Nomen producti: sensor proximitor 3300 xl
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330180-X1-CN MOD: 145193-09
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
Nomen Alterum
sensor Proximitor 330180-X1-CN MOD:145193-09
sensor Proximitor 3300 XL
sensor Correntium Vortex 3300 XL
sensor Monitoris Vibratorii 3300 XL
Sensor Transductoris Proximitatis Industrialis
sensor Monitoris Positionis 3300 XL
Sensor Displacementis Ā Currēntibus Vorticōsis
sensor Vibratorius Dynamicus 3300 XL
The Bently Nevada 330180-X1-CN MOD:145193-09 est sensor Proximitor 3300 XL Pro performance altae, qui ad applicationes industriales vibrationum et positionis monitorandarum designatus est. Ut pars principalis systematis transductoris proximitatis 3300 XL 8 mm, praebet exactam mensuram currentium vorticis ad machinas rotantes criticae.
Fabricatus est cum solido corpore aluminium A308, sensor ita designatus est ut in duris ambientibus industrialibus fiducialiter operetur, cum optima stabilitate thermica et longo tempore bonae operationis. Sensor accipit unum probe proximitatis non-contactans seriei 3300 5 mm aut probe proximitatis 3300 XL 8 mm una cum cable extensionis, generans voltam output proportionalem distantiae inter apicem probe et superficiem objecti conductricis.
330180-X1-CN MOD:145193-09 utrumque sustinet positionis staticae mensuramentum et vibrationis dynamicae mensuramentum, id quod eum ad machinas cum laminis fluidis, systemata Keyphasor referentia, et supervisionem velocitatis rotationis aptum reddit. Sensor plene conformis est normis API 670 et praebet excellentem linearitatem, accuratiam, et intermutabilitatem cum aliis componentibus systematis 3300 XL, quod installationem et curam in systematibus industrialibus supervisionis simplificat.
|
Sales |
Epistula Electronica |
|
|
Iimus Pei |
|
Minimum quantitas ordinis |
1 piece |
|
Pretium |
Contactus pro Winnie |
|
Singula Packaging |
Originales nova Officina Sigillata |
|
Tempus Traditionis |
3–7 dies |
|
Condiciones solutionis |
T/T |
|
Shipping modum |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Capacitas Supplicandi |
In stirpe |
| Nomen Producti | Bently Nevada 330180-X1-CN MOD: 145193-09 Sensor Proximitatis 3300 XL |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | sensor proximitor 3300 xl |
| Numerus partis | 330180-X1-CN MOD: 145193-09 |
| Dimensiones | 8.6x3.4x7cm |
| Pondus | 0.22Kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Ingressus Sensoris Proximitoris | Accipit unum sensorem non-contacting seriem 3300 5 mm, 3300 XL 8 mm Proximity Probe et Extension Cable |
| Materies Sensoris Proximitor | A308 aluminium |
| Temperatura operativa | -52°C ad +100°C (-62°F ad +212°F) |
| Temperatura recondita | -52°C ad +105°C (-62°F ad +221°F) |
| Sensitivitas | 7,87 V/mm (200 mV/mil) ±5% |
| Signum Egressus | −2 V ad −18 V DC |
| Frequency Responsio | 0 ad 10 kHz (±1 dB) |
| Linearitas | ±1% scala plena |
| Fontem electricitatis | −18 V ad −24 V DC |
| Longitudo probiculi | Variat secundum applicationem |
1. Quod signum output praebet 330180-X1-CN MOD:145193-09?
The 330180-X1-CN MOD: 145193-09 praebet signum exirens quod variat ab −2 V ad −18 V DC.
2. Num 330180-X1-CN MOD:145193-09 conformis est normis API 670?
Utique, 330180-X1-CN MOD: 145193-09 plene conformis est normis API 670 pro systematibus monitoriae machinarum industrialium.
3. Quae applicationes idoneae sunt pro 330180-X1-CN MOD:145193-09?
The 330180-X1-CN MOD: 145193-09 idoneus est pro turbinibus, compressoribus, motoribus, pompis, generatoribus, et aliis applicationibus criticis machinarum rotantium.
4. Quae est responsio frequentialis 330180-X1-CN MOD:145193-09?
The 330180-X1-CN MOD: 145193-09 praebet ambitum responsionis frequentialis a 0 usque ad 10 kHz (±1 dB).
5. Quae sunt praerogativae installationis 330180-X1-CN MOD:145193-09?
The 330180-X1-CN MOD: 145193-09 habet componentes intercambiles, compatibilitatem retrogradam, et installationem simplificatam sine necessitate calibrandi singulos componentes.