Məhsulun adı: Akselerometr
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330425-02-05
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ümumi baxış
| Məhsulun adı | Akselerometr |
| Brend Adı | Bently Nevada |
| Model Nömrəsi | 330425-02-05 |
| Mənşə yeri | ABŞ |
| Zamanlı qəbul | 12 ay |
| Ödəmə üsulları | T/T |
| Nəqliyyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Satış |
Elektron poçt |
|
|
Cim Pei |
The Bently Nevada 330425-02-05 Sürətlənmə ölçən bu, maşınlar monitorinq sistemlərində sürətlənməni dəqiq və etibarlı şəkildə ölçmək üçün nəzərdə tutulmuş möhkəm sənaye titrəşim sensorudur. 330400/330425 sürətlənməölçənlər ailəsinin bir hissəsi kimi o, davamlı vəziyyət monitorinqi və qorunma tətbiqləri üçün sabit və təkrarlanan performans təmin edir. Cihaz, etibarlı quraşdırma və güclü mexaniki birləşmə üçün M8 × 1 inteqral çubuq montaj dizaynına malikdir; bu da daimi və dəqiq siqnal ötürülməsini təmin edir. Bir neçə agentlik təsdiqi ilə təchiz olunduğu üçün müxtəlif sənaye və tənzimlənən mühitlərdə istifadəyə uyğundur.
| Məhsulun adı | Bently Nevada 330425-02-05 Sürətlənmə ölçən |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | Akselerometr |
| Hissə Nömrəsi | 330425-02-05 |
| Ölçülər | 2.4x2.2x6.3sm |
| Çəki | 0.1KG |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Quraşdırma rezbsi | M8 X 1 bütöv çubuq |
| Rəsmi təsdiq | Bir neçə təsdiq |
| Göstərilən temperatur aralığı | +20 ilə +30 °C (+68 ilə +86 °F) |
| Göstərilən tezlik | 100 Hz (başqa cür qeyd edilmədikcə) |
| Hissəlilik | 2,5 mV/m/s² (25 mV/g) ±5% |
| Amplitud xətti | ±1% — 735 m/s² (75 g) zirvə dəyərində |
| Geniş zolaqlı səs-küy səviyyəsi (10 Hz-dən 15 kHz-ə qədər) | 0,098 m/s² (0,01 g) rms |
| Çıxış Yerləşdirilməsi Gərginliyi | -8,5 ± 0,5 Vd |
| Giriş gərginliyi | -24 ± 0,5 Vdc |
| Səpələmə Cərəyanı | 2 mA nominal |
The 330425-02-05 sürətlənməölçən kalibrasiya edilmiş performans üçün +20°C-dən +30°C-a qədər (+68°F-dən +86°F-a qədər) müəyyən edilmiş temperatur aralığında və istisna olunmadıqca 100 Hz referans tezliyi ilə təyin edilmiş şərtlərdə işləyir. Bu cihaz dəyişən titrim şəraitində sabit çıxış təmin edən sənaye mühitlərində davamlı işləmə üçün nəzərdə tutulub. Onun möhkəm konstruksiyası və sertifikatlı dizaynı, ardıcıl və dəqiq titrim ölçməsinin kritik olduğu tələbkar tətbiqlərdə etibarlı istifadəyə imkan verir.