Magaca Produkta: Kabelka La Iibsiiya 3300 XL
Magac Kaabaha:Bently Nevada
Lambarka Mudelka:330130-070-00-00
Waddo ee La Abuuray: Maraykanka
Garanti: 12 Bilood
Whatsapp :+86 18159889985
Email :[email protected]
Magaca Brand: |
Bently Nevada |
Lambarka Modelka: |
330130-070-00-00 |
Dalka kaleyska: |
Dhalinyarada Amerikanka |
Furaha Talaalada: |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
Wakhtiga aad ugu yaraysid: |
waxaa lagaa sameeyo |
Shurtida Casirada: |
T/T |
|
Mudirka Biyaha: |
Stella |
|
Ii email: |
|
|
Xiriirka WhatsApp: |
| Farayn | Faahfaahinta |
|---|---|
| Nooca alaabta | 330130-070-00-00 |
| Nooc nidaamka | kabaadka Caadi ah ee Dhammaan ee 3300 XL |
| Fadhiikada Kabelka | 7.0 mitir (22.9 ft) |
| Qaybta Kabelka | kabalka 75Ω ee Ku daran ee Triaaxial |
| Nooc casriga | Kunnektarada ClickLoc oo la dhaqmayo oo ka mid ah dhahabka |
| Qalabka isku-xidhka | FEP (caadi ah) |
| Xagga la xiriiray ee ku jira qurux | Qurux caadiga ah ee dhinac kasta oo la xiriiray |
| Miisaanka | ~34 g/m (tahsili 0.4 oz/ft) |
| Xaaladka Dhibaatooyinka | -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +350°F) |
| Dheerirka Sare ee Qaarka | 25.4 mm (1.0 in) |
Waxaa 330130-070-00-00kaabadda dib-u-keenaya waa qayb ka mid ah sistema ee 3300 XL Proximity Transducer Caadi ah , lagu guurayay inuu si cad ugu dhisaa xiriirka sida caadiga ah ee isku dhafan karaa baynaa qorshaha iyo sensarka Proximitor. Wuxu la isticmaala wixii la isticmaalo leh iyo moduulka socda iyo raadinta, kaas oo ku dhaqaaqaya in la galee xaqiiqda xiriirka xidhiidhka iyo goobta marka laga eegayo meelaha la jirayo. kabalka 3300 XL wuxu la isticmaala wixii la isticmaalo leh iyo moduulka socda iyo raadinta, kaas oo ku dhaqaaqaya in la galee xaqiiqda xiriirka xidhiidhka iyo goobta marka laga eegayo meelaha la jirayo. Tani waxay ku saabsataa meelaha industriyada ee xiriirka eddy current ay ku jirto si aad ugu yar tahay in la galee xaqiiqda.
Lagu dhisay inuu ugu jirto taliyaha iyo shaqaynta dheer, 330130-070-00-00wuxu si fiican ugu dhisaa xiriirka elektrikada iyo xiriirka dhaqaaqda si toos ah ee ku dhaqaaqaya xiriirka dheer. Marka la isku dhufto iyadoo la isticmaalo nidaamka proximity ee Bently Nevada, taasoo ku yaal qorshaha 3300 XL 8 mm , wuxu ku saabsataa in la galee xaqiiqda xiriirka marka laga eegayo meelaha la jirayo iyo meelaha la jirayo.
Waxaa 330130-070-00-00xiriirka badbaadinta waxay la isticmaalo badan oo ka mid ah nidaamka ujeedka, nafta & gas, iyo nidaamka awaalaha weyn ee awgaar. Dheeriyada uu ku jirto, habka uu ku dhaqaaqaya inuu ugu yar tahay inuu ugu dhaqaaqayo, iyo habka uu ku dhaqaaqaya inuu ugu yar tahay inuu ugu dhaqaaqayo wuxu ku saabsataa meelaha xun ee xiriirka, celiyaha iyo xiriirka elektrikada ay ku jirto si aad ugu yar tahay.
Q1 A1
Su’aal 1: Waa maxay shaqada kabelka u dhexeeya 330130-070-00-00?
Jawab 1: Wuxu kula socda isku dhafan iyo isku dhafan ee goobta 3300 XL.
Su’aal 2 Jawab 2
Su’aal 2: Ma kabelka 330130-070-00-00 wuxuu la xidhiidhaa dhammaan kabelka 3300 XL?
Jawab 2: Haa, wuxu la xidhiidhaa guud ahaan kabelka 3300 XL ee 8 mm ee ku saabsan meelaha dhaqangelinta.
Su’aal 3 Jawab 3
Su’aal 3: Ma kabelkan waxaa laga isticmaalo kuwa xun?
Jawab 3: Haa, wuxu sameeyay kuwa la isticmaalo dhaqangelinta oo leh xiriirka EMI iyo dhaqangelinta ee joolka.
Su’aal 4 Jawab 4
Q4: Ma wuxuu ku talagalay inuu leeyahay xadgudub la isticmaalo?
A4: Haa, waxa jira nooca la xirfaynayay oo la isticmaalo si loo xirfayno qalabka iyo si loo xirfayno biyaha oleeyn.
Su’aal 5 A5
Q5: Kii ay ugu badan yahay qofka caalamka ah ee la isticmaalo kanaal-ka u dhexeeya?
Jawaab 5: Waa la isticmaalo karaan ee ku saabsan qaybaha la isticmaalo karaan ee ku saabsan qaybaha la isticmaalo karaan, qaybaha la isticmaalo karaan ee ku saabsan qaybaha la isticmaalo karaan, qaybaha la isticmaalo karaan ee ku saabsan qaybaha la isticmaalo karaan, iyo qaybaha la isticmaalo karaan ee ku saabsan qaybaha la isticmaalo karaan.
| Tirada | Sharaxaad |
|---|---|
| 148722-01 | korka aasaasiga 3300 XL ee la isticmaalo si loo tijaabo karaa qalabka Proximitor, kuwaas oo leh 3 quruxda aasaasiga, xariirka 1 meetar ee la xariiro lahaa, iyo qorshaha banana ee la isticmaalo si loo tijaabo karaa qalabka Proximitor bilaawin in la ka saaro xariirka dhulka |
| 04310310 | qorshaha 3300 XL Proximitor Sensor ee la isticmaalo si loo dhisaa panel, qorshaha 6-32 UNC ee la isticmaalo si loo dhisaa qalabka, arbaa qorsho ayaa loo baahan yahay kasta oo qalabka |
| 03200006 | Tapeka silicone ee la xiriiraanayo, rollka 9.1 meetar ee la isticmaalo si loo xiriiraano qalabka elektrikada iyo si loo xiriiraano qalabka dhulka (lakiin ma aha mid caadi ah ee la isticmaalo gudaha qalabka) |
| 40113-02 | Kabiska la xidhi doona oo la sameeyo si loo hagaajiyo 3300 XL 8 mm quruxa iyo qarsoonka la isku xidhi doona oo ku yaal waxyaabaha la xidhi doona iyo qalabta la sameeyo |
| 136536-01 | Qalabka xidhka kooniktoor ee la xidho si loo isticmaalo qalabka la isticmaalo ka hor 1998 iyo kooniktoorada 75Ω ClickLoc |
| 40180-02 | Kabiska la xidhi doona oo ku yaal 10 jir oo 3300 XL 8 mm quruxa iyo qarsoonka la isku xidhi doona |
| 03839410 | 75Ω triaxial male connector protector ee loo isticmaalo si loo xidho kooniktoor kabelka u dhexeeya |
| 03839420 | qorshaha 75Ω ee la isticmaalo si loo xiriiraano qalabka triaxial ee la isticmaalo si loo xiriiraano xariirka qalabka iyo si loo xiriiraano qalabka Proximitor |
| 04301007 | qorshaha 3/8-24 ee la isticmaalo si loo xiriiraano qalabka, kuwaas oo leh baloogga xariirka ammaanka si loo xiriiraano qalabka meknaanika |
| 04301008 | Qorshaha M10 x 1 ee la isticmaalo si loo xiriiraano qalabka, kuwaas oo leh baloogga xariirka ammaanka si loo xiriiraano qalabka meknaanika ee la isticmaalo si loo xiriiraano qalabka dhulka |
| 330153-01 | kitaabka qorshaha 3300 XL kuwaas oo leh qorshaha ClickLoc ee la isticmaalo si loo xiriiraano qalabka, xariirka la xariiro lahaa, xariirka FEP, iyo tapeka silicone |