Όνομα Προϊόντος: 3300 XL 8 mm Proximity Probes
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330102-00-50-10-02-05
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
επισκόπηση
| Όνομα Προϊόντος | 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Επωνυμία | Bently Nevada |
| Αριθμός Μοντέλου | 330102-00-50-10-02-05 |
| Τόπος Προέλευσης | ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Μέθοδοι πληρωμής | T/T |
| Αποστολή | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Πωλήσεις |
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο |
|
|
Τζιμ Πέι |
Ο Bently Nevada 330102-00-50-10-02-05 είναι ένας υψηλής απόδοσης προσεγγισιακός αισθητήρας 3300 XL 8 mm, σχεδιασμένος για ακριβή, ανεπαφή μέτρηση της ταλάντωσης, της μετατόπισης και της θέσης του άξονα σε βιομηχανικές μηχανές. Χρησιμοποιώντας τεχνολογία αισθητήρα ρευμάτων επαγωγής (eddy current), διασφαλίζει σταθερή και ακριβή ηλεκτρική έξοδο για συστήματα παρακολούθησης της κατάστασης. Ο αισθητήρας διαθέτει θωρακισμένη κατασκευή με σπείρωμα 3/8-24 UNF για αυξημένη αντοχή και ασφαλή εγκατάσταση σε απαιτητικά περιβάλλοντα. Με επεκτεταμένο μήκος περιβλήματος 5,0 ίντσες και συνολικό μήκος καλωδίου 1,0 μέτρο, υποστηρίζει ευέλικτη εγκατάσταση και είναι κατάλληλος για εφαρμογές που απαιτούν μεγαλύτερη απόσταση μέτρησης.
| Όνομα Προϊόντος | Bently Nevada 330102-00-50-10-02-05 Προσεγγισιακοί Αισθητήρες 3300 XL 8 mm |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Αριθμός Μέρους | 330102-00-50-10-02-05 |
| Διαστάσεις | 1.6x1.4x119cm |
| Βάρος | 0,15 kg |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| Μετρούμενος στόχος | Αγώγιμη μεταλλική επιφάνεια |
| Τύπος μέτρησης | Στατική θέση / Δυναμική ταλάντωση |
| Μήκος χωρίς θηλυκό σπείρωμα | 0,0 ίντσες |
| Συνολικό μήκος περιβλήματος | 5,0 ίντσες |
| Total Length | 1,0 μέτρο (3,3 πόδια) |
| Τύπος συνδέσμου | Μικροσκοπικός κοαξονικός σύνδεσμος ClickLoc |
| Τύπος καλωδίου | τυποποιημένο καλώδιο |
| Μέγιστο μήκος σύνδεσης με σπείρωμα | 0.563 in |
Ο Bently Nevada 330102-00-50-10-02-05 Προσεγγισιακοί Αισθητήρες 3300 XL 8 mm έχει σχεδιαστεί για χρήση σε ακραία βιομηχανικά και επικίνδυνα περιβάλλοντα, με υποστήριξη των πιστοποιήσεων CSA, ATEX και IECEx. Η θωρακισμένη κατασκευή του παρέχει προστασία έναντι μηχανικής τάσης, ταλάντωσης και περιβαλλοντικής έκθεσης. Είναι κατάλληλο για συνεχή λειτουργία σε απαιτητικές βιομηχανίες όπως η πετροχημική, το φυσικό αέριο, η παραγωγή ενέργειας και η μεταλλουργία, όπου η αξιόπιστη, σταθερή και ακριβής απόδοση μέτρησης είναι απαραίτητη.