təmizlənməsi sistemləri
Spesifikasiyalar
Parametr Spesifikasiya detalları
Məhsulun identifikasiya nömrəsi HIEE300661R0001
Model adı UP C090 AE01 (UPC090AE01)
Məhsul Növü ARCnet Kupllayıcı Kartı / Sahə şəbəkəsi Kupllayıcısı
Ünsiyyət Protokolu ARCnet (Qoşulmuş Resurslar Komputer Şəbəkəsi)
Şəbəkə Sürəti 2,5 Mbit/s-ə qədər
İşəgötürmə gərginliyi 24 V DC (Diyapazon: 20–30 V DC)
Cərəyan / Güc 0,5 A / 5 Vt
İşləm temperaturu -20°C dən +70°C-ə qədər
Saxlama temperaturu -40°C ilə +85°C
Ölçülər (U x E x H) 480 mm x 180 mm x 80 mm