Název výrobku: 3300 XL 8 mm snímače vzdálenosti
Název značky: Bently Nevada
Typ modelu: 330102-00-50-10-02-05
Místo původu: Spojené státy
Záruka: 12 Měsíců
Whatsapp: +86 18020776782
E-mail:[email protected]
přehled
| Název produktu | 3300 XL 8 mm snímače vzdálenosti |
| Název značky | Bently Nevada |
| Číslo modelu | 330102-00-50-10-02-05 |
| Místo původu | USA |
| Záruka | 12 Měsíců |
| Způsoby platby | T/T |
| Zásilka | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Prodej |
|
|
|
Jim Pei |
The Bently Nevada 330102-00-50-10-02-05 je vysokovýkonný blízkostní snímač 3300 XL s průměrem 8 mm, navržený pro přesné bezkontaktní měření vibrací hřídele, posunutí a polohy v průmyslových strojích. Využívá technologii snímání vířivými proudy a zajišťuje stabilní a přesný výstup signálu pro systémy monitorování stavu. Snímač má závitový pancéřovaný design s metrickým závitem 3/8-24 UNF, který zvyšuje odolnost a zajišťuje bezpečnou instalaci v náročných prostředích. Díky prodloužené délce pouzdra 5,0 palce (127 mm) a celkové délce kabelu 1,0 metru umožňuje flexibilní instalaci a je vhodný pro aplikace vyžadující delší dosah měření.
| Název produktu | Bently Nevada 330102-00-50-10-02-05, blízkostní sondy řady 3300 XL, průměr 8 mm |
| Výrobce | Bently Nevada |
| Typ produktu | 3300 XL 8 mm snímače vzdálenosti |
| Část číslo | 330102-00-50-10-02-05 |
| Rozměry | 1,6x1,4x119 cm |
| Hmotnost | 0,15KG |
| Místo expedice | Xiamen, Čína |
| Země původu | USA |
| Měřený cíl | Vodivý kovový povrch |
| Typ měření | Statická poloha / dynamické vibrace |
| Nedřížená délka | 0,0 palce. |
| Celková délka pouzdra | 5,0 palce |
| Celková délka | 1,0 metru (3,3 stopy) |
| Typ konektoru | Miniaturizovaný koaxiální konektor ClickLoc |
| Typ kabelu | standardní kabel |
| Maximální délka závitového zapadnutí | 0,563 in |
The Bently Nevada 330102-00-50-10-02-05, blízkostní sondy řady 3300 XL, průměr 8 mm je navržen pro použití v náročných průmyslových a nebezpečných prostředích, což potvrzují certifikáty CSA, ATEX a IECEx. Jeho pancéřovaná konstrukce zajišťuje ochranu proti mechanickému namáhání, vibracím a vlivům prostředí. Je vhodný pro nepřetržitý provoz v náročných odvětvích, jako jsou petrochemie, zemní plyn, výroba elektrické energie a metalurgie, kde je nezbytný spolehlivý, stabilní a přesný měřicí výkon.