ထုတ်ကုန်အမည်: 3300 XL 8 mm Proximity Probes
ဘရုံဒ်နာမည်: Bently Nevada
မိုဒယ်နံပါတ်: 330102-00-50-10-02-05
မူရင်းနေရာ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက်- 12 လ
WhatsApp ကို ကြည့်ပါ။ +86 18020776782
အီးမေးလ်- [email protected]
အကြ overview
| ထုတ်ကုန်အမည် | 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| ဘရာน်ဒ်အမည် | Bently Nevada |
| မော်ဒယ်နံပါတ် | 330102-00-50-10-02-05 |
| ဆင်ကြွလာရာနေရာ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| အာမခံချက် | 12 လ |
| ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းများ | T⁄T |
| ပို့ဆောင်မှု | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
ရောင်းချမှု |
အီးမေးလ် |
ဝှပ်စ်အက်ပ် |
|
ဂျင်း ပေ |
၎င်း Bently Nevada 330102-00-50-10-02-05 သည် စက်မှုလုပ်ငန်းတွင် ရှိသော မော်တော်ယာဉ်များ၏ ဝိုင်ယာများ၏ ခုန်ပေါက်မှု၊ ရွှေ့ပြောင်းမှုနှင့် အနေအထားကို တိကျစွာ အမှီအခိုကင်းသော တိုင်းတာမှုအတွက် အထူးပြုထားသော အမြင့်စွမ်းဆောင်ရည် 3300 XL 8 mm အနီးကပ်တိုင်းတာမှု ပရိုဘ်ဖြစ်သည်။ အီဒီကারেন့် စီးပါးမှု အာရးပေးသော နည်းပညာကို အသုံးပြု၍ အခြေအနေ စောင်းကြည့်ရှုမှုစနစ်များအတွက် တည်ငြိမ်ပြီး တိကျသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသေ......
| ထုတ်ကုန်အမည် | ဘင်တလီ နေვာဒါ ၃၃၀၁၀၂-၀၀-၅၀-၁၀-၀၂-၀၅ ၃၃၀၀ XL ၈ မီလီမီတာ အနီးစပ်မှု ပရိုဘ် |
| ထုတ်လုပ်သူ | Bently Nevada |
| ထုတ်ကုန်အမျိုးအစား | 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| အစိတ်အပိုင်းနံပါတ် | 330102-00-50-10-02-05 |
| အရွယ်အစား | 1.6x1.4x119cm |
| အလေးချိန် | ၅၀ ကီလိုဂရမ် |
| ပေးပို့ရမည့် နေရာ | ဆီယာမ်၊ တရုတ် |
| မူရင်းနိုင်ငံ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| တိုင်းတာရန် ပစ်မှတ် | လျှပ်စီးကောင်းသော သံလွင်များ |
| တိုင်းတာမှုအမျိုးအစား | အနေအထား စောင်းကြည့်ခြင်း / အမြန်နှုန်းဖြင့် ခုန်ပေါက်မှု |
| အမျှော်မှန်းမှုမှ မှုန်းထားသော အရှည် | ၀.၀ လက်မ |
| စုစုပေါင်း အမျှော်မှန်းမှုအမျှော်အမှန်း | ၅.၀ လက်မ |
| စုစုပေါင်းအလျား | ၁.၀ မီတာ (၃.၃ ပေ) |
| ကွန်နက်တာ - အမျိုးအစား | မိုက်ခရိုကောက်ရှ်ရယ် ClickLoc ချိတ်ဆက်ကိရိယာ |
| ကြိုး - အမျိုးအစား | စံကြိုး |
| ချိတ်ဆက်မှုအတွက် အများဆုံး အလုပ်လုပ်နိုင်သော အလုပ်လုပ်နိုင်သော အလုပ်လုပ်နိုင်သော အလုပ်လုပ်နိုင်သော အလုပ်လုပ်နိုင်သော အလုပ်လုပ်နိုင်သော အလုပ်လုပ်နိုင်သော အလုပ်လုပ်နိုင်သော အလုပ်လုပ်နိုင်သော အလုပ်လုပ်နိုင်သော အလုပ်လုပ်နိုင်သော အလုပ်လုပ်နိုင်သော အလုပ်လုပ်နိုင်သော အလုပ်လုပ်နိုင်သော အလုပ်လုပ်နိုင်သော အလုပ်လုပ်နိုင်သော အလုပ်လုပ်နိုင်သော အလုပ်လုပ်နိုင်သော အလုပ်လုပ်နိုင်သော အလုပ်လုပ်နိုင်သ...... | 0.563 in |
၎င်း ဘင်တလီ နေვာဒါ ၃၃၀၁၀၂-၀၀-၅၀-၁၀-၀၂-၀၅ ၃၃၀၀ XL ၈ မီလီမီတာ အနီးစပ်မှု ပရိုဘ် ဤပစ္စည်းကို CSA၊ ATEX နှင့် IECEx အထောက်အထားများဖြင့် အာမခံထားသည့် မှုန်းမှုများနှင့် အန္တရာယ်ရှိသော စက်မှုလုပ်ငန်းများတွင် အသုံးပြုရန် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားပါသည်။ ၎င်း၏ အကာအကွယ်ပေးထားသော တည်ဆောက်မှုသည် ယန္တရားဆိုင်ရာ ဖိအား၊ ကြွေလှဲမှုနှင့် ပတ်ဝန်းကျင်ဆိုင်ရာ ထိရောက်မှုများမှ ကာကွယ်ပေးပါသည်။ ၎င်းသည် ပက်ထရိုကေမီကယ်၊ သဘောသော ဂက်စ်၊ လျှပ်စစ်ထုတ်လုပ်မှုနှင့် သံမဏိလုပ်ငန်းများကဲ့သို့သော စက်မှုလုပ်ငန်းများတွင် အဆက်မပြတ် အလုပ်လုပ်နိုင်ရန် သင့်တော်ပါသည်။ ထိုလုပ်ငန်းများတွင် ယုံကြည်စိတ်ချရသော၊ တည်ငြိမ်သောနှင့် တိကျသော တိုင်းတာမှု စွမ်းဆောင်ရည်များ အရေးကြီးပါသည်။