Məhsulun adı: 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330102-00-50-10-02-05
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ümumi baxış
| Məhsulun adı | 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları |
| Brend Adı | Bently Nevada |
| Model Nömrəsi | 330102-00-50-10-02-05 |
| Mənşə yeri | ABŞ |
| Zamanlı qəbul | 12 ay |
| Ödəmə üsulları | T/T |
| Nəqliyyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Satış |
Elektron poçt |
|
|
Cim Pei |
The Bently Nevada 330102-00-50-10-02-05 sənaye maşınlarında millərin titrəməsini, yerdəyişməsini və mövqeyini dəqiq, kontakt olmayan şəkildə ölçmək üçün nəzərdə tutulmuş yüksək performanslı 3300 XL 8 mm yaxınlıq probudur. Vorteks cərəyanları sensor texnologiyasından istifadə edərək, şərait monitorinq sistemləri üçün sabit və dəqiq siqnal çıxışı təmin edir. Prob, sərt şəraitdə daha davamlı işləmə və etibarlı quraşdırma üçün 3/8-24 UNF rezimli zırhlı konstruksiyaya malikdir. Uzadılmış 5,0 düymlik korpus uzunluğu və ümumi 1,0 metrlik kabel uzunluğuna malikdir; bu da çevik quraşdırmanı dəstəkləyir və daha uzun ölçmə məsafəsi tələb edən tətbiqlər üçün uyğundur.
| Məhsulun adı | Bently Nevada 330102-00-50-10-02-05 3300 XL 8 mm yaxınlıq probu |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları |
| Hissə Nömrəsi | 330102-00-50-10-02-05 |
| Ölçülər | 1.6x1.4x119sm |
| Çəki | 0.15KG |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Ölçülən hədəf | Keçirici metal səth |
| Ölçmə növü | Statik mövqe / Dinamik titrəmə |
| Soyulmamış uzunluq | 0,0 düym |
| Ümumi korpus uzunluğu | 5,0 düym |
| Ümumi Uzunluq | 1,0 metr (3,3 fut) |
| Konnektor növü | Kiçik koaksial ClickLoc konektoru |
| Kabel növü | standart kabel |
| Rezimli birləşmənin maksimum uzunluğu | 0.563 in |
The Bently Nevada 330102-00-50-10-02-05 3300 XL 8 mm yaxınlıq probu bu cihaz etibarlı, sabit və dəqiq ölçmə performansının vacib olduğu neft-kimya, təbii qaz, elektrik enerjisi istehsalı və metallurgiya kimi tələbkar sənaye sahələrində davamlı işləməyə uyğundur. O, CSA, ATEX və IECEx sertifikatları ilə təsdiqlənmişdir və zəruri mexaniki gərginlik, titrəmə və mühit təsirlərinə qarşı qoruma təmin edən zirehli konstruksiyaya malikdir.