Magaca Alaabta: 3300 XL Proximitor Sensor
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330180-X1-CN MOD:145193-09
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Magaca Kala duwan
330180-X1-CN MOD:145193-09 Proximitor Sensor
3300 XL Proximitor Driver Sensor
3300 XL Eddy Current Sensor
3300 XL Vibration Monitoring Sensor
Sensor ee Dhaqan-gaarka ah ee Istaaraha
3300 XL Position Monitoring Sensor
Ilaalaya Eddy Current Displacement
3300 XL Dynamic Vibration Sensor
Waxaa Bently Nevada 330180-X1-CN MOD:145193-09 waa qorsho la xiriira karaan ee 3300 XL Proximitor ee leh xagga sare ee loogu sameyn karo waxyaabaha inaqaadka dhaqsood iyo xagga ku jira. Sida qorsho muhiim ah ee 3300 XL 8 mm ee qorshada ku jira, wuxuu si cad ugu sameyn karaa qiyaasta eddy current ee leh xagga sare ee qorshooyinka dhaqsood ee muhiim ah.
La sameeyay qorsho A308 ee aluminiam ee leh xagga sare, qorshadu waxaa lagu sameeyay inay noqoto si aad ugu fududayn karto xagga industriyada oo ka duwan, taasoo leh xagga sare ee dhaqsood ee jirto iyo xagga sare ee dhaqsood ee la sameeyay. Qorshadu ku qaataa qorsho 3300-series 5 mm ama 3300 XL 8 mm ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh xagga sare ee leh x......
330180-X1-CN MOD:145193-09 wuxuu ku saabsan yahay ina la isticmaalo xaaladaha soo socda iyo habka xisaabta dhaqsood ee dhinaca, waxaana leh isticmaal ahaan karaan qofka oo ku saabsan dhinaca oo ka mid ah qofka oo ku saabsan dhinaca, nidaamka Keyphasor ee ku saabsan dhinaca, iyo xisaabta xaaladaha dhinaca. Wuxuu ku saabsan yahay API 670, iyo wuxuu si cad ugu saabsan yahay ina la isticmaalo xaaladaha soo socda, xisaabta, iyo ina la isticmaalo xaaladaha soo socda iyo qofka 3300 XL, waxaana ku saabsan yahay ina la isticmaalo xaaladaha soo socda iyo xisaabta ee qofka oo ku saabsan dhinaca.
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
|
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
|
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
|
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
|
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
|
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
|
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330180-X1-CN MOD:145193-09 3300 XL Proximitor Sensor |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL Proximitor Sensor |
| ISIMKA QOOR | 330180-X1-CN MOD:145193-09 |
| Cabbirrada | 8.6x3.4x7cm |
| Miisaanka | 0.22kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Gacanta la soo galiyey ee Proximitor | Ugaaraysaa mid ka mid ah 3300-series 5 mm, 3300 XL 8 mm Proximity Probe iyo Cable-ka La Isku Dhowaado |
| Materiilka Proximitor Sensor | A308 Aluminum |
| Caano Caano | -52°C ilaa +100°C (-62°F ilaa +212°F) |
| Dhammaadka ammarta | -52°C ilaa +105°C (-62°F ilaa +221°F) |
| Raadin | 7.87 V/mm (200 mV/mil) ±5% |
| Xiriirka out | -2V ilaa -18V DC |
| Jawaabta Taarikhda | 0 ilaa 10 kHz (±1dB) |
| Xarriirka | ±1% ee qaybta guud ee kala goynka |
| Koronto | -18V ilaa -24V DC |
| Dheerirka Probe-ka | Waxa uu kala duwan yahay iyadoo la isticmaalo xaaladaha soo socda |
1. Ma soo saarayaa xariirka 330180-X1-CN MOD:145193-09 xariir ka soo baxa?
Waxaa 330180-X1-CN MOD:145193-09 soo saarayaa xariir ka soo baxa oo leh joojinta -2V ilaa -18V DC.
2. Ma 330180-X1-CN MOD:145193-09 wuxuu la xiriira API 670?
Haa, 330180-X1-CN MOD:145193-09 wuxuu la xiriira guud ahaan standardada API 670 ee nidaamka raadinta maashinka iyo dhaqanka.
3. Waa maxay waxyaabaha oo la isticmaalo 330180-X1-CN MOD:145193-09?
Waxaa 330180-X1-CN MOD:145193-09 wuxuu la isticmaalo turbiinada, kompreeserada, mootorada, pumpada, jineerada, iyo qaybaha kale ee muhiimka ah ee mashinada la isku dayo.
4. Waa maxay xariirka frekwensiga ee 330180-X1-CN MOD:145193-09?
Waxaa 330180-X1-CN MOD:145193-09 wuxuu soo saarayaa xariirka frekwensiga oo leh joojinta 0 ilaa 10 kHz (±1 dB).
5. Waa maxay faaiidada isku daynta ee 330180-X1-CN MOD:145193-09?
Waxaa 330180-X1-CN MOD:145193-09 wuxuu leeyahay qaybaha la isku badali karo, la xiriira qaybaha hore, iyo isku dayn wanaagsan oo aan doonin in la calaamado qaybaha kala duwan.