ABB HIEE300661R0001 UPC090 AE01 Хяналтын зурагт
Гарал үүсэл: Швейцарь
Брэндийн нэр: АББ
Загварын дугаар: UPC090 AE01
Бүтцийн дугаар: HIEE300661R0001
Бүтээгдэхүүний төрөл: Хүч хүртүүлэх ба сигналын холбогч модуль
Байдал: Шинэ / Оригинал / Тестированийн дараа
Гэрчилгээ: CE / RoHS
Системийн хамгаалалт: ABB PLC, DCS ба Автоматжуулалтын Удирдлагын Системүүд
Appurtenance:
  • Хойшоо тайлбар
  • Хэрэглээ
  • Техникийн шаардлагууд
  • Өрсөлдөх давуу тал
  • Холбоо барих мэдээлэл
  • Санал болгож буй бүтээлүүд
Худалдааны нөхцөл
Хамгийн бага захиалгын тоо: 1 ШИРХЭГ
Үнэ: Сүүлд гаргасан үнийн тухайд холбогдож мэдээллүүл
Хүргэлтийн хугацаа: ажлын 3–7 өдөр
Төлбөрийн нөхцөл: Банкын шилжүүлэлт (T/T), PayPal, Western Union
Нийлүүлэлтийн чадвар: сард 100 ширхэг
Хүргэлтийн арга: DHL / UPS / FedEx / TNT / Агаарын төлөөлөл
Бүтээгдэхүүний танилцуулга
Шуурхай мэдээлэл
Бүтээдийн нэр: ABB UPC090 AE01 Интерфейс модуль
Бүүрхүүл нэрс:
ABB үйлдвэрийн интерфейс модуль HIEE300661R0001
ПЛК/ДЦС-ийн цахилгаан хангамж ба сигналын интерфейс хавтас
Үйлдвэрийн сигнал ба цахилгаан холболтын нэгж
Үндсэн үүрэг:
Чухал параметрууд:
Нэмэгдэл: HIEE300661R0001
Үйл ажиллагаа: Эрчим хүч, дохионы интерфейс
Хэрэглээний салбарууд: Үйлдвэрлэлийн автоматжуулалт, PLC ба DCS системүүд
Хэрэглээ
Үйлдвэрлэлийн процессын хяналт
Робототехник ба автоматжусан зугаалуур шугамууд
Дүүрэн, газрын тос ба химийн үйлдвэрийн автоматачлал
Цахилгаан энергийн үйлдвэрлэл ба тархалт хяналт
Ус хангамж ба бохир ус цэвэрлэх системүүд
Техникийн шаардлагууд
Параметр Мэдээллийн дэлгэрэнгүй мэдээлэл
Бүтээгдэхүүний ID HIEE300661R0001
Загварын нэр UP C090 AE01 (UPC090AE01)
Бүтээгдэхүүний төрөл ARCnet холбогч карт / Талбайн шинжүүр холбогч
Сүлжээний хурд Хамгийн ихдээ 2.5 Мбит/сек
Үйл ажиллагааны эрчим хүч 24 В тогтмол гүйдэл (Диапазон: 20–30 В тогтмол гүйдэл)
Гүйдэл / Хүч 0.5 А / 5 Вт
Ашиглалтын температур -20°C-с +70°C хүртэл
Хадгалах температур -40°C тэй +85°C
Хэмжээ (Урт x Тоос x Хурд) 480 мм x 180 мм x 80 мм