Bently Nevada 330180-X1-CN MOD: 145193-09 Sensor Proximitatis 3300 XL
Nomen producti: sensor proximitor 3300 xl
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330180-X1-CN MOD: 145193-09
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
  • Descriptio
  • Nos Contace
  • Conditiones Commercii
  • Producti Details
  • Functiones
  • Principales Notae
  • FAQ
  • Producta Commendata
Nomen Alterum
sensor Proximitor 330180-X1-CN MOD:145193-09
sensor Proximitor 3300 XL
sensor Correntium Vortex 3300 XL
sensor Monitoris Vibratorii 3300 XL
Sensor Transductoris Proximitatis Industrialis
sensor Monitoris Positionis 3300 XL
Sensor Displacementis Ā Currēntibus Vorticōsis
sensor Vibratorius Dynamicus 3300 XL
Descriptio
The Bently Nevada 330180-X1-CN MOD:145193-09 est sensor Proximitor 3300 XL Pro performance altae, qui ad applicationes industriales vibrationum et positionis monitorandarum designatus est. Ut pars principalis systematis transductoris proximitatis 3300 XL 8 mm, praebet exactam mensuram currentium vorticis ad machinas rotantes criticae.
Fabricatus est cum solido corpore aluminium A308, sensor ita designatus est ut in duris ambientibus industrialibus fiducialiter operetur, cum optima stabilitate thermica et longo tempore bonae operationis. Sensor accipit unum probe proximitatis non-contactans seriei 3300 5 mm aut probe proximitatis 3300 XL 8 mm una cum cable extensionis, generans voltam output proportionalem distantiae inter apicem probe et superficiem objecti conductricis.
Nos Contace
Sales
Epistula Electronica
WhatsApp
Iimus Pei
[email protected]
Conditiones Commercii
Minimum quantitas ordinis
1 piece
Pretium
Contactus pro Winnie
Singula Packaging
Originales nova Officina Sigillata
Tempus Traditionis
3–7 dies
Condiciones solutionis
T/T
Shipping modum
DHL / FedEx / UPS / TNT
Capacitas Supplicandi
In stirpe
Producti Details
Nomen Producti Bently Nevada 330180-X1-CN MOD: 145193-09 Sensor Proximitatis 3300 XL
Fabricator Bently Nevada
Product Type sensor proximitor 3300 xl
Numerus partis 330180-X1-CN MOD: 145193-09
Dimensiones 8.6x3.4x7cm
Pondus 0.22Kg
Locus navandi Xiamen, Sinae
Patria Origin USA
Ingressus Sensoris Proximitoris Accipit unum sensorem non-contacting seriem 3300 5 mm, 3300 XL 8 mm Proximity Probe et Extension Cable
Materies Sensoris Proximitor A308 aluminium
Temperatura operativa -52°C ad +100°C (-62°F ad +212°F)
Temperatura recondita -52°C ad +105°C (-62°F ad +221°F)
Sensitivitas 7,87 V/mm (200 mV/mil) ±5%
Signum Egressus −2 V ad −18 V DC
Frequency Responsio 0 ad 10 kHz (±1 dB)
Linearitas ±1% scala plena
Fontem electricitatis −18 V ad −24 V DC
Longitudo probiculi Variat secundum applicationem
Functiones
  • Metitur vibrationem axis in machinis rotantibus
  • Detegit positionem axis et mutationes displacementis
  • Praebet signa dynamica pro observatione vibrationum.
  • Favet mensurationi positionis staticae.
  • Praebet signa referentiae keyphasor
  • Sustinet applicationes supervisionis velocitatis rotationis
  • Signa currentis vorticosi in proportionalem tensionis emissionem convertit
  • Systemata protectionis machinarum et supervisionis status sublevat
  • Augent efficaciam manutentionis praedictivae
  • Praebet stabilem praestantiam in monitoribus diuturnis in ambientibus industrialibus
Principales Notae
  • Design sensoris Proximitor 3300 XL altae praecisionis
  • Compatibilis cum probis seriei 3300, 5 mm et probis 3300 XL, 8 mm
  • Constructio durabilis ex alluminio A308
  • Latus intervallo temperaturarum operativarum a −52°C usque ad +100°C
  • Intervallo temperaturarum servandarum a −52°C usque ad +105°C
  • Sensibilitas 7,87 V/mm (200 mV/mil) ±5%
  • Intervallo signi emissi ab −2 V usque ad −18 V DC
  • Responsio frequentialis ab 0 usque ad 10 kHz (±1 dB)
  • Linearietas egregia ±1 % in scala plena
  • Operat cum alimentatione electrica continua inter -18 V et -24 V
  • Sustinet observationem vibrationum staticarum et dynamicarum
  • Plene conformis normis API 670
  • Stabilitas ad temperaturas altas et accuratio mensurae praestantissimae
  • Componentes systematis plene intercambiantur sine calibratura separata
  • Compatibilia Retrospective cum Componentibus Seriei 3300
  • Idoneus ad applicationes in iuncturis lubricatis fluido et in machinis rotativis criticis
  • Designus industrialis compactus et levis
  • Praestatio fidabilis monitoriae correntium vorticosarum longo tempore
FAQ
1. Quod signum output praebet 330180-X1-CN MOD:145193-09?
The 330180-X1-CN MOD: 145193-09 praebet signum exirens quod variat ab −2 V ad −18 V DC.
2. Num 330180-X1-CN MOD:145193-09 conformis est normis API 670?
3. Quae applicationes idoneae sunt pro 330180-X1-CN MOD:145193-09?
4. Quae est responsio frequentialis 330180-X1-CN MOD:145193-09?
The 330180-X1-CN MOD: 145193-09 praebet ambitum responsionis frequentialis a 0 usque ad 10 kHz (±1 dB).