Magaca Alaabta: mijilka 3300 NSv
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330901-10-25-10-02-00
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Tag
| Bently Nevada 3300 NSv Probe | Sensar ee Dib-u-eegta ee Dhaqsoodka |
| 330901-10-25-10-02-00 | siriyadda 3300 NSv |
| Qorsho Qorsho | Qorsho oo ka dhaxlay in-ss |
| Sensorka Raadinta Dheerka | Qorsho ee tipka PPS |
| Ilaalayaasha Xirka Dheerka | Xagga Qabashada ee ClickLoc |
| Sensar Eddy Current | Sensarka Istaarinta Gacmaha |
| Ku Daraya Qalabka La Togaynayo | Nidaamka Xariirka Ijtimuuka |
| Sistema Ee La Xiriira Kala Dhaqanka | Qorshaha Mushaahadka Turbiin |
| Qorshaha Dhexdhexaadka ee Xagga Jirka Sare | Qorsho oo lagu raacayo kompreesaar |
| Ku qoran kasta ka dhacaya in dhaqanka shaqo | Qorsho oo lagu raacayo xaaladaha xoog badan |
Waxaa Bently Nevada 330901-10-25-10-02-00 waa qorsho leh awood dheer ee 3300 NSv oo loo isticmaalo si fiican si loo raaco dhaqanka iyo dhaqanka shaft ee meelaha la jiro. Wuxuu la isticmaalo badan ee ku saabsan isku daynta haalada iyo nidaamka caawinaanta si uu ugu yaraado awoodda la sameeyo.
Qorshaha wuxu leeyahay qoorka PPS (polyphenylene sulfide) iyo qoorka dhinaca oo ka mid ah ayso steel ee AISI 304, taasoo si fiican uga saamaynaya xagga mekaanika iyo dhaqanka la isku dayo. Wuxu leeyahay kabelka coaxial ee la isku dayo FEP ee leh 75 Ω iyo kooniktoorka Miniature ClickLoc si loo galiyo mar dambe iyo si xaq ah.
Kuwa laga yaabayo inay lahaan jirto xagga jirrood ee -52°C ilaa +177°C, 330901-10-25-10-02-00 waa la isticmaali karaa xagga jirrood ee kuwa badan iyo kuwa joogta sarreeya ee sayniska. Xagga qurxinta yar iyo xagga la isku dayo oo la isticmaali karaa waxay noqon kartaa mid caadi ah ee la isticmaali karo turbiin, kompreesaar, iyo maashinka la jirto.
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
|
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
|
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
|
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
|
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
|
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
|
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330901-10-25-10-02-00 3300 NSv probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | mijilka 3300 NSv |
| ISIMKA QOOR | 330901-10-25-10-02-00 |
| Cabbirrada | 111x1x1cm |
| Miisaanka | 0.04Kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xagga aan korka lahayn | 1.0 in |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 2.5 in |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (39 in) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Kaarinta koaksyaal yar ee ClickLoc, kabelka caadi ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Lama talagal |
| Kuwa Qalabka DC ee Guurka | 4.2 ± 0.5 Ω |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyphenylene sulfide (PPS). |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | AISI 304 stainless steel (SST). |
| Tafsiilada Kabalka Ilaalayaasha | 75 Ω coaxial, fluoroethylene propylene (FEP) insulated |
| Caano Caano | -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +351°F) |
| Dhammaadka ammarta | -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +351°F) |
1. Waa maxay isticmaalka ugu sarreeya ee 330901-10-25-10-02-00?
Waxaa 330901-10-25-10-02-00waxay isticmaalka ugu yar tahay in la xoojiyo dhaabacnimada iyo dhaabacnimada quruxa gudaha oo la isticmaalayo si loo xoojiyo heerka caadiga ah iyo nidaamka iloogta.
2. Waa ku saabsan nidaamkii ahaa 330901-10-25-10-02-00?
Waxaa 330901-10-25-10-02-00waxay la sameeyay si loo isticmaalo nidaamka xoojinta Bently Nevada 3300 NSv.
3. Waa maxay teknoolojiyada xoojinta ee 330901-10-25-10-02-00?
Waxaa 330901-10-25-10-02-00waxay isticmaalaan teknoolojiyada xoojinta eddy current proximity si loo xoojiyo habka la xooji karo la isku dayo.
4. Waa maxay heerka jiritaanka 330901-10-25-10-02-00?
Waxaa 330901-10-25-10-02-00waxay jiraan si guulaysan mid isticmaalka -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +351°F).
5. Waa maxay dheeriyada kabelka 330901-10-25-10-02-00?
Waxaa 330901-10-25-10-02-00wuxuu laabataa dheeriyada kabelka caadi ah ee 1.0 mitir (39 inchi).
6. Waa maxay waxyaalaha loo isticmaala 330901-10-25-10-02-00?
Waxaa 330901-10-25-10-02-00wuxuu isticmaala qurux PPS iyo qurux dhinac ee ayso 304 ee dhinac ka dhexeeya oo leh awood la xidhiidha ama jiritaanka korroosiyada.