ABB HIEE300661R0001 UPC090 AE01 Boshqaruv platası
Kelib chiqish joyi: Shveysariya
Brend nomi: ABB
Model raqami: UPC090 AE01
Qism raqami: HIEE300661R0001
Maxsulot turi: Quvvat va signal interfeys moduli
Holati: Yangi / Original / Sinovdan o'tkazilgan
Sertifikatlash: CE / RoHS
Tizim Bilan Moslig'i: ABB PLC-lari, DCS va Avtomatlashtirish Boshqaruvi Tizimlari
Appurtenance:
  • Umumiy ko'rinish
  • Qo'llanilishi
  • Texnik xususiyatlari
  • Raqobat afzalligi
  • Aloqa maʼlumotlari
  • Tavsiya etilgan mahsulotlar
Tijorat shartlari
Minimal buyurtma miqdori: 1 DONA
Narx: Eng so'nggi narxni bilish uchun bog'laning
Qadoqlash tafsilotlari: Statik elektrga qarshi qadoqlash + sanoat himoya karton qutisi
Yetkazib berish muddati: 3–7 Ish kunlari
To'lov shartlari: T/T, PayPal, Western Union
Yetkazib berish qobiliyati: 100 dona / oy
Yetkazib berish usuli: DHL / UPS / FedEx / TNT / Havo orqali yuk yetkazish
Mahsulot taqdimoti
Tezkor ma'lumotlar
Mahsulot nomi: ABB UPC090 AE01 Interfeys moduli
Boshqa nomlari:
ABB sanoat interfeys moduli HIEE300661R0001
PLC/DCS quvvat va signal interfeys platası
Avtomatlashtirish tizimi boshqaruv moduli UPC090 AE01
Sanoat signal va quvvat ulanish qurilmasi
Asosiy funktsiya:
Asosiy parametrlar:
Model: UPC090 AE01
Detal raqami: HIEE300661R0001
Funktsiya: Quvvat va signal interfeysi
Qo'llaniladigan sohalari: Sanoat avtomatlashtirish, PLC va DCS tizimlari
Qo'llanilishi
ABB UPC090 AE01 moduli quyidagilarda keng qo'llaniladi:
PLC va DCS sanoat avtomatizatsiya tizimlari
Ishlab chiqarish jarayonini boshqarish
Robototexnika va avtomatlashtirilgan montaj chiziqlari
Neft, gaz va kimyo zavodlarining avtomatizatsiyasi
Quvvat hosil qilish va tarqatishni boshqarish
Suv ta'minoti va chiqindi suvlarni tozalash tizimlari
Texnik xususiyatlari
Parametr Speksifikasiya tafsilotlari
Mahsulot ID raqami HIEE300661R0001
Model belgisi UP C090 AE01 (UPC090AE01)
Mahsulot turi ARCnet ulagichi kartasi / Maydon bus ulagichi
Aloqa protokoli ARCnet (Biriktirilgan resursli kompyuter tarmog'i)
Tarmoq tezligi Eng ko'pi bilan 2,5 Mbps
Ishlanish kuchlanmasi 24 V DC (Doira: 20–30 V DC)
Tok / Quvvat 0,5 A / 5 Vt
Ishlash temperaturasida -20°C dan +70°C gacha
Saqlanish harorati -40°C dan +85°C gacha
Xarakteristikalar (U x P x B) 480 mm x 180 mm x 80 mm