Magaca Alaabta: Accelerometer
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330425-02-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | Accelerometer |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330425-02-05 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
Waxaa Bently Nevada 330425-02-05 Accelarometer waa qaabka kala guurka ee dhaqsood ah ee ku saabsan qaybta xisbiyada meelaha lagu xisbiyaa, oo loo isticmaalo si loo xisbiyo kala guurka si aad u fudud iyo si aad u fiican. Sida qayb ka mid ah ee qaybta kala guurka 330400/330425, wuxuu si degdeg ah iyo si aad u fiican ugu sameyn karaa si loo xisbiyo hal mar kasta iyo si loo xisbiyo qaybta caawinaanta. Qaabka wuxuu leeyahay M8 × 1 ee ku saabsan qaybta ku dhisanaya si loo dhisay iyo si loo xisbiyo qaybta meelaha, taas oo si degdeg ah iyo si aad u fiican ugu sameyn karaa si loo xisbiyo isku dhafan. Marka laga helo waxyaabaha caawinaanta, wuxuu noqon karaa si loo isticmaalo qaybta badan ee meelaha iyo meelaha la xisbiyo.
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330425-02-05 Accelarometer |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | Accelerometer |
| ISIMKA QOOR | 330425-02-05 |
| Cabbirrada | 2.4x2.2x6.3cm |
| Miisaanka | 0.1kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xarkaha lagu dhejiyo | M8 X 1 ee ku saabsan qaybta |
| Hagaajinta agaasiga | Tusaale muuqda ah |
| Dheeradda Jirita Ee Dheeradooda | +20 ilaa +30 °C (+68 ilaa +86 °F) |
| Dheeradda Jirita Ee Frekansiga | 100 Hz (marka laga yaabo) |
| Raadin | 2.5 mV/m/s² (25 mV/g) ±5% |
| Tahsiihka Amplitude | ±1% ilaa 735 m/s² (75 g) ee ku jira |
| Qaabka Khadraha Waa Dheer (10 Hz ilaa 15 kHz) | 0.098 m/s² (0.01 g) rms |
| Jihaadka Qaarka Ah ee Kharashka | -8.5 ± 0.5 Vd |
| Xaalada Soo Kiray | -24 ± 0.5 Vdc |
| Carruurtii Bias | 2 mA ugu yar |
Waxaa 330425-02-05 kaadiska wuxuu shaqayaa taasoo la yaqaan oo leh goobta jirka ah ee berriyadda +20°C ilaa +30°C (+68°F ilaa +86°F) si uu ugu yaraan xogta saxda ah, iyo frekweynsiyada taariikhda ee 100 Hz, maadaama aan la soo celiyo. Wuxuu la sameeyey si uu ugu dhaqaaqo goobta shaqo ee qalabka, oo sida caadi ah ugu bixi doonaa xogta saxda ah ee ku saabsan xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta xisaabta x......