Өнімнің атауы: 3300 XL 8 мм жақындату зондтары
Бренд атауы: Бентли Невада
Модель нөмірі: 330102-00-50-10-02-05
Шығу орны: Америка Құрама Штаттары
Кепілдік: 12 ай
WhatsApp:+86 18020776782
Электрондық пошта: [email protected]
шолу
| Өнімнің атауы | 3300 XL 8 мм жақындату зондтары |
| Бренд атауы | Бентли Невада |
| Модель нөмірі | 330102-00-50-10-02-05 |
| Жоғары жері | АҚШ |
| Кепілдік | 12 ай |
| Төлеу тәсілдері | T/T |
| Отпремдау | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Сату |
Электрондық пошта |
|
|
Джим Пэй |
The Bently Nevada 330102-00-50-10-02-05 3300 XL 8 мм жақындау датчиғы — өнеркәсіптік машиналарда валдың тербелісін, орын ауысуын және орнын дәл, түйіспейтін өлшеу үшін арналған жоғары өнімділікті датчик. Ол өзекті токтардың құбылысын пайдаланады және жағдай бақылау жүйелері үшін тұрақты және дәл сигнал шығысын қамтамасыз етеді. Датчиктің 3/8-24 UNF резьбалы брондалған конструкциясы оны қиын жағдайларда тұрақтылық пен сенімді орнату үшін күшейтілген тұрақтылыққа ие. 5,0 дюйм (127 мм) ұзындығы бар корпусы мен жалпы 1,0 метрлік кабель ұзындығы оған икемді орнатуды қамтамасыз етеді және ұзақ өлшеу қашықтығын талап ететін қолдануларға сай.
| Өнімнің атауы | Bently Nevada 330102-00-50-10-02-05 3300 XL 8 мм Жақындық сенсоры |
| Өндіруші | Бентли Невада |
| Өнім түрі | 3300 XL 8 мм жақындату зондтары |
| Бөлек Нөмір | 330102-00-50-10-02-05 |
| Өлшемдер | 1.6x1.4x119см |
| Салмағы | 0.15kg |
| Жіберу орны | Шиэньмен, Қытай |
| Бастық елі | АҚШ |
| Өлшенетін мақсат | Ток өткізетін металл бет |
| Өлшеу түрі | Статикалық орын / Динамикалық тербеліс |
| Тісті емес ұзындығы | 0,0 дюйм |
| Жалпы корпус ұзындығы | 5,0 дюйм |
| Жалпы ұзындық | 1,0 метр (3,3 фут) |
| Коннектор – типі | Кішігірім коаксиалды ClickLoc коннекторы |
| Сым – типі | стандартты кабель |
| Резьбаның максималды енгізу ұзындығы | 0.563 дюйм |
The Bently Nevada 330102-00-50-10-02-05 3300 XL 8 мм Жақындық сенсоры бұл құрылғы CSA, ATEX және IECEx сертификаттарымен расталған қатты өнеркәсіптік және қауыпты орталарда пайдалануға арналған. Оның брондалған құрылымы механикалық кернеуге, тербеліске және сыртқы әсерлерге қарсы қорғау қамтамасыз етеді. Ол сенімді, тұрақты және дәл өлшеу нәтижелерін қамтамасыз етуі тиіс петрохимиялық, табиғи газ, электр энергиясын өндіру және металлургия салаларындағы қатаң талаптарға сай үздіксіз жұмыс істеуге жарамды.