Nomen Producti: 3300 XL Cavo Extensionis Normalis
Nomen Marcae: Bently Nevada
Numerus Modello: 330130-070-00-00
Locus Originis: U.S.A.
Praestatio: 12 menses
WhatsApp :+86 18159889985
Epistula Electronica :[email protected]
Nomen marcae: |
Bently Nevada |
Numerus exemplaris: |
330130-070-00-00 |
Terra Originis: |
USA |
Particularia impaquetandi: |
Originales nova Officina Sigillata |
Tempus solutionis: |
in stirpe |
Conditiones solutionis: |
T/T |
|
Praepositus Venalium: |
Stella |
|
Mitte epistulam electronicam: |
|
|
Contactus per Whatsapp: |
| Elementum | Specificatio |
|---|---|
| Productum Model | 330130-070-00-00 |
| Genus systematis | 3300 XL Extension Cable |
| Longitudo Cables | 7,0 metra (22,9 pedēs) |
| Constructio Cavi | cālum triaxiāle scūtātum 75 Ω |
| Typus coniunctionis | Coniunctiōnēs ClickLoc aurō dēcorātae |
| Materies Isolatio | FEP (stāndārdis) |
| Optiō Armāta | Armātūra facultātīva ex acciēriō inoxīdābili |
| Pondus | ~34 g/m (fere 0,4 unciae/pes) |
| Temperatura operationis | -52°C ad +177°C (-62°F ad +350°F) |
| Radius Flexionis Minimus | 25,4 mm (1,0 in) |
The 330130-070-00-00cālum extensiōnis pars est systemātis 3300 XL Stāndārdis Trānsductōris Proximitātis , ad stabilem signi transmissionem inter probam et sensorem Proximitor destinatus. Cum aliis modulis operatur, probae 3300 XL et monitoribus, accuratas vibrationum et positionum mensuras in machinis rotantibus servans. Hoc modello in industriis ubi integritas fidelis signorum correntis vorticosi essentialis est utitur.
Ad compatibilitatem et operationem diuturnam fabricatus, 330130-070-00-00praebet electricam performancem sine rumore et constantes proprietates resistentiae per longas extensiones cavi. Cum systematibus Bently Nevada prope-positionis, inter quae configurations probae 3300 XL 8 mm , coniunctus, accuratam mensuram in applicationibus staticis et dynamicis conservat.
The 330130-070-00-00cavum extensionis late in generatione potestatis, oleo et gas, ac systematibus automationis industrialibus gravibus utitur. Structura eius robusta, facultas flexibilis ductus, et designatio connexorum securum eum idoneum faciunt ad ambientes asperos, ubi vibrationes, calor, et rumores electrici vulgo occurrunt.
Q1 A1
Q1: Quae est functio cavi extensionis 330130-070-00-00?
A1: Transmittit signa vibrationis et positionis inter probam et systema monitoris in conformationibus 3300 XL.
Q2 A2
Q2: An cavo 330130-070-00-00 cum omnibus probis 3300 XL compatibile est?
A2: Ita vero, cum systematibus standard 3300 XL probarum proximitatis 8 mm plene compatibile est.
Q3 A3
Q3: Hoc cavum in ambientibus asperis uti potest?
A3: Ita vero, ad usum industrialem designatum est, cum resistentialitate adversus interferencem electromagneticam (EMI) et stabilitate thermica.
Q4 A4
Q4: Hoc cavum protectionem armatam supportat?
A4: Ita vero, versiones armatae ad protectionem mechanicam et resistentiam adversus oleum disponibiles sunt.
Q5 A5
Q5: In quibus industrias huius generis cingula extensionis vulgo utuntur?
Respondet 5: In plantis electricis, in fabricis chemicis, in fabris ferri et in automatione manufacturaria late utitur.
| Numerus | Descriptio |
|---|---|
| 148722-01 | testis conector 3300 XL cum tribus aculis experimentales, filis coloratis unius metri et terminatio in formam plumbi bananiformis ad examen functionis sensorum Proximitor sine remotione connexionum in campo |
| 04310310 | vitus ad fixandum sensorem Proximitor 3300 XL, vitus ad montandum formans filetum 6-32 UNC, quattuor viti necessarii pro singulo sensore |
| 03200006 | Tapea silicea se-conglutinans, rotulus novem metrorum et decem centimetrorum ad isolationem electricam et protectionem ambientalem connexorum (non recommendata intra carcasam machinae) |
| 40113-02 | Custos Conectorum ad Probos 3300 XL 8 mm et Catenas Extensionis, cum Custodibus et Instrumentis Installationis |
| 136536-01 | Adaptator protectoris coniunctionis ad compatibilitatem cum instrumentis adponendi antequam annum 1998 et coniunctionibus ClickLoc 75Ω |
| 40180-02 | Pacquetum Custodum Conectorum, continens decem pares pro probis 3300 XL 8 mm et catenis extensionis |
| 03839410 | custos Conectoris Triaxialis Masculus 75 Ω ad Obsignandum Catenarum Extensionis Coniunctiones contra Elementa |
| 03839420 | protector femineus triaxialis impedimenti 75 Ω pro connexionibus ductus probae et protectione sensorum Proximitor |
| 04301007 | nux retinens probae 3/8–24 cum foraminibus ad filum tutelare pro firmitate mechanica installationis probae |
| 04301008 | Nux retinens probae M10 × 1 cum foraminibus ad filum tutelare pro firmitate coniunctionis probae in applicationibus industrialibus |
| 330153-01 | cyma connectorum 3300 XL, continens connectores masculinos/femininos ClickLoc, maniculas coloratas, tubulos FEP et tapeam siliceam |