Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330102-00-50-10-02-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330102-00-50-10-02-05 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
Waxaa Bently Nevada 330102-00-50-10-02-05 waa qorsho dheer ee 3300 XL 8 mm ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan xagga dhexe ee ku saabsan x......
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330102-00-50-10-02-05 3300 XL 8 mm Dalab Xagga Proximity |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| ISIMKA QOOR | 330102-00-50-10-02-05 |
| Cabbirrada | 1.6x1.4x119cm |
| Miisaanka | 0.15kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Qorsho La Tala Galay | Dhulka dhinaca la xidhiidha |
| Nooca Sisabinta | Waa goobta la xidhiidha / Waa qorsho la xidhiidha |
| Dheerirka Laga Togaynayo | 0.0 in. |
| Dheerirka Guud ee Kase-ka | 5.0 in. |
| Dhererka guud | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Qorshooyinka - Qayb | Qorshooyinka Coaxial Yaryar ee ClickLoc |
| Kabalka - Qayb | kabelka caadi ah |
| Ugu weyn ee dheerka qorshada la xidhiidha | 0.563 in |
Waxaa Bently Nevada 330102-00-50-10-02-05 3300 XL 8 mm Dalab Xagga Proximity waa la qoray in la isticmaalo goobta caafimaadka sare iyo goobta caafimaadka ah, taasoo la taliyay CSA, ATEX, iyo IECEx. Qalabka la xidhiidhay wuxuu kaga caawinayaa in la hortiisado dhaqsood ee mekhanikaal, dhaqsood, iyo dhaqsood ee goobta. Waa la isticmaalo si toos ah goobta caafimaadka sare ee ka mid ah petrochemical, gas dabool, ujeedka dhaqsood, iyo metallurgy, taasoo leh xisaabinta caafimaadka sare, toos ah, iyo saxda ah.