Ainm Táirge: súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330102-00-50-10-02-05
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330102-00-50-10-02-05 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
An Bently Nevada 330102-00-50-10-02-05 is é an 3300 XL 8 mm próib thríghtháite ardfheidhmeach a dheanann tomhas cruinn gan teagmháil ar choscadh, aistriú agus suíomh na meaisíní i dtionsclaíocht. Ag úsáid teicneolaíochta fionnraí eddy, cinntíonn sé aschur síniala staible agus cruinn do chóras monatóireachta stáid. Tá an próib le dearadh cásáilte le snáithín 3/8-24 UNF le haghaidh feabhsaithe dúndacht agus suiteála sláintiúil i dtimpeallachtaí trom. Le fad cás 5.0 orlach (12.7 cm) agus fad iomlán na cábla 1.0 méadar, tacaíonn sé le suiteáil shleamhnaigh agus is oiriúnach do ghníomhaíochtaí a éilíonn raon tomhais faide.
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330102-00-50-10-02-05 3300 XL 8 mm Probes Ghlacais |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330102-00-50-10-02-05 |
| Tomhas | 1.6x1.4x119cm |
| Meáchan | 0.15KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Targaid Tomhaiste | Achar uirthi mheatail chónaitheach |
| Cineál Tomhais | Suíomh stáiticiúil / Coscadh dinimiciúil |
| Fad gan chasadh | 0.0 orlach |
| Fad iomlán an chúlchás | 5.0 orlach |
| Fad iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Nascán – Cineál | Nascann Coaxial Beag ClickLoc |
| Cablach – Cineál | cablach Caighdeánach |
| Fad Uaimh Mhóir Iomlán | 0.563 orlach |
An Bently Nevada 330102-00-50-10-02-05 3300 XL 8 mm Probes Ghlacais is é an t-ainmneoir deartha do úsáid i dtimpeallachtaí tionsclaíocha agus contúirteacha dochartha, agus tá ceadú CSA, ATEX, agus IECEx air. Soláthraíonn a thógáil armáilte cosaint i gcoinne stres meicniúil, choscanna, agus eispózadh timpeallachta. Is féidir é a úsáid go leanúnach sa tionscal deacair mar atá i ndiagaileacht, gás nádúrtha, ghinearáil cumhachta, agus meitiléaracht, áit ar chóir go mbeadh tomhas cruinn, staible, agus oiriúnach ann.