Өнімнің атауы: Үдеу датчигі
Бренд атауы: Бентли Невада
Модель нөмірі: 330425-02-05
Шығу орны: Америка Құрама Штаттары
Кепілдік: 12 ай
WhatsApp:+86 18020776782
Электрондық пошта: [email protected]
шолу
| Өнімнің атауы | Үдеу датчигі |
| Бренд атауы | Бентли Невада |
| Модель нөмірі | 330425-02-05 |
| Жоғары жері | АҚШ |
| Кепілдік | 12 ай |
| Төлеу тәсілдері | T/T |
| Отпремдау | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Сату |
Электрондық пошта |
|
|
Джим Пэй |
The Bently Nevada 330425-02-05 Үдеуөлшегіш бұл машиналарды бақылау жүйелерінде дәл және сенімді үдеуді өлшеу үшін арналған берік өнеркәсіптік тербеліс сенсоры. 330400/330425 үдеуөлшегіштер отбасының бір бөлігі болып табылады және үздіксіз күй бақылауы мен қорғау қолданбалары үшін тұрақты және қайталанатын жұмыс істеуін қамтамасыз етеді. Құрылғы қауіпсіз орнату үшін M8 × 1 интегралды шыбықты орнату конструкциясымен жабдықталған және берік механикалық байланыс қамтамасыз етіледі, бұл тұрақты және дәл сигнал беруді қамтамасыз етеді. Бірнеше агенттік рұқсаттары бар, сондықтан ол әртүрлі өнеркәсіптік және реттелетін орталарда қолдануға жарамды.
| Өнімнің атауы | Bently Nevada 330425-02-05 Үдеуөлшегіш |
| Өндіруші | Бентли Невада |
| Өнім түрі | Үдеу датчигі |
| Бөлек Нөмір | 330425-02-05 |
| Өлшемдер | 2.4x2.2x6.3см |
| Салмағы | 0.1KG |
| Жіберу орны | Шиэньмен, Қытай |
| Бастық елі | АҚШ |
| Орнату резьбасы | M8 X 1 бүтін штифт |
| Ұйымдық рұқсат | Бірнеше растаулар |
| Көрсетілген температура ауқымы | +20 дейін +30 °C (+68 дейін +86 °F) |
| Көрсетілген жиілік | 100 Гц (егер басқаша көрсетілмесе) |
| Сезімталдық | 2,5 мВ/м/с² (25 мВ/g) ±5% |
| Амплитудалық сызықтықтық | ±1% дейін 735 м/с² (75 g) шыңы |
| Кең жолақты тауыс шу деңгейі (10 Гц–15 кГц) | 0,098 м/с² (0,01 g) rms |
| Шығыс ығысу кернеуі | –8,5 ± 0,5 Вт |
| Кіру вольтажы | -24 ± 0,5 Vdc |
| Бұрмалау тогы | 2 мА номиналды |
The 330425-02-05 үдеуөлшегіш калибрленген жұмыс істеу үшін +20°C–+30°C (+68°F–+86°F) аралығындағы белгіленген температура диапазоны мен, егер басқаша көрсетілмесе, 100 Гц сілтеме жиілігінде анықталған шарттарда жұмыс істейді. Ол әртүрлі тербеліс жағдайларында тұрақты шығыс беретін өнеркәсіптік ортада үздіксіз жұмыс істеуге арналған. Оның берік құрылымы мен сертификатталған дизайны тұрақты және дәл тербеліс өлшеуі өте маңызды болатын қиындықты қажет ететін қолданбаларда сенімді пайдалануға мүмкіндік береді.